Nie miła obsługa dała mi podarte 100zł i była wściekła że jej tak dałam
Zdjęcia
Opinie
-
Filip Mazurek ★★★☆☆
-
Patrycja Dąbrowska ★☆☆☆☆
Zakupy byłyby udane, gdyby nie pani Ukrainka w czarnych włosach, która z pretensją naskakuje na klienta o bałagan panujący na sklepie zostawiony przez inne osoby. Trochę kultury by się przydało.
-
Piotr Szymański ★☆☆☆☆
W sklepie nie chcieli udzielić informacji z jakiego powodu reklamacja nie została uwzględniona. Pani na kasie przedstawiła kwitek na którym widniało zdanie nie mające najmniejszego sensu gramatycznie i pod względem jego sensu. Pani z kasy zasłaniała się tym, że ona sama też nie rozumie bo nie jest Polkom i że jest podobno jedyną pracowniczką na sklepie w tej chwili. Rozmowa była nagrywana i sprawę skieruję do UOKiK.
-
Krzysztof K. ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kupiłem 15 - letniej córce, buty zupełnie nie znanej mi marki Skechers, za 240 zł. Po zaledwie 6 tygodniach użytkowania (1,5 miesiąca!!!!) w obu stwierdziłem uszkodzone zapiętki. Złożyłem reklamację, która po dwóch tygodniach, została odrzucona. Nawet nie czytałem bzdur, które ktoś tam napisał, tylko od razu w sklepie napisałem odwołanie. Znowu dostałem odrzucenie reklamacji. Tym razem czytam co tam napisano. Jest tam tekst o niewłaściwym użytkowaniu obuwia i że sznurowadła były niewłaściwie zawiązane. Żadne z tych stwierdzeń nie jest prawdziwe. Córka używała butów zgodnie z ich przeznaczeniem, używała do szkoły, zawsze szuruje buty, bo tak nauczyła ja mama więc wszystkie te stwierdzenia, zostały wyssane z palaca. Ale co najciekawsze, to sklep rozpatrywał reklamację a nie producent i to mnie zastanawia. Dlaczego sklep!!! Mają gdzieś klienta a ja nie zaakceptuję takiego traktowania. Buty mają 2 lata gwarancji a one pękają po mniej niż sześciu tygodniach i jest to wina złego użytkowania!!! Ja w tym sklepie kupiłem łącznie 4 pary. I nigdy więcej tam nie kupię, ponieważ mają jakiś nietypowy układ z producentami i sami rozpatrują reklamacje. A Skechers to chłam, którego nikomu nie polecam.
-
M I ★☆☆☆☆
Kolejka na cały sklep i tylko jedna kasa obsługuje. Żenada. Po remoncie klaustrofobia i jeszcze mniej wyboru. Znalesc rozmiar dla mnie czy dziecka to loteria gorsza niż lotto.
-
Izabela Si ★★★★☆
Mały wybór butów dla dzieci
-
Kristof Krzysiek ★☆☆☆☆
Chamstwo w pełnej krasie. Kupuję buty skechers za 240 zł, które już po 6 tygodniach (oba) nadają się do reklamacji. Sklep nie odsyła butów do producenta, tylko sam rozpatrza reklamację, oczywiście na niekorzyść klienta. Ponowna reklamacja również odrzucona, podobno niewłaściwe zakładanie butów. Oczywiście podane argumenty są zupełnie wyssane z palca i nigdy nie miały miejsca. Zgłoszona sprawa do inspekcji handlowej i po dwóch miesiącach sklep odpowiada "mając na uwadze dobro klienta" że uznaje reklamację. To są chamy, straciłem sporo czasu i nerwów przez tę reklamację i wtedy nie widzieli dobra klienta. Zobaczyli dopiero jak się inspekcja zaczęła dobijać. Nie poddawajcie się, gonić ich z Polski, niech wracają do Szwabii. Załączam zdjęcie z inspekcji handlowej.
-
Adam Fabisiak ★★★★☆
Spory wybór butów męskich, damskich i dla dzieci. Buty raczej na każdą kieszeń, zdecydowanie nie z górnej półki. Obuwie firm mniej znanych, ale i tych ogólnie rozpoznawanych od lat.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Deichmann?
Deichmann znajduje się przy Puławska 46, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Deichmann?
Można skontaktować się z Deichmann pod numerem +48 691 110 881
Jak można dotrzeć do Deichmann?
Do Deichmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku