Opinie

  1. Yaroslav Fornoliak ★★★★★

    Pokój bardzo fajny. Na mnie i moich dwóch kolegów zrobił ogromne wrażenie. Szczególnie Pan Piotrek przy recepcji bardzo pozytywny i dodaje chęci do szybkiego rozwiązania wszystkich zagadek

  2. Konrad Bablinski ★★★★☆

    Byliśmy w 4 osoby w pokoju egipskim, pokój w porządku, choć nie był jakiś super rozbudowany. Kilka ciekawych zagadek. Na plus bardzo w porządku prowadzący Piotr, na minus strasznie trzeszczącą krótkofalówka, która co chwilę łapała jakieś nie-nasze fale, mocno rozpraszające.

  3. Justyna Nadlonek ★★★★★

    Wizyta w Zagadkowni była elementem prezentu urodzinowego i to był strzał w dziesiątkę! Pokój Rozbitkowie w dżungli na ul Kruczej to bezapelacyjnie najlepszy escape room w jakim byłam. Wystrój, muzyka, wszystko tam było w punkt. A same zagadki? Naprawdę, MISTRZOSTWO. Pięknie zrobione, przemyślane, kreatywne, w kilku miejscach szczęka dosłownie opadała. W kilku miejscach potrzebowaliśmy pomocy pana Adama, który obsługiwał nas tego dnia, a również on totalnie stanął na wysokości zadania. Nie dawał nam od razu oczywistych wskazówek, tylko delikatnie nakierowywał, chyba, że poprosiliśmy o dokładną informację, więc wciąż mieliśmy poczucie, że w dużej mierze sami dochodzimy do rozwiązania. Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie z jego strony. Chętnie wybiorę się kolejny raz, najlepiej wtedy, gdy będzie pan Adam!

  1. Alicja Orłowska ★★★★★

    Super pokój i fajny klimat !!! Wystrój pomaga wczuć się bardziej w fabułę tego pokoju. Zagadki logiczne, wymagające myślenia i przede wszystkim ciekawe. Idealne dla osób które chcą przeżyć przygodę w dżungli. Przyjemna obsługa, która czuwała nad nami przez cały czas. Dziękujemy Julkowi za prowadzenie naszej rozgrywki jak i za super atmosferę !

  2. Oleksandra ★★★★★

    Miła obsługa. Grupa 11 latek z opiekunem zamknięta i szukająca odpowiedzi na szereg zagadek. Bardzo ciekawa przygoda

  3. Anna P. ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Pokoje nie przeładowane zagadkami, za to wszystko logicznie się układa. Bardzo mili prowadzący i tu i na Wilczej.

  1. Alicja Wiśniewska ★★★☆☆

    Myślę że byłam w dużo lepszych escape room-ach. Myślałam że Stolica wyróżni się na tle innych miastach. Zagadki na pierwszy rzut oka mogą wydawać się trudne wcale tak nie jest. Wydaje mi się że poprostu źle są ułożone i mogą nie trafiać do wszystkich oraz, co na minus, nie trzeba współpracować z innymi "graczami". Podpowiedź to chyba w tym miejscu odpowiedź. Nie chcę być za surowa, ale naprawdę popracujcie nad tym. Plusy za to iż poprostu to escape room i towarzyszą zawsze emocje + fajna tematyka.

  2. MPWG94 ! ★★★★☆

    Miejsce super, pokoje fajne, obsługa hm proszę o zwrócenie uwagi na higienę (No smierdzialo przez 3/4 pobytu w tym miejscu)niestety nie da się wytrzymać zwłaszcza jak musisz wejść do pokoju który dana osoba ogarniala wcześniej na Twoje wejscie. Weszłam do tego pokoju i mało nie zwróciłam obiadu. Za zagadki daje 5+

  3. Martyna Martyna ★★★★★

    Bardzo polecam ten escape room, zagadki zróżnicowane, zaskakujące rozwiązania technologiczne i przede wszystkim klimat oddany w 100%.Miła i profesjonalna obsługa, duży plus za szafki na torby, wodę i cukierki na wejściu!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zagadkownia?

Zagadkownia znajduje się przy Krucza 51/2, 00-022 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zagadkownia?

Można skontaktować się z Zagadkownia pod numerem +48 537 504 567

Jak można dotrzeć do Zagadkownia?

Do Zagadkownia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements