Rozczarowująca jakość oraz wysyłka produktów noszących widoczne ślady użytkowania jako nowy towar. W ramach mojego pierwszego zamówienia otrzymałam parę obuwia wadliwą, dlatego też dokonałam zwrotu wraz z prośbą o wymianę. Niestety, druga para, którą mi Państwo przesłali, również budzi bardzo poważne zastrzeżenia co do jej stanu. Wszystko wskazuje na to, że otrzymałam buty używane – świadczy o tym wyraźnie zużyta podeszwa (z folią, która wygląda na nieoryginalnie naklejoną), widoczne ślady użytkowania wewnątrz obuwia oraz zarysowanie na jednym z butów. Nieakceptowalne jest, aby sklep sprzedający towary jako nowe dostarczał klientowi produkty noszące tak wyraźne znamiona użytkowania. Niestety, nie polecam marki.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Guz ★☆☆☆☆
-
Izabela W ★☆☆☆☆
Design piękny, ale jakość wykonania słaba. Buty nie zdążyły „wyjść” z domu. Na święta poza domem zostałam bez zimowego obuwia. Opinię wystawiam z opóźnieniem, bo wcześniej chciałam już o temacie zapomnieć, natomiast widząc znów reklamy, pomyślałam, że może jednak warto ostrzec przed pięknymi, ale jednorazowymi butami.
-
Kinga ★☆☆☆☆
Kupiłam buty Prima na oficjalnej stronie sklepu. Buty z pewnością nie zostały zaprojektowane do noszenia. Po JEDNYM założeniu (wczoraj rano odkleiłam z podeszw naklejki zabezpieczające a potem spędziłam w butach kilka godzin) buty wyglądają jak na zdjęciu. Po jednym założeniu! Zdążyła się również rozwiązać jedna z kokardek, a jak wiadomo zawiązanie obu tak samo graniczy z cudem oraz buty FARBUJĄ stopy. Bardzo mi się podoba ten model, ale wzięłam zamsz, bo już nie było skóry licowej i niestety jest on niskiej jakości, cienki, ze zmianą koloru przy szyciach. Może te buty nie są jakieś bardzo drogie, ale po różnych górnolotnych zapewnieniach i wspaniałych opisach działalności spodziewałam się przyjemniejszego unboxingu a już na pewno produktu wyższej jakości. Marka przereklamowana. Jestem ciekawa jak pójdzie z reklamacją, ale po opiniach nie jestem dobrej myśli …
-
Anka Stankiewicz ★☆☆☆☆
Ech, piękne są wasze projekty, ale co mi z projektu, skoro torebka po 2 tygodniach noszenia jest przetarta już w kilku miejscach? Jakość jednorazówki w cenie 600 złotych już po przecenie (cena bez zniżek to 760). Jestem głęboko rozczarowana.
-
Karolina Dabrowska ★☆☆☆☆
Kupiłam 3 pary butów z Bałaganu - 2 z nich zepsuły się po 1 założeniu. Na rozpatrzenie drugiej reklamacji czekałam 2 tygodnie, zdecydowano się na naprawę butów zamiast wymiany, po czym po kolejnych 2 tygodniach dostałam informację, że jednak nie potrafią ich naprawić i możliwość nie wymiany, a jedynie zwrotu środków. Czyli nacieszyłam się butami 1 dzień, czekałam miesiąc na informacje, i skończyłam bez moich butów:) Nigdy więcej nie kupuję z tego sklepu. Mimo, że buty są piękne, zdecydowanie nie polecam.
-
Katarzyna Tomaszuk ★☆☆☆☆
Bardzo zepsuła się jakość butów. Czółenka, które ostatnio zamówiłam były tak wykrojone, że palce było widać, a mam krótkie palce i stopę. To już nie są takie buty, które kupowałam wcześniej. To już mój drugi zwrot.
-
Monika Skrzyńska ★★★★★
Buty rewelacyjne. Wykonane z dużą starannością, gustowne oraz bardzo wygodne. Myślałam, że takie szczupłe buty nie będą komfortowe (kwestia miejsca na palce), ale zdecydowanie się myliłam. Polecam model Ali, półbuty z elastyczną podeszwą. Świetna alternatywa do butów minimalistycznych, ale dużo ładniejsza i solidniej wykonana. Naprawdę buty na lata. Dostawa bardzo szybka, buty ładnie zapakowane i bardzo dobrze zabezpieczone (miękki papier w środku buta oraz w pudełku).
-
Adrianna Białończyk ★★★☆☆
Kupilam buty KOR. Sa piekne, design jak zawsze cudowny. Niestety buty sa wygodne jedynie gdy w nich siedzimy. Podeszwa jest za sztywna przez co wymusza na stopie specyficzny chod i pod koniec dnia bola nie tylko stopy ale i lydki. Do tego podeszwa calkowicie 'gola' sprawia ze podejscie lekko oblodzonej powierzchni to mission impossible. Funkcjonalnosc do poprawy :)
-
Alicja Czeszewska ★★★★☆
Buty są bardzo wygodne..... wszystkie pary jakie zakupiłam. Dostawa niezwykle szybka! Czekam na kolejne modele! Cały czas obserwuję sklep. Proszę częściej robić rabaty! A może dla stałych klientów!? Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych kolekcji. Alicja
-
Katarzyna Olga Pietrzak ★★★★★
Przesyłka szybko i bezpiecznie dotarła do mnie, bałam się że buty mogą być za luźne na moją stopę a leżą jakby szyte na miarę, pierwszy zakup i strzał w 10! I są piękne ❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Balagan Flagship Store?
Balagan Flagship Store znajduje się przy Mysia 3 2nd floor, 00-496 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Balagan Flagship Store?
Można skontaktować się z Balagan Flagship Store pod numerem +48 535 134 311
Jak można dotrzeć do Balagan Flagship Store?
Do Balagan Flagship Store można dotrzeć, korzystając z poniższego linku