Opinie

  1. Agata Grzejszczak ★★★★★

    Ulubiona marka, buty bardzo dobrze wyprofilowane i wykonane z bardzo miękkiej skóry. To jedyne buty, które mogę nosić na gołą stopę i są idealne. Mam też mnóstwo ubrań z tej marki, które zawsze robią wielkie WOW! Polecam :)

  2. Lena Chros ★☆☆☆☆

    Byłam stałą klientką Niny Basco kiedy miała jeden butki w C.H. Land i zawsze ją polecałam znajomym aż do ostatniego zakupu. Fatalna obsługa posprzedażowa. Trampki za 600 zł, które po 2 miesiącach noszenia miały dziurawą podeszwie świadczą o ewidentnej wadzie technicznej. But oddany do naprawy, prośba o zwrot środków odrzucona dwukrotnie mimo, że po naprawie usterka pojawiła się ponownie. Nie miałam możliwości rozmowy z osobą, która odpowiada za reklamację aby wejść w rzeczową polemikę. Unik i chowanie się przed klientem. Duży zawód. Markę buduje się latami a zniszczyć można w jeden dzień. Nie polecam.

  3. Weronika Gregorczyk ★★★★★

    Przemiła obsługa, ubrania zjawiskowe , mimo że ubieram się na sportowo a potrzebna była mi elegancka , szykowna kreacja Pani pomogła dobrać ubranie dopasowane do mnie. Czułam się w nim Najlepiej. Polecam

  1. Radoslaw Wieczorek ★☆☆☆☆

    Stanowczo nie polecam. Fatalna obsługa po zakupowa. Reklamacja odrzucona po mimo wydanej pozytywnej opinii niezależnego rzeczoznawcy. Buty po 4 dniach użytkowania się rozpadły. Obcas wykonany z nieprawidłowego materiału, odpadają cekiny. Buty o wartości 600 zł wyglądają jak śmieć. Ostrzegam potencjalnych klientów przed problemami z tym sklepem.

  2. Sabina Rowińska ★☆☆☆☆

    Pani szefowa to osoba nie poważna o zbyt wysokim mniemaniu o sobie. Unikać tego miejsca :)

  3. Pawel Ostrowsko ★☆☆☆☆

    Nie polecam, nie uznają gwarancji, wprowadzają klientów w błąd.

  1. Anna Sztylko ★★★★★

    Najwygodniejsze buty jakie posiadam w swojej szafie :). Rewelacyjnie wyprofilowane, wygodne i przy tym piękne i ponadczasowe. Ubranka bardzo oryginalne i efektowne. Obsługa przemiła, Panie chętnie doradzają i znają się na rzeczy. Polecam z całego serca

  2. Aleksandra Szymko ★★★★★

    Nie rozumiem wcześniejszych, negatywnych opinii. Z Nina Basco mam pół szafy, począwszy od garniturów, skończywszy na butach. Raz miałam przypadek z reklamacja w zeszłym roku gdy nikomu się nie powodziło. Bardzo miłe panie zabrały buty i po tygodniu zwrócono mi pełną kwotę. Uwielbiam!

  3. Dam Ost ★☆☆☆☆

    Byłem świadkiem bardzo dziwnej sytuacji - rozmów kwalifikacyjnych przeprowadzonych przez butik Nina Basco. Dziewczyny czekające w kolejce przed sklepem, rozmowy odbywające się na korytarzu. Z góry dyskryminacja studentów i obywateli zza wschodniej granicy. Pytania w trakcie rozmowy niezgodne z prawem "Czy posiada Pani dzieci?". Trochę więcej kultury i lepszej organizacji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Nina Basco Blue City?

Sklep Nina Basco Blue City znajduje się przy poziom +1, Al. Jerozolimskie 179/lokal 38a, 02-222 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Nina Basco Blue City?

Można skontaktować się z Sklep Nina Basco Blue City pod numerem +48 605 098 871

Jak można dotrzeć do Sklep Nina Basco Blue City?

Do Sklep Nina Basco Blue City można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements