Opinie

  1. Maciej Urban ★★★★★

    Fajny, kameralny plac zabaw.

  2. Piotr Jodlowski ★★☆☆☆

    Malutki nie remontowany plac zabaw z zamknięta chustawka.

  3. Łukasz Komar ★★★☆☆

    Mały i ciasny... trochę jak opuszczony...jak się jedno dziecko trafi to niemal tłok się robi...

  1. Piotr Jaszczuk (pjaszczuk) ★★★★★

    Małe, ale urocze miejsce w otoczeniu lasu. Polecam na spacer i zabawę dla dzieci 3-5 lat. W sobote o 12 pusto. Są ławki gdzie można usiąść i zjeść. Huśtawka dla małych i większych dzieci. Małe ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia i rura.

  2. Paweł Doliński ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na skraju lasu z dogodnym dojazdem nawet autobusem. Są ławeczki ze stolikami dla rodziców czy opiekunów tuż za ogrodzeniem. Mile zielony zakątek nawet spokojny po mimo przebiegającej tuż obok drogi.

  3. Janek ★★★★★

    Huśtawka podwójna, jedna prosta druga dla małych dzieci. Stolik piknikowy z ławkami. Domki i wieże połączone siecią pionową zakończone zjeżdżalnią. Przeznaczenie raczej dla dzieci do 8 lat. Zrealizowane w ramach budżetu partypacyjnego. Bardzo przyjemne miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do plac zabaw?

Do plac zabaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements