Opinie

  1. Monika Szpakowska ★★★★★

    W weekend odbyła się impreza urodzinowa córki. Animatorka Angelika - świetna, dzieciaki bawiły się super, zarówno 6latki, jak i starsze. Na sali podczas urodzin było tylko kilka dzieci spoza imprezy. Dużym plusem jest oddzielna salka dla rodziców, gdzie można spokojnie porozmawiać oraz możliwość przyniesienia własnego poczęstunku dla rodziców. Jedynym minusem była kwestia organizacyjna dotycząca robienia kawy/herbaty, bo Panie miały ręce pełne roboty i chwilkę to trwało, ale to już szczegół.

  2. Bloody Angel (Kamil) ★★★☆☆

    Sala trochę mała. Widać, że już swoje lata ma aczkolwiek sprzęt w pełni sprawny. Mimo wszystko dzieci mają się gdzie wybawić. Wydaje mi się tylko, że docelowy klient to tak do 6 lat max. Później dzieci mogą już nie mieć tyle frajdy z przebywania tam. Pan z obsługi starszy, trochę nieporadny ale bardzo miły, pomocny, uczynny chętny do rozmów. Ogólnie cenowo źle nie ma. Kawa też nawet spoko. Możliwe, że jeszcze odwiedzimy salę jak będziemy w okolicy.

  3. Lukasz Grzella ★★★★★

    Świetnie miejsce dla dzieci. Sala zabaw dobrze zabezpieczona, zabawki oraz osprzęt w bardo dobrym stanie. Wydzielona strefa 0-3 i od 3 lat dzięki temu jest bezpieczniej. Sala zabaw posiada kilka sal na urodziny wraz z nagłośnieniem, efektami świetnymi itp. Bardzo pomocna i zaangażowana obsługa. Na miejscu można kupić przekąski i napoje. Duży parking dostępny w najbliższym sąsiedztwie sali zabaw.

  1. Bartosz Trzmielewski ★★★★★

    Zasłużone 5 gwiazdek, plac zabaw naprawdę fajny, wydzielona strefa 0-3, wiele zabawek i różne atrakcje dla dzieci. Mieliśmy okazję trafić na urodziny, panie animatorki często wolały dzieci (gości) a to na tort a to na dedykowane zabawy widać było zaangażowanie. polecam gorąco.

  2. S S0 ★★★★★

    Lubimy tutaj wpadać z synami, czasami.maja całą sale dla siebie ;). Jest i miejsca dla.rodzicow do odpoczynku, wypicia kawy.

  3. Katarzyna Sypek ★★★★★

    Robiliśmy urodziny 27.02.2023. Było cudownie!!! Wszystko super przygotowane, kolorowe dekoracje, poczęstunek dla dzieci, napoje bez limitu, karafka wody z cytryną dla rodziców. Mnóstwo miejsca na sali urodzinowej, zarówno dla dzieci, które wpadały szybko coś przekąsić jak i rodziców, którzy mogli swobodnie usiąść i porozmawiać bez przekrzykiwania się co mogłoby mieć miejsce bliżej konstrukcji :) Swobodnie można przynieść swój poczęstunek dla rodziców (bez uiszczania za to opłat co ma miejsce w niektórych salach zabaw). Opiekun urodzin - przemiła Pani z sercem do tej pracy, bardzo pomocna i uśmiechnięta. Super zajęła się wszystkim. POLECAM WSZYSTKIM BARDZO! My jesteśmy przeszczęśliwi, goście również zadowoleni. Najlepsza sala zabaw w okolicy, wrócimy na pewno z niejedną "imprezą" ❤️

  1. Arkadiusz Bomba ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce dla dzieciaków, wszystko bardzo czyste i schludne, ogromną ilość zabawek. Bardzo fajne miejsce na organizację urodziny czy innych imprezek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sala Zabaw Radosne Urwisy?

Sala Zabaw Radosne Urwisy znajduje się przy Michała Kajki 69, 04-621 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sala Zabaw Radosne Urwisy?

Można skontaktować się z Sala Zabaw Radosne Urwisy pod numerem +48 508 979 242

Jak można dotrzeć do Sala Zabaw Radosne Urwisy?

Do Sala Zabaw Radosne Urwisy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements