Opinie

  1. Michał Skrzypczak ★☆☆☆☆

    Niestety, wydaje się, że sklep internetowy nie działa. Złożyłem zamówienie, na szczęście z płatnością za pobraniem. Nie dostałem żadnego potwierdzenia. Brak odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz. Telefonu też nikt nie odbiera. Kupiłem te same buty gdzie indziej. EDIT: Maila nie otrzymałem. Gdyby u nas w firmie bazować wyłącznie na mailingu, to lata temu poszlibyśmy z torbami. Niedochodzące maile to coś, z czym trzeba się liczyć. 8-miesięczny czas reakcji na opinię to też kiepska wizytówka firmy.

  2. Gregory Molak ★☆☆☆☆

    Przyszedłem do tego sklepu z zamiarem zakupu kapci dla córeczki. Gdy oglądałem kapcie jedna Pani z obsługi zapytała czy mi pomóc. Poprosiłem ją o numer 26. Ta Pani podała mi 2 pary wykonane tak samo z taką samą podeszwą , ale gołym okiem widać że jedna para od drugiej była większa o 1,5-2 cm. Pokazuje jej to a ona z olewczo: to nie moja wina, ja tu tylko sprzedaję. Czytając inne opinie zastanawiam się jak to miejsce funkcjonuje. Ceny z kosmosu obsługa gorsza niż w PRLu. Osobiście nigdy już tam nie pójdą żeby cokolwiek kupić i odradzam wszystkim. Już wchodząc do sklepu człowiek czuje się tam jak intruz. Od razu jest obserwowany bez żadnego przywitania.

  3. Bożena Lenard ★☆☆☆☆

    Drodzy klienci uważajcie na ten sklep, Pani nie mająca pojęcia o prawach konsumenta, ja zgłosiłam soja do rzecznika , niby chodzi o 50 zł, ale chodzi o zasady i prawa.droga Pani obsługująca kase może warto się podszkolić?

  1. Danuta Gręda ★★★★★

    Lubię robić zakupy w małych sklepach ten właśnie taki jest do tego bardzo dobrze zaopatrzony w cenach umiarkowanych i dobrej jakości. Polecam

  2. Piotr Truszkowski ★☆☆☆☆

    Dobry asortyment, TRAGICZNA obsługa. Nieprzyjazny, nie pomocny klientowi personel, miejsce absolutnie nieprzyjazne matkom z dziećmi, patrzące na klienta jak na potencjalnego złodzieja, stojące nad głową bez zainteresowania potrzebami.

  3. Rodzinka PL ★☆☆☆☆

    Ceny bardzo wysokie, na pytanie kiedy będą przeceny kobieta z wyższością i pogardą - to nie sieciówka żeby były przeceny. Nie polecam. Klientów brak, nigdy nie widziałam kupujących. Ja tam już nie zajrzę.

  1. Janusz Gutkowski ★★★★★

    Nie znalazłem tego po co jechałem ale miła obsługa :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SEJPOL SKLEP OBUWNICZY?

SEJPOL SKLEP OBUWNICZY znajduje się przy plac Hallera 10, 03-464 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do SEJPOL SKLEP OBUWNICZY?

Można skontaktować się z SEJPOL SKLEP OBUWNICZY pod numerem +48 501 289 338

Jak można dotrzeć do SEJPOL SKLEP OBUWNICZY?

Do SEJPOL SKLEP OBUWNICZY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements