Opinie

  1. Oskar ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM TEGO SKLEPU ! Sytuacja jaka miała miejsce nie powinno mieć miejsca,2 miesiące temu zakupiłem buty. Po tym czasie buty rozkleiły się w dwóch identycznych miejsca co wyglądało na wadę fabryczną. Byłem pewny że przy okazaniu dowodu zakupu i wady produktu,pieniądze zostaną mi zwrócę lub nastąpi wymiana na nowe. Niestety,tak jak opinia wyżej spotkałem opryskliwa panią nie chciała w żaden sposób pomóc tylko mnie obwiniała za winę! Ani nowych butów ani pieniędzy nie dostałem. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !

  2. Joanna Gie ★★★☆☆

    Do tej pory byłam stałym bywalcem w tym sklepie. Był szeroki wybór kapci, jak nie było rozmiaru to Pan dzwonił do drugiej placówki i sprowadzał brakujący rozmiar. Dziś przywitała mnie opryskliwa Pani, po prośbie porady odpowiedziała, że ich nie udziela (chyba, nie ma doświadczenia). Gdy zapytałam o brakujący rozmiar odparła, że dostawa już była i nie będzie więcej. Generalnie nie polecam.

  3. Jaro Mroczny ★☆☆☆☆

    Do dzisiaj byłem stałym klientem. Na google informacja że sklep czynny do 18.30, od 17 próbowałem dodzwonić się na dostępny w internecie numer - głucha cisza, tak jakby telefon odłączony od sieci, na miejscu byłem 17.55 i drzwi były już zamknięte, mimo pukania obsługa nie reagowała, punkt 18 obsługa wyszła odmawiając obsługi . Generalnie sklep do tej chwili uważałem za świetny ale po dzisiejszym incydencie odradzam wizytę.

  1. Maciek Adamski ★★★★☆

    Dużo butów do wyboru

  2. iwona trajdos ★★☆☆☆

    Bardzo drogo

  3. hip hop ★★★★★

    Polecam bardzo dla kobiet i dzieci dobra jakość obuwia miła obsługa ceny trochę wysokie ale płacimy za jakość .

  1. Urszula ★★★★★

    Szczerze polecam ten sklep :) fajna i życzliwa obsługa, a poza tym naprawdę spory wybór obuwia jak na sklep obuwniczy w Rembertowie. Dzięki temu, że stawiają na wysoką jakość towaru można tam znaleźć zarówno męskie jak i damskie buty marki Rieker czy Caprice. Od mnie też duży plus za szeroki wachlarz produktów od kozaków zimowych po półbuty damskie czy sandały. Podsumowując sklep i obsługa godna polecenia :)

  2. Rafał Góral ★★★★★

    Bardzo fajny i dobry sklep z butami w Warszawie (Rembertów). Na prawdę świetne pierwsze wrażenie, profesjonalna obsługa i doradztwo w zakresie wyboru butów. Posiadają szeroki wybór półbutów męskich, damskich, kozaków i wiele innych. Większość znanych marek takich jak Rieker czy Caprice. Gorąco polecam ten Salon Obuwia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest numer telefonu do Salon Obuwia "Izabella"?

Można skontaktować się z Salon Obuwia "Izabella" pod numerem +48 223 344 617

Jak można dotrzeć do Salon Obuwia "Izabella"?

Do Salon Obuwia "Izabella" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements