Opinie

  1. Yuliy Zoria ★☆☆☆☆

    Modivo Club jest SPAMerski syf. Kto zajmuje się tym programem - nie ma żadnych kompetencji w relacjach z klientami. Przez ten SPAM z brakiem możliwości wyrejestrowania NIC NIE KUPIĘ W ŻADNYM SKLEPIE tych dziadów.

  2. Oleksandr Zagnybida ★★★★★

    Niestety,ale moja reklamacja została odrzucona,uzasadniając tym że uszkodzenia powstały w skutek prania, z czym nie zgadzam się. Chciałbym tylko dodać,że to drugie buty tej marki i tego modelu i ten sam problem,z innymi butami tego problemu nie ma, chociaż używam i dbam o nich tak samo. Zawiodłem się,szkoda czasu i paliwa. Edit. Po odwołaniu do reklamacji sprawa została wyjaśniona, w bardzo korzystną dla mnie stronę. Więc nie jest tak źle, jak się wydawało.

  3. M ★☆☆☆☆

    To był ulubiony sklep mój i mojego syna. Niesamowity i wygodny koncept. Niestety po remoncie niesamowite rozczarowanie. Zastanawia mnie dlaczego się cofneliście w cx...

  1. Kamil Krzywy ★☆☆☆☆

    Pierwsza wizyta po remoncie i negatywne wrażenia "remontu". Całkiem zniszczyli urok tego sklepu. Nastawiali regałów gorzej jak w innych sklepach. Skasowali wszystkie atrybuty dla których człowiek przychodził na zakupy. Równie dobrze mogli tego nie otwierać...

  2. Martyna Komorowska ★☆☆☆☆

    Obsługa bardzo nieprzyjemna. Na wejściu już są aroganccy. Jak człowiek próbuje się o coś zapytać to odpowiadają bardzo nieprzyjemnym tonem. Stoją w "kółeczku" i plotkują zamiast wspierać klientów w zakupie . Nie polecam tego punktu (Głębocka 15). A jak się usiądzie do ekraniku, aby wybrać produkt to tylko mówią: "proszę z tego nie korzystać". To w takim razie po co są te ekrany? Na sklepie nawet nie ma wszystkich rozmiarówek wystawionych produktów. Ucieszyłam się, że ten sklep jest w tej galerii , a teraz unikam go szerokim łukiem. Sprzedawcy powinni być wizytówką firmy, a tylko odstraszają klientów.

  3. Mastodon Mastodon ★★★★★

    Ekipa w galerii północnej w Warszawie jest niesamowita i bardzo pomocna. Szczególnie Pani Ewa wraz kolegami i koleżankami szukają specjalnie dla mnie rozmiaru butów dla mojego syna. Jeżeli iść i kupować buty to tylko w eobuwie w galerii północnej

  1. Naklockowani ★★★★★

    Szybki i sprawny odbiór osobisty. Można zamówić na modivo i przymierzyć na miejscu :)

  2. Ania Świ ★★★★★

    Po bardzo przykrej i poniżającej sytuacji w sklepie w Arkadii, gdzie odmówiono mi przyjęcia butów na zwrot, udało się wyjaśnić sprawę z biurem obsługi klienta sklepu i uzyskałam zgodę na przyjęcie przez nich zakupionych przede mnie butów. Panie w sklepie w galerii północnej były przemiłe, a co więcej po obejrzeniu butów nie mogły wyjść ze zdziwienia że ich koleżanki z Arkadii uznały że buty były używane, co tylko utwierdza mnie w tym jak chamsko zostałam tam potraktowana. Za to tutaj miły pomocny personel, jeżeli jeszcze zdarzy mi się zamawiać buty z eobuwie to tylko do galerii północnej, Arkadię polecam omijać szerokim łukiem.

  3. Anna Bielat ★☆☆☆☆

    User experience tego miejsca jest zerowe. Wybierasz rozmiar i informacja o działaniu się urywa. Nie wiadomo czy ktoś je podjął, czy nie. Niby przychodzi SMS, ale on też nic nie mówi. I tak trzeba stanąć w kolejce i zapytać obsługę co się dzieje z zamówieniem. Fatalnie. Już system z mcdonalds byłby lepszy IMO.

  1. Maciek Możejko ★☆☆☆☆

    Jest logo modivo, sa przymierzalnie, jest powiadomienie o tym ze za chwilę przymierzymy ubranie ale po kilkunastu minutach oczekiwania okazuje się że nie ma na miejscu ubrań z modivo. Są na zamówienie. UX tego rozwiązania to 0/10 polecam przeprojektować sklep bo szkoda czasu i nerwów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Eobuwie.pl?

Eobuwie.pl znajduje się przy Światowida 17, 03-144 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Eobuwie.pl?

Do Eobuwie.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements