Kupiłem buty sportowe. Po kilku dniach chciałem je zwrócić — nie były używane na zewnątrz, tylko przymierzone w domu. Co więcej, już w sklepie były lekko zabrudzone. Sprzedawca (mężczyzna) odmówił przyjęcia zwrotu, twierdząc, że buty są „używane”, co jest nieprawdą. Zgodnie z prawem konsumenta mam 30 dni na zwrot, jeśli produkt nie był używany na zewnątrz. Takie zachowanie to brak profesjonalizmu i szacunku do klienta. Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie i zdecydowanie nie polecam. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji, bo wygląda to na jawne łamanie praw konsumenta.
Zdjęcia
Opinie
-
vanya stroev ★☆☆☆☆
-
C B ★★★★★
Szeroki asortyment, można trafić na promocje, a z tak miłą obsługą dawno się nie spotkałam. Duże przymierzalnie też na plus.
-
Jaś Grendowicz ★★★★★
Patrząc na te wszystkie opinie myślą sobie że każdy ma inne zdanie na ten temat i każdy nie dostanie np.pani Karoliny przykład pani Kasia była miłą sympatyczną kobietą pomogła mi znaleźć moje wymarzone buty a teraz pan Robert za to był chamski niewychowany i dał mi złe pary butów w skrócie każdy ma inne zdanie więc opinie tego sklepu nic nie dają :)
-
Rafał ★☆☆☆☆
Omijajcie ten salon szerokim łukiem. Najgorsze jest to, że pracownicy traktują klientów jak przysłowiowych "głupków". Po dwóch tygodniach chodzenia, w butach 12sto letniego syna puściły szwy. Zgłosiliśmy reklamacje uważając że sprawa jest oczywista. Niestety jak się okazało według pracownika sklepu który nie wiem czemu rozpatrywał reklamacje ma "nietypową nogę". Chłopak szczupły z normalną jak na jego wiek stopą. Czyli te kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt poprzednich par butów Nike jakimś cudem wytrzymało użytkowanie "nietypowych nóg". Zanieśliśmy buty do szewca. Zdziwiony powiedział, że do obsługi reklamacji chyba wyznaczyli kogoś kto się w ogóle nie zna, bo tu jest ewidentna wada skóry. W załączeniu przesyłam zdjęcie odpowiedzi sklepu i butów po dwóch tygodniach noszenia. Żenujące i tak naprawdę to wstyd dla firmy NIKE. Jak taka osoba w ogóle mogła zostać zatrudniona? I czemu z Klienta robicie głupka? ŻENADA Ps: nie lubię jak ze mnie ktoś robi głupka i sprawę będę dalej WSZĘDZIE nagłaśniał a reklamacja pójdzie dalej. Warto być przyzwoitym i jak coś źle zostało wykonane to wymienić, a na cwaniactwie pracowników to tylko NIKE po 10ciokroć straci.
-
RoboT ★☆☆☆☆
Tragedia, nigdy więcej tam zakupów. Obsługa zajmuje się sobą, szepcząc coś do ucha. Sklep wygląda ponuro, ale to wszystko da się przeżyć. Kolejne zakupy i kolejna próba OSZUSTWA na kasie. Kasjer, który bierze 3 produkty na kasę nabija 4 i udaje zdziwionego po zwróceniu uwagi. W odpowiedzi słyszę.." o nabił się jeszcze jeden produkt" Chamie weź się za pracę BARANIE a nie oszukiwanie innych ludzi. Pracuj na 300 zł uczciwie...a nie kombinujesz jak ukraść. NIE POLECAM ZŁODZIEI!!!
-
Remid ★☆☆☆☆
Brak możliwości kontaktu telefonicznego Sklep ma niedziałający numer telefonu. Nie przyjmują reklamacji butów które zostały uszkodzone nie z winy konsumenta. Buty się rozkleiły materiał pęka i przemakały od strony podeszwy mimo to Nike uznało iż jest to wina konsumenta oraz nie przysługuje się żadnej reklamacji. Lepiej przymierzyć i kupić na stronie niż w sklepie. Nike z strony internetowej inaczej podchodzi do reklamacji oraz potencjalnych zwrotów.
-
niger czarny ★★★★★
Przemiła obsługa która wie dużo o sprzęcie. Zawsze coś doradzi. Naprawde fajnie! Nie rozumiem innych opini mówiących źle o sklepie. Dla mnie jeden z lepszych sklepów
-
Krzysiek Nadachewicz ★★★☆☆
Obsługa chyba pracuje tam za karę. Słyszysz "Dzień dobry" i personel ucieka, lub/i rozmawia między sobą nie nawiązując w ogóle z klientem kontaktu wzrokowego. Brak nowego asortymentu. Na pytanie kiedy można się spodziewać - "nie wiadomo". Edit. 1.03.2023: Dziś sytuacja podobna "dzień dobry" i ucieka personel. Jednak jeden Pan perfekcyjnie mnie obsłużył. Chociaż radę zamiary nie pasowały na mnie.
-
Rafał Pietrzak ★☆☆☆☆
Sklep odrzuca reklamacje obuwia, które zaczęło rozklejać się po 5 miesiącach użytkowania. Buty nie miały kontaktu z wodą ani nie były prane a produkt za tę cenę absolutnie nie powinien rozklejać się po tak krótkim czasie. Uzasadnienie odrzucenia w stylu "nie bo nie". Absolutny brak profesjonalizmu a działania tego typu utwierdzają w przekonaniu, że zakupy online to zdecydowanie lepsza opcja, już pomijając aspekt lepszej ceny, sklepy online podchodzą do tematu reklamacji zupełnie inaczej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nike?
Nike znajduje się przy CH Złote Tarasy, Złota 59, 00-120 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nike?
Można skontaktować się z Nike pod numerem +48 223 074 624
Jak można dotrzeć do Nike?
Do Nike można dotrzeć, korzystając z poniższego linku