Bardzo niemiła obsługa. Pani pracująca robi wszystko z wielkiej łaski i udaje że nie rozumie co sie do niej mówi. Wściekła ze musi tam pracowac, wyzywa sie na klientach. Oszukuje przy wydawaniu reszty. Oczywiście mowa o starszej Pani blond w okularach. Omijać sklep
Opinie
-
Daniel Daniel ★☆☆☆☆
-
Hubert Suchecki ★☆☆☆☆
Z D E C Y D O W A N I E nie polecam. Z kazda kolejna wizyta w tym sklepie bylo tam coraz gorzej. Chamstwo obslugi przekracza wszystkie granice. Brak mozliwosci placenia karta, na pytanie o kaucje za butelki zwrotne kasjerka odwarknela mi ze tylko za okazaniem paragonu. Oczywiscie zle wydala mi reszte a paragonu nie dostalem. Nastepnym razem trzeba bylo ja budzic waleniem w szybe zeby wstala i laskawie mnie obsluzyla. Dzis pukanie nie dalo skutku. Po dluuuuzszej chwili czekania na przebudzenie zrezygnowalem z zakupow. MOJA NOGA TAM WIECEJ NIE POSTANIE !
-
patryk kacperski ★☆☆☆☆
Pani z obsługi nie chciała wymienić kapsla z wygranego piwa królewskie twierdząc że nie wymieniają a na stronie królewskiego widnieje że wymieniają pani przedstawiła się jako właściciel sklepu choć nim nie jest po prostu zwykłe dno
-
kwiatkowski bb ★☆☆☆☆
Nie miła pani sprzedająca(Starsza blond włosy) pyskata , jakby pracowała za karę . Przyszedłem i chciałem zapłacić kartą . Kupiłem monstera i papierosy , monstera mówi że może przyjąć kartą ale za papierosy chce w gotówce. Nie chciała sprzedać , po wymianie zdań i stwierdzeniu w moją stronę "jacy wy wszyscy jesteście uciążliwi" mogłem zapłacić kartą , nie polecam , wstrętne babsko do wyrzucenia na emeryture.
-
Mateusz Dębski ★☆☆☆☆
Miejsce totalne dno na kilka moich odwiedzin w tym sklepie nie działa terminal kartka wisi „brak internetu”. Kiedy obudziłem jaśnie pana który raczył do mnie wstać i mnie obsłużyć poinformował mnie, że nie ma wydać z 10 zł….Ja rozumiem wszystko nie zawsze jest jak wydać z 200 czy 100 różnie bywa niestety większość osób płaci teraz kartą. Natomiast, żeby nie mieć wydać z 10 zł to co to jest za sklep. Nigdy więcej moja noga tam nie postanie, na szczęście 100m dalej są dwie stacje benzynowe i wole wydać więcej ale nie mieć nic do czynienia z tym miejscem i z takim chamstwem.
-
Rafał ★☆☆☆☆
Okropna. Nieprzyjemna baba. Nie polecam! Jak baba widzi że klient dziabnięty to na 100% go oskubie źle wydając resztę. Gorszego sklepu i gorszej obsługi nie pamiętam.
-
Piotr Pędzich ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa, do tego źle wydana reszta
-
Paweł Hetmanek ★★☆☆☆
Ptasie mleczko przeterminowane... Alkohol pewnie ok.
-
Dariusz Pszenicki ★☆☆☆☆
SKLEP ŚWIAT ALKOCHOLI SIĘ BARDZO ZMIENIŁ NIE WARTO KUPOWAĆ W NIM NIE POLECAM KIEDYŚ MOŻNA BYŁO PŁACIĆ KARTĄ ZA WSZYSTKO POTEM ZA PAPIEROSY TYLKO GOTÓWKA TERAZ TYLKO GOTÓWKA A NIE ZAWSZE SIĘ MA PRZY SOBIE GOTÓWKĘ WIEC NIE POLECAM MIMO ZE WIDAĆ COŚ PODOBNEGO DO TERMINALA TO KARTKA WYWIESZONA ZE TYLKO GOTÓWKA ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO SKLEPU LEPIEJ PÓJŚĆ NA SKRZYŻOWANIE DO HORTUS
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Świat Alkoholi?
Świat Alkoholi znajduje się przy Aleja Władysława Reymonta 7, 01-840 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Świat Alkoholi?
Do Świat Alkoholi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku