Nie polecam. Dostało moje dziecko z przedszkola taką kartę którą mogę wykorzystać w Nibylandii. Mam ją przez 1 rok. I przez ten rok nie mogłam ja wykorzystać aż do dziś. 12 razy chciałam się tam dostać, ale zawsze coś to zamknięte, to nikt nie odbiera, to niby ma być sala otwarta, my przychodzimy a to jest zamknięte. Dziś przychodzimy a tu niespodzianka ktoś ma urodziny.!!! Wykorzystaliśmy dziś tą kartę. Ale była to niespodzianka dla dziecka(który miał urodziny)i dla nas też. Więc to był nasz ostatni pobyt w Nibylandii!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Ivanna ★☆☆☆☆
-
Julia Szkopek ★★★★★
Bardzo fajne miejsce polecam przyjerzdzać z dziećmi Pani w recepcji super miła można tagrze wyprawiać tam urodziny jeśli chodzi o atrakcje nie trzeba się martwić na urodzinach są takie zabawy kture dziecku się spodobają jedną taką zabawą jest piniata w piniacie znajdują się słodycze i branzoletki . Jeśli chodzi o katering bardzo fajny jak dla dzieci słodycze cukierki chipsy i oczywiście tort. Tort można robić na zamówienie. Jest tagrze kawa lub herbata dla dorosłych jest tak samo 4 kanapy dla dorosłych obok sala i pani animatorka z sufitu na podłoge są wyświetlane gry i animacje. Gdy dziecko się zmęczy obok stoi baniaczek z wodą i kubeczkami znajdzie się coś też dla naszych małych maluchów jedzczące autka hulajnogi bąć nawet konik jest też mniejszy basen dla małych z minusie jest to tylko że nie ma klimatyzacji w ciepłe dni a tak to super atrakcją polecam
-
Rafał Rząd ★★★★★
Wszytko super. Dzieci bawiły sie jak dzieci!
-
Małgorzata Sieradzka ★★★★★
Bardzo przyjemna obsługa sali. Dzieci z urodzin w tej sali zadowolone, a to najważniejsze. Mnie osobiście brakuje suszarek aby wysuszyć dziecku włosy po intensywnej zabawie.
-
Marta Walaszek ★☆☆☆☆
Pani z obsługi niezainterowna tym co się dzieje wokół, wpuściła bardzo chore dziecko, którego nieprzyjemny kaszel słyszał każdy, wszyscy zaczęli opuszczać salę zabaw udając się na inną. Zarazki rozniesione wszędzie, zero rekacji obsługi po zwróceniu uwagi, rodzice chorego dziecka bardzo nieodpowiedzialni. Wyszliśmy po 10 minutach, nie polecam!!!
-
Mariusz K ★★★☆☆
Miejsce ogólnie spoko. Minus brak klimatyzacji … w lato przy 30 stopniach można się ugotować .
-
Władysław Krasnodębski ★★★★★
Bardzo fajne miejsce dla dzieci w wieku do 10 lat. Organizacja urodzin w tym miejscu dał dziecka jest dobrym pomysłem bowiem wszystko doskonale przygotowane. Serdeczne podejście i dopasowanie się do potrzeb klienta jest dużym plusem. Ceny przystępne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sala zabaw Nibylandia?
Sala zabaw Nibylandia znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 10, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sala zabaw Nibylandia?
Można skontaktować się z Sala zabaw Nibylandia pod numerem +48 661 207 555
Jak można dotrzeć do Sala zabaw Nibylandia?
Do Sala zabaw Nibylandia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku