Odwiedzam eobuwie w Promenadzie regularnie i szkoda, że zniknęła możliwość zamówienia butów do sklepu i przymierzenia ich na miejscu. To była naprawdę wygodna opcja, zwłaszcza dla osób, które – tak jak ja – mają różnicę w stopach i wolą spokojnie dobrać idealny rozmiar. Teraz sklep działa bardziej jak standardowy salon obuwniczy, co nie zawsze ułatwia dobór obuwia. Sama obsługa jest w porządku, ale dawne rozwiązanie zdecydowanie lepiej się sprawdzało.
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena KM ★★★★☆
-
Laura Księżyk ★☆☆☆☆
Zamówiłam z odbiorem w tym sklepie torebkę firmy coach za prawie 2tysiące złotych. Torebka była nieco droższa niż na oryginalnej stronie Coach a była zapakowana jakby została wyciągnięta psu z gardła. Gdybym zamówiła ją ze strony Coach torebka przyszłaby zapakowana w specjalny worek antykurzowy i eleganckie pudełko. Nie polecam.
-
Milena Krajewska ★☆☆☆☆
Zakupy w Państwa sklepie, choć początkowo wydawały się obiecujące, niestety okazały się rozczarowujące. Kupiłam dwie torebki, a przy zakupie wyraźnie poinformowałam sprzedawczynię, że są one brane do porównania i z dużym prawdopodobieństwem jedna z nich zostanie zwrócona, ponieważ potrzebuję sprawdzić, do której lepiej zmieści się laptop. Pani sprzedawczyni zapewniła mnie, że zwrot gotówki będzie możliwy w ciągu 14 dni, a nawet w ciągu 30 dni, jeśli posiadam kartę klubową. Dzisiaj postanowiłam zwrócić jedną z torebek, zgodnie z ustaleniami. Niestety, okazało się, że zwrot jest możliwy wyłącznie na kartę podarunkową. W momencie zakupu i składanych przez Panią zapewnień o możliwym zwrocie NIE OTRZYMAŁAM informacji o tym, że zwrot odbywa się tylko w formie bonu. Informacja o zasadach zwrotów była umieszczona na niewielkiej, trudnej do zauważenia kartce za kasą, co uniemożliwiło mi świadome podjęcie decyzji zakupowej. Dodatkowo, w trakcie dzisiejszej próby zwrotu, w rozmowę z kasjerką interweniował jeden z pracowników. Zamiast pomóc w rozwiązaniu problemu, wskazał mi w nieuprzejmy sposób mało widoczną kartkę z informacjami. Jego sposób zachowania był dość niekomfortowy i nieprofesjonalny, co tylko pogorszyło całą sytuację. Rozumiem, że sklep ma określoną politykę zwrotów. Czuję jednak, że brak pełnej i rzetelnej informacji przed zakupem, szczególnie w kontekście mojej deklaracji o zamiarze zwrotu jednej torebki, oraz nieuprzejmy sposób, w jaki zostałam potraktowana przy kasie, są absolutnie nieodpowiednie. Mam nadzieję, że sklep podejmie odpowiednie kroki, by poprawić komunikację z klientami, szczególnie w kwestii warunków zwrotów (ich widoczności i jasnego informowania o nich ustnie), oraz zadba o lepszą jakość obsługi i szkolenie personelu.
-
Kod Davinci ★☆☆☆☆
Zwykli oszuści to e obuwie. Zamówiłem dwie pary butów i wszedł mi kod promocyjny. I kupiłem buty w dobrej cenie! E obuwie zrealizowało mi zamówienie częściowo i nie wysyłano drugiej pary butów. Zadzwoniłem na infolinię to tłumaczyli się błędem systemowym,że buty miały wadę jakąś i nie wysłali I że anulowali mi zamówienie i żebym zamówił siebie nową parę. Aktualna cena butów 800 zł a na promocji z kodem buty weszły za 412 zł!
-
Vi Vi ★☆☆☆☆
Polecam zapomnieć o tym sklepie . Jeśli wcześniej mogłeś przyjść i spokojnie zamówić kilka par butów, które Ci się podobały, na bezpłatne dopasowanie butów, teraz nie ma tej opcji . Mam bardzo trudną stopę i wybór butów to zawsze przymierzanie 8-10 par niestety . Teraz nowy właściciel, Modivo, chce, abyś kupił to wszystko i zapłacił gotówką, a potem będziesz cierpieć z powodu zwrotów. Również po reorganizacji ceny znacznie wzrosły . Sklep oferuje teraz bardzo drogie marki T. Hilfiger, Juicy Couture, Gino rossi. To z pewnością wspaniałe, ale gdzie się podziały budżetowe buty ? Płacenie 500zł za nie-skórzaną torbę lub buty to przesada. Kiedyś bardzo lubiłem sklep i mogłem spontanicznie przyjść i kupić kilka par butów po prostu ze względu na możliwość dopasowania. Teraz tego nie zrobię. W sklepie nie ma już szerokiego wyboru, a płacenie 2-3 tysięcy online to wścieklizna
-
Engels Kowalski ★★☆☆☆
Pomysł dobry tylko realizacja już nie do końca... O ile przy zakupach stacjonarnych to w miarę logicznie działa to już przy zakupach on line i odbiorze to nie bardzo! A o co chodzi? Ano o to że muszę stać w kolejce po odbiór zamówienia DWA RAZY! Pierwszy raz żeby dostać numer oczekiwania i mam sobie wtedy usiąść i czekać aż podejdzie do mnie osoba z moim zamówieniem, a następnie trzeba stanąć Z POWROTEM W KOLEJCE żeby zapłacić!!! Normalnie jakiś geniusz zbrodni to chyba wymyślił, szczególnie że pomimo mnóstwa ludzi z obsługi, robią się często kolejki bo zamiast 3 (czy nawet 4) kas jest czynna tylko JEDNA! A do tego dziewczyna która niosła moje zamówienie to podeszła wpierw do jakiejś Pani a kiedy ja machnąłem ręką że ja czekam, dziewczyna podeszła, podała mi buty a na pytanie czy to na pewno moje zamówienie? Odpowiedziała: Nie mam pojęcia! I sobie poszła dalej plotkować z koleżanką... Drugi minus to właśnie nie dość że nieogarnięta obsługa to jeszcze w dodatku niemiła i nieuczynna, normalnie jakby za karę tam była! Podczas wizyty mojej Żony, pani z obsługi na pytanie co zrobić, to po prostu powiedziała: proszę sobie poklikać na tablecie...
-
Adrian Godlewski ★★★★★
Mega super opcja z przymierzalnią - nikt nad Tobą nie stoi i na spokojnie możesz sobie przymierzyć buty.
-
Wiktor0313 ★★★★★
Pani menadżerka sklepu rozwiązała mój problem z reklamacją za to daje 5 gwiazdek. Jednak cała sieć e-obuwie zasługuje na 1 ze względu na to, że buty oddane do reklamacji już nigdy do Was nie wrócą. Jeśli e-obuwie uzna reklamację ze skutkiem innym niż oczekiwany przez konsumenta to nie można liczyć na zwrot obuwia. Trzeba przyjąć zwrot pieniędzy nawet jeśli aktualna cena butów jest większa niż przy zakupie.
-
kamil ch ★★★★★
Rewelacyjny pomysł na sklep. Obsługa pomocna i sympatyczna zdecydowanie polecam.
-
Tomek Jedraszczyk ★★★★★
Ciekawy koncept zamawiania butów online z odbiorem w 2 minuty. Dużo ekranów i energetycznych spotów. Miła obsługa. Chociaż tego nie widać bardzo dużo butów dostępnych na magazynie od ręki. Duża przestrzeń, wygodne zamawianie i skanery stop dopasowujące produkty.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Eobuwie.pl?
Eobuwie.pl znajduje się przy Ostrobramska 75C, 00-778 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Eobuwie.pl?
Do Eobuwie.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku