Opinie

  1. Krzysztof J ★☆☆☆☆

    Odwiedziłem salon w celu zareklamowania butów wspinaczkowych. Na starcie rozmowy zostałem poinformowany przez Pana Tomka o jego przypuszczeniach negatywnego rozpatrzenia reklamacji. Otrzymałem także szczegółową lekcję w jaki sposób używam produkt, co przyczyniło się do starcia spodniej części obuwia niebędącej przedmiotem składanej przeze mnie reklamacji. Zareklamowane przeze mnie pęknięcie czubka lewego buta, a także rozklejenie otoku również zostało objaśnione jako niezasadne. Dowiedziałem się, że wada fabryczna występuje od razu, a nie po okresie w którym zgłosiłem wadę. Jeśli obowiązują nas jednakowe przepisy „Odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową trwa 2 lata od dnia wydania towaru(…)” (Podstawa prawna: art. 43c ust. 1 ustawy o prawach konsumenta). Zaznaczany przez ton i słowa sprzedawcy ciężki charakter dzisiejszego dnia podkreślało stukanie w niedziałającą sprawnie drukarkę. Uważam, że pomimo to nie zostałem potraktowany w porządku a sytuacja nie powinna mieć miejsca. Mam nadzieję, że dział reklamacji podejdzie do sprawy profesjonalnie i zapewni buty umożliwiające dalsze uprawianie sportów do których są przeznaczone. Poczułem się jakbym niepotrzebnie składał reklamacje a problem nie występował.

  2. Tymek ★★★★★

    Świetny sklep! Sprzedawcy są bardzo pomocni a asortyment sprawił, że niejednokrotnie wracałem tam aby kupić coś dla siebie czy na prezent.

  3. Marcin Z ★★★★★

    Jeden z najbardziej proklienckich sklepów, jaki znam. Przyszedłem kupić sprzęt wspinaczkowy, otrzymałem masę czasu, tone cierpliwości i wiedzy, a także wiele wskazówek około wspinaczkowych. Pan Ignacy spędził ze mną 45 minut, dobierając sprzęt z uśmiechem i zaangażowaniem, widać że sam jest pasjonatem gór. Bardzo polecam, sprzet jest wysokiej jakości, więc i cena nie jest niska, ale porównywalna z innymi sklepami specjalistycznymi.

  1. Kamil Wawruch ★☆☆☆☆

    Kiedyś to był dobry sklep, ale w ostatnim czasie mi mocno podpadli. Raz, że podklejenie butów trwało 12 tygodni bez jednego dnia (sami dają sobie na to maksymalnie 8), to jeszcze lina, którą u nich kupiłem miała awarię przy pierwszym wyjeździe. Zamówienie złożone 14.05. Wysłali 19.05, dotarła następnego dnia. Z liną byłem raz na ściance żeby ją przetestować i potem wyjazd na Jurę 30.05. Następnego dnia wymacaliśmy miękki fragment około 19-20 metra. Nie mam pomysłu co trzeba by było zrobić na Jurze(!), żeby uszkodzić rdzeń w takim miejscu. Tym bardziej, że mieliśmy na wyjeździe 4 liny na 8 osób i były wymiennie używane, a awarię miała tylko ta. Wczoraj przyszedł mail: "Informujemy, że zgłoszenie reklamacyjne 105/W dotyczące liny Sterling Quest 9.6 mm 60m zostało rozpatrzone negatywnie. Ale w trosce o dobro klienta zleciłem ponowną ekspertyzę u producenta." Całe szczęście, że z tego sklepu zamawiałem na ten wyjazd tylko hms, kubek i line, a resztę z innego... w dodatku przyszła szybciej, mimo, że było w zamówieniu dużo więcej rzeczy: ekspresy, więcej hms-ów, kask, etc. Oszczędźcie sobie nerwów i omijajcie ten sklep

  2. Krzysztof Borkowski ★★★★★

    Absolutnie rewelacyjna obsługa. Chłopak, który pomagał Żonie wybrać plecak był anielsko cierpliwy kulturalny, miał wiedzę i po prostu chciał pomóc. I za to 5 gwiazdek bardzo sie należy. ALE nic nie kupiliśmy, bo jednak ceny są bandyckie. Ten sam model plecaka kupiliśmy o 300zl (!) taniej.

  3. Marco Frigatti ★★★★★

    Super serwis rowerowy. Miałem awarię w rowerku będąc na mieście a byłem bez kluczy. Bylem w pobliżu wiec wpadłem tutaj. Zostałem przyjęty z miejsca. Pan zdiagnozował, dokręcił co trzeba, odpowiednio doradził. Nie wziął ani złotówki, ale wyświadczył ogromna przysługę. Szczerze polecam, fachowcy!

  1. Joanna Sańko ★★★★★

    Bardzo duży wybór butów, ubrań i nart, najniższe ceny, dobre rabaty, bardzo dobry kontakt, pozytywna energia i rewelacyjna obsługa: przyjazna klientowi, solidna, cierpliwa, empatyczna. Sympatyczny pan od skitouru, szybko dobrał mi buty a następnie narty które sprowadził z innego sklepu ze specjalną promocją w odpowiedzi na moje oczekiwania i preferencje, oprócz tego dużo przydatnych wskazówek. No i co, wszystko w punkt, bardzo jestem zadowolona, polecam, polecam polecam! :-)

  2. Kacper Chmielowiec ★★★★★

    Świetnie zaopatrzony sklep, mają chyba wszytko czego można by się spodziewać i jeszcze trochę, oraz miłą panią ekspedientkę

  3. Sylwia Grochocka ★★★★★

    Super obsługa! Pan, który pomagał mi dobrać plecak i spędził ze mną ze 40 minut w sobotę doradzał mi z taką cierpliwością, wiedzą i zaangażowaniem, że zdecydowałam się kupić plecak w PolarSport mimo, że na jakies stronie w internecie był trochę tańszy. Tak samo było z butami wspinaczkowymi. Bardzo duży wybór rzeczy na miejscu i profesjonalna obsługa. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Polar Sport Warszawa - sklep górski?

Polar Sport Warszawa - sklep górski znajduje się przy Pereca 11, 00-849 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Polar Sport Warszawa - sklep górski?

Można skontaktować się z Polar Sport Warszawa - sklep górski pod numerem +48 221 148 224

Jak można dotrzeć do Polar Sport Warszawa - sklep górski?

Do Polar Sport Warszawa - sklep górski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements