Fajny tor żeby się pobawić. Fragment trasy prowadzi przez las. Dużo błota i wody więc można poszaleć. Dojazd drogą polna więc trzeba uważać z samochodem z niskim zawieszeniem
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech S ★★★★★
-
Bartosz Gwóźdź ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Właściciele super pomocni i profesjonalni ! Polecam
-
Karolina Wohlert ★★★★★
Cudowna miejscówka na spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Widać, że Quadowisko jest zrobione z pasji. Zarówno właściciele jak i instruktorzy są fajnymi ludźmi i bardzo pomocnymi. Dbają o bezpieczeństwo uczestników. Polecam i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
-
Piotr Luśtyk ★★★★★
Fantastyczne miejsce, świetna rozrywka, super instruktorzy, różnorodne quady. Po godzinie jazdy trochę strzelania z łuku i wiatrówki dla odprężenia. Polecam
-
Rafał Szewczyk ★★★★★
Super miejsce na weekendowy relaks poza Warszawą. Prosty i szybki dojazd, mocne quady i dobra organizacja. Polecam na rodzinny wypad za miasto.
-
Kinga Marciniak ★★★★★
Super miejsce. Polecam do organizacji imprez dla miłośników dobrej zabawy i świeżego powietrza. Profesjonalna i chętna do pomocy obsługa. Dwa zadbane tory do jazdy. Godzina jazdy z Warszawy.
-
Music FashionCarasCompany ★★★★★
Bardzo miła obsługa ! Warto tam pojeździć !!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest numer telefonu do Quadowisko tor quady?
Można skontaktować się z Quadowisko tor quady pod numerem +48 516 132 182
Jak można dotrzeć do Quadowisko tor quady?
Do Quadowisko tor quady można dotrzeć, korzystając z poniższego linku