Również nie polecam. Oddałem rower na wymiarem opon i dętek, dostałem w gorszym stanie niż był przed oddaniem. Błotnik lata, ociera o opony, zarówno z tyłu, jak i z przodu. Od Pana "mechanika" można usłyszeć co najwyżej, że rower jest stary, a jak coś strzela podczas cofania, to że do tyłu się nie jeździ. Hamulce są gorsze niż były, gdy chciałem, żeby trochę je podkręcili, to po raz kolejny usłyszałem, że lepiej nie będzie, bo te hamulec nie są do hamowania, tylko do zwalniania... Żenada. Byłem z rowerem dziewczyny. Chciała wymienić łańcuch. Powiedzieli, że należy wymienić zdecydowanie więcej i wyniesie to 500zł, gdy w dwóch innych serwisach mówili, że łańcuch na ten moment wystarczy. Mało profesjonalni.
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Szymański ★☆☆☆☆
-
Kamilla Alchimowicz ★☆☆☆☆
Nie polecam, Pani ekspedientka opryskliwa, nie potrafi udzielić informacji do tego bardzo niemiła.
-
Adrian O. ★☆☆☆☆
Nie polecam, zmarnowałem czas. Pomimo wcześniejszych telefonicznych zapewnień, serwis odmówił wykonania naprawy, z rozbrajającą, acz żenująca szczerością przyznając, że teraz mają dużo, lżejszej pracy. Pytanie po co dawać inną informację telefonicznie, narażać na stratę czasu i niepotrzebny przyjazd. Insynuacje, typu że pewnie dzwoniłem do innego serwisu, są już kpiną.
-
Kinga Lipiec ★☆☆☆☆
Opryskliwa ekspedientka, traktująca klientów z góry, serwis próbuje naciągać klientów na wymianę części niewymagających wymiany, wysokie ceny. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.
-
Alicja Wacławczyk ★★★★★
Witam. Jako amator kolarstwa jestem mega zadowolony z usług sklepu i serwisu WAWABIKE. Mogę się poczuć jak zawodowiec. Duży wybór rowerów jak i akcesoriów do nich. Zakupione produkty mam już kilka sezonów. Tak jak powinno być. Świadczy o bardzo dobrej jakości. Polecam z korzystania z wiedzy sprzedawców. Miła i uprzejma obsługa. Jedyną niedogodnością jest to, że nie każdy towar będący w ciągłej sprzedaży występuje na stronie sklepu. Mam nadzieję, że to jak najszybciej poprawią.
-
Włodzimierz Sokołowski ★☆☆☆☆
Witam Wszystkich, Pani z obsługi niemiła, odpryskliwa, apatyczna i nienadająca się do kontaktu z klientami. obsługuje krzycząc na klienta. serwisanci obaj bez pojęcia, jeden głupszy od drugiego, a najgorsze jest to, że próbują stworzyć nieistniejący problem. chciałem wyregulować przednią przerzutkę i próbowali mi wmówić, że manetka shimano xtr, która działa perfect, nie działa prawidłowo. W innym serwisie na kondratowicza 22 załatwili sprawę perfekcyjnie w 3 minuty, bez wymyślania jaki kit można klientowi wcisnąć, aby naciągnąć go na kasę. szczerze radzę omijać ten sklep/serewis z daleka.
-
Michał Hausman ★★★★★
Jeden z nielicznych serwisów rowerowych, który podejmuje się pełnego serwisu Alfine 11. Pan Technik rozebrał cały mechanizm, wyczyścił w środku, sprawdził stan techniczny a następnie złożył i napełnił nowym olejem. Na moją prośbę również otrzymałem zdjęcia serwisowanych elementów po rozłożeniu. Polecam w 100%
-
Ryszard Kister ★★★★★
Polecam ten serwis jak najbardziej. Potrzebobowałem pomocy przy wymianie opony, z którą nie mogłem sobie sam poradzić (nie chcała wejść na obręcz). Po godzinie samodzielnej walki poddałem się i postanowiłem skorzystać z profesjonalnego serwisu, który mam w bloku obok. Zadzwoniłem w sobotę na 15 minut przed zamknięciem sklepu i spytałem czy mogę jeszcze przyjść kołem aby założyć oponę. Usłyszałem że TAK jeżeli będę w ciągu pieciu minut. Zabrałem więc koło pod pachę i szybko pobiegłem do serwisu. Uprzejmi panowie uporali sie z problemem w ciągu kilku minut a ja wyszedłem, zadowolony że miałem rower gotowy na weekend i nie musiałem czekać do poniedziałku. Za tę pomoc nie wzięto ode mnie ani grosza ! Dlatego też z przyjemnością daję 5 gwiazdek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wawa Bike?
Wawa Bike znajduje się przy Poborzańska 37, 03-368 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wawa Bike?
Można skontaktować się z Wawa Bike pod numerem +48 575 985 100
Jak można dotrzeć do Wawa Bike?
Do Wawa Bike można dotrzeć, korzystając z poniższego linku