W sumie nie polecam. Nikt wkoło ani na osiedlu obok nie sprząta. Śmiecie wokół śmietników i koszy, niekulturalne zachowania ludzi. Okolica oraz samo osiedle IBJ degraduje się. Komfort mieszkania spada, lepiej pozbyć się tu nieruchomości niż czekać na apokalipsę.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Swarożyc ★☆☆☆☆
-
Bartłomiej Żbikowski ★★★☆☆
Fajnie, że jest, ale nic poza tym. Świetne miejsce, blisko lasu, na skraju osiedla Instytutu Badań Jądrowych. Mało atrakcji, tylko huśtawka, maleńka zjeżdżalnia, karuzela, bujana huśtawka i trzy ławki. A szkoda - jest tu miejsce na piękny plac zabaw i siłownię plenerową. Niedawno wymieniono huśtawki.
-
Małgorzata Wu ★★★☆☆
No cóż, dwie huśtawki- kiedyś były, w tym momencie nie ma żadnej. Piaskownica , zjeżdżalnia i jeszcze dwie atrakcje. Bardzo ubogi plac zabaw. Brak ogrodzenia. Zazwyczaj jest spokojnie.
-
konserwator p86 ★★★★★
To miejsce to nie tylko plac zabaw dla dzieci tutaj jest także pomnik przyrody 400letni Dąb. Również jest to miejsce historyczne miasta z wojny światowej
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jak można dotrzeć do Plac zabaw?
Do Plac zabaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku