Opinie

  1. Teresa Kowalska ★☆☆☆☆

    Od kilku miesięcy czekamy na wypłatę zebranej kwoty podczas akcji ubrania do oddania. Akcja trwała do listopada 2024r. Jest czerwiec 2025r. Pomimo wysyłanych emaili oraz interwencji fundacji zero kontaktu. Nie polecam tej firmy.

  2. Ania F ★☆☆☆☆

    Kompletny brak kontaktu z organizatorem. Paczka czeka na odbiór 1,5 miesiąca. Oddaję ubrania do Kościoła, bo nie chce mi się miesiącami czekać i mieć w przedpokoju wielką pakę.

  3. Lidia Lachowska ★☆☆☆☆

    Niestety totalny brak kontaktu, nie odpisują na maile, po zakończeniu kampanii i zleceniu wypłaty środku - zero kontaktu. No cóż miało być pięknie, bo zebrane pieniądze zasiliłyby konto ratujące zwierzaki, ale niestety zostaliśmy oszukani. Mega to przykre.

  1. Aneta Kardasz ★★☆☆☆

    Kurier próbuje moją paczkę odebrać od poczatku stycznia. Kilka razy odkładany odbiór. Wpisany brak czasu. W końcu sie zdenerwowałam i utworzyłam zlecenie na nową paczkę. Do firmy pisałam nie dostałam odpowiedzi. Byc moze tym narazilam na stracone koszty, ale to ubrania do oddania ma podpisana umowe z firmą kurierską i mają prawo do reklamacji. To nie darczyńcy powinni reklamowac uslugi, tak jak ktos proponowal to w odpowiedziach na opinie nizej. Pytanie jak mają reklamować, skoro nawet nie odpowiadają na maile. Paczka nadana przez dpd pick up i rozliczona juz. Uwaga w domu wazyla ponad 11 kg. Watpię aby karton ktory byl cienki i miescil sie w rozmiarze największej skrytki dpd wazyl ponad kilogram. Ludzie co z wami? Jestem głęboko zawiedziona. Szczerze? Wolałabym wrzucic to wszystko do kontenera PCK.

  2. Ewa Hadała-Mikołajczuk ★☆☆☆☆

    Spakowałam duży karton zimowych ubrań i pojechałam na Bokserską, jak pokazuje Google Maps. Na miejscu magazyny, nikt nie słyszał o firmie UbraniaDoOddania. Po 15 minutach poszukiwań odjechałam, nie mając komu ani gdzie oddać ubrań.

  3. Patrycja Wrana ★★★★★

    Jedną paczkę ubrań już wysłałam. Proces wysyłki w porządku, cieszę się, że moje niechciane rzeczy trafiły w kolejny obieg, a przy okazji wybrany przeze mnie cel został wsparty (oczywiście dostałam powiadomienie kiedy i w jakiej kwocie pieniądze zasiliły konto zbiórki). Na pewno w przyszłości skorzystam z UdO. Pozdrawiam

  1. Joanna Zaleńska ★★★★★

    Ubrania oddałam jakieś 2 lata temu -wszystko bezproblemowo,zglosiłam, zapakowałam ubrania, Pan kurier przyjechał i zabrał paczkę. Myślę, że to jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się ubrań: dajemy im drugie życie jednocześnie pomagając wybranej fundacji ❤ polecam z całego serca!!! Mam nadzieję, że UDO będzie się rozwijać aby ludzie z mniejszych miejscowości również mogli oddać ubrania bo to często tam jest problem ze świadomością ekologiczną.

  2. Urszula Ludwin ★★★★★

    Super inicjatywa! Wszystko poszło sprawnie - kurier odebrał paczkę za darmo, ubrania poszły w drugi obieg, a kasa przekazana na fundację. Bardzo polecam, bo szafa w końcu nie pęka, za to serce rośnie śledząc kolejne inicjatywy UDO

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres UbraniaDoOddania.pl?

UbraniaDoOddania.pl znajduje się przy Bokserska 64, 02-690 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do UbraniaDoOddania.pl?

Do UbraniaDoOddania.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements