Fajny, kameralny plac zabaw.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Urban ★★★★★
-
Piotr Jodlowski ★★☆☆☆
Malutki nie remontowany plac zabaw z zamknięta chustawka.
-
Łukasz Komar ★★★☆☆
Mały i ciasny... trochę jak opuszczony...jak się jedno dziecko trafi to niemal tłok się robi...
-
Piotr Jaszczuk (pjaszczuk) ★★★★★
Małe, ale urocze miejsce w otoczeniu lasu. Polecam na spacer i zabawę dla dzieci 3-5 lat. W sobote o 12 pusto. Są ławki gdzie można usiąść i zjeść. Huśtawka dla małych i większych dzieci. Małe ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia i rura.
-
Paweł Doliński ★★★★★
Bardzo fajne miejsce na skraju lasu z dogodnym dojazdem nawet autobusem. Są ławeczki ze stolikami dla rodziców czy opiekunów tuż za ogrodzeniem. Mile zielony zakątek nawet spokojny po mimo przebiegającej tuż obok drogi.
-
Janek ★★★★★
Huśtawka podwójna, jedna prosta druga dla małych dzieci. Stolik piknikowy z ławkami. Domki i wieże połączone siecią pionową zakończone zjeżdżalnią. Przeznaczenie raczej dla dzieci do 8 lat. Zrealizowane w ramach budżetu partypacyjnego. Bardzo przyjemne miejsce
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jak można dotrzeć do plac zabaw?
Do plac zabaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku