Opinie

  1. Wojciech S ★★★★★

    Fajny tor żeby się pobawić. Fragment trasy prowadzi przez las. Dużo błota i wody więc można poszaleć. Dojazd drogą polna więc trzeba uważać z samochodem z niskim zawieszeniem

  2. Bartosz Gwóźdź ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Właściciele super pomocni i profesjonalni ! Polecam

  3. Karolina Wohlert ★★★★★

    Cudowna miejscówka na spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Widać, że Quadowisko jest zrobione z pasji. Zarówno właściciele jak i instruktorzy są fajnymi ludźmi i bardzo pomocnymi. Dbają o bezpieczeństwo uczestników. Polecam i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

  1. Piotr Luśtyk ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, świetna rozrywka, super instruktorzy, różnorodne quady. Po godzinie jazdy trochę strzelania z łuku i wiatrówki dla odprężenia. Polecam

  2. Rafał Szewczyk ★★★★★

    Super miejsce na weekendowy relaks poza Warszawą. Prosty i szybki dojazd, mocne quady i dobra organizacja. Polecam na rodzinny wypad za miasto.

  3. Kinga Marciniak ★★★★★

    Super miejsce. Polecam do organizacji imprez dla miłośników dobrej zabawy i świeżego powietrza. Profesjonalna i chętna do pomocy obsługa. Dwa zadbane tory do jazdy. Godzina jazdy z Warszawy.

  1. Music FashionCarasCompany ★★★★★

    Bardzo miła obsługa ! Warto tam pojeździć !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest numer telefonu do Quadowisko tor quady?

Można skontaktować się z Quadowisko tor quady pod numerem +48 516 132 182

Jak można dotrzeć do Quadowisko tor quady?

Do Quadowisko tor quady można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements