Zamówiłam buty przez internet. Są całe poobcierane. I jeszcze jestem zmuszona zapłacić za zwrot, czyli ponoszę koszty za to, że sklep chciał mi wcisnąć używany lub zniszczony produkt. Wg pani od reklamacji to od papieru. W sklepie buty tak nie wyglądały. Chciałam jedynie zwrot kosztów wysyłki, ale skoro firma nie poczuwa się do odpowiedzialności, to po prostu więcej tu nie kupię i odradzę komu mogę.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra M ★☆☆☆☆
-
Magdalena 02 ★☆☆☆☆
Tak wyglądają buty za 400 zł, ze skóry po pierwszym założeniu. Moje pierwsze doświadczenie z butami Wojas i ostatnie zdecydowanie! Oczywiście reklamacja została odrzucona, uznano, że to mechaniczne uszkodzenie. Bardzo możliwe ale jesli dzieje się to z butami przy pierwszym założeniu i nie chodziłam w nich po lesie, to znaczy ze jakość, którą tak firma się chwali jest fatalna. Nikt oczywiście nie zaproponował nawet próby naprawy, zero! Żeby kupić to skaczą nad Tobą i wchodzą w .... ale żeby zadbać później o produkt i pomóc to już firma się wypina. Żenada
-
Marco ★★★☆☆
Obsługa dość miła ale nie znająca dobrze asortymentu . Szukałem butów dostępnych na stronie internetowej a podobno nie były one dostępne , a stronie były . Dziwne.
-
Karolina Sikora ★☆☆☆☆
W ostatnim czasie miałam nieprzyjemność odwiedzić ten sklep trzy razy. Za każdym razem obsługiwana byłam przez inną Panią - niestety tak samo niekompetentną. Panie nie potrafią znaleźć produktów których dostępność na stronie określona jest jako duża. W miejscu gdzie znajdują się portfele leżą też śmieci. Panie nie mają też pojęcia o asortymencie, który sprzedają. Nie potrafią dobrać zestawu np. kozaki + torebka. Miny jakimi witają klientów nie należą do przyjemnych. Obsługi zawsze jest dużo, ale niestety ani razu nikt mnie nie spytał o to czy potrzebuje pomocy. Sklep mały, wszystko jest upchane - zakupy tam to labirynt między kartonami a obsługą. Zdecydowanie polecam wybrać się do innego sklepu z sieci niż do tego w Arkadii.
-
kuba_lasota ★☆☆☆☆
Buty oddane na reklamację wróciły w stanie jak widać na zdjęciach. Do samego wywiązania się się z naprawy obuwia i terminu nie mam zastrzeżeń. Jednakże, buty były założone 3 razy - pudełko było w stanie idealnym. Wróciło w stanie tragicznym, nie da się go nawet zamknąć...
-
Magdalena Opala ★☆☆☆☆
Kilkukrotnie odwiedzałam sklepy Wojas w różnych częściach Warszawy w celu poszukiwań butów ślubnych. Niestety, każda para butów z interesującego mnie modelu byla uszkodzona, badz bardzo słabo wykończona (buty są złote, widoczny był żółty klej przy każdym łączeniu lub występowały przebarwienia/przetarcia). Straciłam mnóstwo czasu na tych poszukiwaniach, wiec zdecydowałam się zadzwonić do tegoż sklepu z pytaniem o stan konkretnych butow. Telefon odebrała pani Beata, która odmówiła udzielenia informacji na temat stanu produkty zasłaniając się brakiem czasu. Brak czasu = brak klienta. ;) Nie wrócę już nigdy i będę mocno odradzać.
-
Paweł Kwiecień ★☆☆☆☆
Panie na miejscu bardzo miłe. Opinia dotyczy jakości pantofli męskich. Dosłownie RAZ na nogach, kilka godzin, a efekty jak na zdjęciu. Buty z bazaru wytrzymują dłużej, a nie kosztują 400 zł. Nie byłoby problemu, gdyby nie to, że Dział reklamacji ma totalnie wywalone i nie widzi problemu. Wina użytkownika. Wytarł skórę razem z kolorem w kilka godzin, z materiałem wszystko w porządku. Żenada i brak jakiejkolwiek przyzwoitości.
-
Aleksandra Ch ★☆☆☆☆
Kolejna wizyta w tym salonie, kolejne rozczarowanie obsługą. Być może kierownik salonu przy rekrutacji kadry kieruje się empatią i chęcią pomocy mniej rozgarniętym osobom.. urocze, ale niekompetencja pracowników aż bije i zniechęca do zakupów
-
Miłka ★☆☆☆☆
Kupiłam biale damskie adidasy z naturalnej skóry. Jakość cóż....Buty za 359 zł wytrzymały 24 miesiące używane wiosną i latem na zmianę z innymi. Kupiłam też do nich pastę w tymże sklepie i konserwowalam zgodnie z zaleceniami. Dokładnie po uplynieciu terminu gwarancji skóra popękała w miejscach gdzie się zginają....Choć wizualnie kochałam je miłością absolutną jakościowo niestety tandeta nie warta tej ceny. Poszły na śmietnik.....nie wrócę i nie polecam.
-
Urszula Subbotko ★☆☆☆☆
Nikomu nie polecam tego producenta ani sklepu. Po miesiącu normalnego użytkowania w torebce pękła podszewka, co ewidentnie oznacza, że towar jest wadliwy i niewiele ma wspólnego z wysoką jakością. Jednak torebka nie została wymieniona, zaproponowano zszycie tej podszewki. Nie zgodziłam się na to, jednak w przeciwnym wypadku - bez żadnego wyjaśnienia i przeproszenia - chciano mi po prostu zwrócić torebkę z rozpruta podszewką. W obecnych czasach nigdzie nie spotkałam się z takim brakiem szacunku i troski o zadowolenie klienta, nie wspominając o licznych wizytach w salonie . W końcu doszło do tego szycia, no i cóż... nie wygląda to zachwycająco, jest widoczne miejsce starego szycia, a to nowe wygląda bardzo licho. Toteż potwierdzam wszystkie poprzednie opinie dotyczące niskiej jakości towaru i problemów z procesem reklamacyjnym. Poniższa odpowiedź tylko potwierdza moja opinię, bardzo to wszystko smutne. To jest właśnie obsługa reklamacji w firmie Wojas - za wszelką cenę starają się udowodnić klientowi, że uszkodzenie powstało w wyniku niewłaściwego użytkowania, nawet w bardzo krótkim czasie. Reasumując, nosiłam w tej torebce codziennie po 10 kg ziemniaków...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wojas?
Wojas znajduje się przy al. Jana Pawła II 82/155, 00-165 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wojas?
Można skontaktować się z Wojas pod numerem +48 667 600 257
Jak można dotrzeć do Wojas?
Do Wojas można dotrzeć, korzystając z poniższego linku