Opinie

  1. Anna Re ★☆☆☆☆

    Obuwie bardzo słabej jakości. Po 2 miesiącach użytkowania popękała podeszwa. Producent uważa, że to wynik użytkowania …. Szczerze odradzam zakup obuwia tego producenta .

  2. Agnieszka Karczewska ★☆☆☆☆

    Kupiłam w tym sklepie prawie rok temu trampki big star, nr produktu DD274338. Bardzo szybko się wytarły w środku oraz oderwała się w środku wkładka. Niestety nie da się już wymienić wkładki, bo cały but popsuty. Nie wiem, jakiś chyba stary i zleżały produkt mi sprzedano... straciłam zaufanie i więcej tam niczego nie zakupię.

  3. Aleksandra K ★☆☆☆☆

    Nie polecam.Kupilam buty ,po tygodniu użytkowania wyszły na całej długości kropki,nie da się w nich chodzić,chyba że jest się fakirem

  1. Marta Hreńczuk ★★☆☆☆

    Butów dużo, rozpiętość cenowa różna, ale raczej drogo. Ciasno między półkami, nawet niektóre lustra zasłonięte. Chociaż pólki stały puste, a na podłodze ustawione wierze wysokie. Ekspedientki się przemieszczają, a raczej przepychają między klientami, którzy na jednej nodze mierzą buty. O wywrotkę nie trudno. Jakoś dziś czułam się jak intruz.

  2. Agnieszka Mazurek-Krencik ★★★★★

    Bogaty asortyment butów i torebek. Sklep przestronny. Miły personel

  3. K B ★★★★★

    W witrynie sklepu obuwniczego T.Sokolski ul. Grójecka 68 pojawiła się nowa kolekcja wiosenna, królują pastele. Na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla Siebie. Polecam ja jestem zadowolona z zakupów w sklepie. Miła i profesjonalna obsługa.

  1. Maryna Torokhtii ★☆☆☆☆

    Dzień dobry.Dzisiaj wspólnie z moją mamą chciałyśmy zakupić buty w Waszym sklepie. Wspólnie z mamą szukaliśmy odpowiednie buty, które by pasowały.. i były wygodne. Z uwagi na to, że przymierzaliśmy kilka par i nie wiedziałam w jaki sposób ponownie ułożyć je na pułkach poprosiłam o pomoc obsługę sklepu.Spotkalam się z bardzo złym potraktowaniem przez personel, który zachowywał się wobec nas w sposób bardzo nie przyzwoity można powiedzieć .że chamski. Wykrzykując , że same mamy poukładać buty.Jestem zbulwersowana takim zachowaniem obsługi sklepu.Sklep jest bardzo ładny jest bardzo dobry wybór ale niestety dużo traci z takim personelem.

  2. Sylwia Svitlana ★★☆☆☆

    Wysokiej jakości buty, ogromny wybór, zawsze rabaty.Profesjonalni sprzedawcy.Gwarancja na buty 2 lata.Nie działa nie polecam! Po 2 miesiącach pękła podeszwa na dwóch butach. Przyszedłam z paragonem, wypełniłam formularz i czekałam 14 dni na połączenie. Oddzwonili i powiedzieli, że wszystcy jest na wakacjach, a powrót będzie opóźniony. Na co jeszcze będę czekać, minęło 7 dni, nikt nie dzwonił. Przyjechałam do sklepu, sprzedawca długo patrzył w zeszyt i powiedziała, że kolezanka ma urlop, poczekaj jeszcze . Minęło kolejne 7 dni i nadeszła wiadomość SMS "witam reklamowane obuwie zostalo odrzucone. Zapraszamy po odbior obuwia wraz z opisem sklep sokolski grojecka 68"Jestem bardzo rozczarowana, ten SMS mówi, że wszyscy go dostają, a ta gwarancja jest czystym oszustwem klientów. Nie polecam tego. Jeśli recenzja pomogła komuś prosze napisać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Obuwniczy T.Sokolski?

Sklep Obuwniczy T.Sokolski znajduje się przy Grójecka 68, 02-339 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Obuwniczy T.Sokolski?

Można skontaktować się z Sklep Obuwniczy T.Sokolski pod numerem +48 507 949 469

Jak można dotrzeć do Sklep Obuwniczy T.Sokolski?

Do Sklep Obuwniczy T.Sokolski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements