Sprzedawca godny szacunku. Amerykański, niszowy rower (kona) dostarczono w deklarowany terminie, w najlepszej na rynku cenie + upust . Pełna satysfakcja. Nie rozumiem czego chcą na forum niezadowoleni.
Zdjęcia
Opinie
-
Mario ★★★★★
-
KubaPoland ★☆☆☆☆
Serwisant, który jest chyba właścicielem tego przybytku nie powinien mieć w ogóle kontaktu z klientem. Wykorzystuje swoją pozycję i doświadczenie do poniżenia i ośmieszenia klienta. Przy zadaniu jakiegoś nieprofesjonalnego wg niego pytania, zamiast wytłumaczyć, wpatruję się w niego i robi jakieś mikroekspresje na twarzy udając, że nie rozumie o co klient pyta. To co się potwierdza w komentarzach to że nie wystawia paragonów, ani żadnego potwierdzenia za wykonaną pracę i najlepiej tylko gotówka, "pewnie" żeby nie było śladu do US. Potwierdza się też to, że nie chce wykonywać tego o co klient prosi, tylko wmawia klientowi, że trzeba robić znacznie więcej niż on i jego rower tego potrzebuje, co okazuje się nie ma potwierdzenia w innym serwisie. Zmieniłem serwis na znajdujący się na gocławku gdzie obsługa przez właściciela/serwisanta, ze znacznie większym stażem (25lat) jest nieporównywalnie lepsza, wszystko wytłumaczy w miłej, przyjaznej atmosferze bez naciągania na kompleksowe wymiany części, które spokojnie jeszcze mogą posłużyć. No i oczywiście w wyż. wym. serwisie znacznie niższe ceny za te same czynności niż w tym miejscu! Szczerze odradzam!
-
Pat ★★★★★
Zamówiłem rower, którego data dostawy była przekładana co miesiąc o kolejny miesiąc. Ostatecznie czekałem prawie 8 miesięcy. Sklep skontaktował się z przedstawicielem, który nie czuł się w obowiązku w jakiś sposób wynagrodzić tak wielką obsuwę, której nie potrafił wytłumaczyć - producent nawet nie wiedział na jakim co jest etapie. Ostatecznie sklep wziął na siebie wyjście z twarzą z sytuacji i otrzymałem inny rower (który rozważałem w pierwszej kolejności), który katalogowo jest droższy, a nie musiałem nic dopłacać. Powinienem gwiazdkę odjąć za to, że musiałem co miesiąc dzwonić i dopytywać o status, ale z drugiej strony jak miałem sto pytań o rozmiar i parametry części, to dostawałem pełne info w kilka chwil. Edit: nie dopisałem. Jak będę miał okazję kupować kolejny rower, to z pewnością z korzystam z waszych usług. Jakbym był z WWA, to wchodzilbym tam regularnie. Moim zdaniem sklep godny polecenia i jako jedyny załatwia rowery Kona, Salsa czy Surly
-
Wojciech Besz ★★★★★
W 100% polecam sklep i serwis. Chłopaki znają się na rzeczy, spokojnie wszystko wytłumaczą i doradzą. Dwa rowery przygotowane już przed przyjazdem , przed sprzedażą wykonany serwis zerowy (w cenie). Mimo przyjazdu (z Wrocławia) w ostatnich minutach do zamknięcia nie spieszyli się tylko kompleksowo obsłużyli i wytłumaczyli. No i naprawdę są mocno konkurencyjni cenowo! Napewno nie ostatnia wizyta w tym sklepie, polecam!
-
mikołaj paciejewski ★☆☆☆☆
Panowie robią super robotę, ale niestety napotkałem spore problemy przy naprawie mojego wiekowego roweru Oddałem go na przegląd, aby ocenili czy uda się coś z nim zrobić, z zaznaczeniem że chce na nim jeździć. Po 3 dniach dostałem telefon z wstępna wyceną, Panowie zapewnili że rower po naprawie będzie w pełni funkcjonalny. Naprawa, która miała trwać pierwotnie tydzień, trwała 2 tygodnie. Efekt wizualny oceniam 100/10, rower naprawdę pięknie odnowiony i wyczyszczony, ale mechanicznie stwierdzam że jest gorzej niż było wcześniej. Aktualnie ciężko się na nim jeździ. Podczas procesu naprawy Panowie nie konsultowali ze mną żadnej dodatkowej opcji, o wszystkim dowiadywałem się tylko dlatego że sam do nich dzwoniłem. W dniu odbioru dowiedziałem się tylko o problemie z skręceniem supportu. Po 2 dniach wróciłem do Panów i dowiedziałem się że zamówiona piasta nie pasowała, a supportu nie dało się skręcić. Nie podoba mi się to, że nie zostałem o tym poinformowany. W ocenie Panów rower nadaje się tylko jako dekoracja na ścianę, w momencie gdybym dostał informację, że support nie będzie działać, a piasta nie jest właściwa, zdecydowałbym się na przerwanie procesu naprawy. Aktualnie jestem uboższy o prawie 2k złotych, z czego 2/3 to koszty robocizny. Dałbym 1,5 gwiazdki za stan wizualny roweru, ale to tylko tyle.
-
Jan Skolik ★★★★★
Kompetencje, doświadczenie, wiedza i czas poświęcony na dokładne wyjaśnienie wszystkich aspektów. Definitywnie chcecie tu trafić jeśli lubicie rowery :)
-
Karol Lipnicki ★★★★★
Nie dość, że usługa wykonana rzetelnie, profesjonalnie i uczciwie - to dodatkowo nie odmówili wykonania jej "od ręki" wiedząc, że zostałem nagle bez hamulców w rowerze w jesienną pogodę. Bardzo dziękuję i bardzo polecam ten serwis!
-
Andrzej Ziejek ★☆☆☆☆
Uwaga! Ostrzegam wszystkich przed tymi fachowcami! Brak rzetelności, bezczelność i naciąganie! Sytuacja dzisiejsza (21.07): syn zgłosił awarię roweru, wrócił po 5 minutach, coś mu bąknięto, że naprawa będzie kosztowała 300 zł, a po rezygnacji z usługi, bezczelnie zażądano od niego 30 zł za tzw. diagnozę. O takiej płatności nikt go nie uprzedził wcześniej. Syn zapłacił, pan schował pieniądze do kieszeni i nie wydał paragonu fiskalnego. Na kilka piw na weekend starczy. Raz jeszcze uprzedzam: uważajcie i nie wysyłajcie dzieci samych do fachury!
-
samis samis ★☆☆☆☆
Dalem rower co by mi kolo nacentrowali i do sezonu przyszykkowali . Policzyli prawie 900 zl za zmiane lancucha czyszczenie i wymiane szprych :D Rowerem przejechalem sie 3 razy i kolo znow sie scentrowalo , wiec rower sprzedalem i wyszedlem jak zablodzki na mydle . Tak wie nie polecam tych panow
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SKLEP i SERWIS ROWEROWY ByBikes.PL?
SKLEP i SERWIS ROWEROWY ByBikes.PL znajduje się przy Admiralska 4, 00-910 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do SKLEP i SERWIS ROWEROWY ByBikes.PL?
Można skontaktować się z SKLEP i SERWIS ROWEROWY ByBikes.PL pod numerem +48 531 465 747
Jak można dotrzeć do SKLEP i SERWIS ROWEROWY ByBikes.PL?
Do SKLEP i SERWIS ROWEROWY ByBikes.PL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku