Opinie

  1. Alina ★★★★★

    Fajny plac zabaw, taki inny niż wszystkie

  2. Paulina Derecka ★★★★★

    Super plac pośród zieleni Dolinki Służewieckiej. Bezpieczny, odseparowany od ulicy, idealny dla dzieci młodszych, kilka metrów dalej równie ciekawy plac dla starszaków

  3. Iza Szwagierska ★★★★★

    Niesamowity plac zabaw. Dzieci mogą się tu świetnie bawić. Dla zmęczonych rodziców są tu również hamaki.

  1. Aleksander Szulc ★★★★☆

    Całkiem przyjemnie dla mniejszych dzieci, duża piaskownica, huśtawki. Dla dorosłych w okresie letnim są dwa hamaki. Jeden z niewielu nieogrodzonych placów zabaw.

  2. Tomasz Sta ★★★★★

    Bardzo fajny płac zabaw. Polecam wszystkim rodzicom z dziećmi i nie tylko.

  3. maria Babuśka ★☆☆☆☆

    Plac zabaw zbudowany wbrew protestom ponad 2000 mieszkańców. Jest to 18 plac zabaw w okolicy. Zupełnie niepotrzebny. Zbudowany w dzikim parku będącym domem dla wielu zwierząt i siedliskiem cennych roślin, budowa placu zniszczyła przyrodę. Wywieziono naturalną gliniastą ziemię wraz z darnią a wysypano wiórami wymywanymi przez większy deszcz. Drewniane zwierzęta szkaradki straszą swoim wyglądem. Wyłupiaste oczy. Krowa wielkością zbliżona do łabędzia.

  1. Michał K ★☆☆☆☆

    Naturalny, tylko z nazwy, plac zabaw, który zdewastował półdziką zieleń Dolinki Służewskiej, straszy powykrzywianymi drewnianymi zwierzętami i kosztował Warszawiaków 1,2 mln zł. Pomnik urzędniczej niekompetencji, postawionej na terenie zalewowym, braku dialogu z protestującymi mieszkańcami i nieodwracalnych zniszczeń przyrodniczych (zerwana darń, przecięty korytarz ekologiczny, wypłoszone ptaki i zwierzęta).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Eko plac zabaw Farma?

Do Eko plac zabaw Farma można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements