Opinie

  1. Karolina Polewik ★★★★★

    Doskonały całodobowy! Szeroki wybór alkoholi, pan sprzedawca przemiły i gotowy aby pomóc w wyborze trunków. Serdecznie polecam!

  2. Grzegorz Aftyka ★☆☆☆☆

    Obsługa opryskliwa. Zdaje się że obsługujący to właściciele. Nie można płacić kartą, paragonu też ciężko uświadczyć. Niezły przekręt :)

  3. Łukasz Grądzki ★★★★★

    Spoko Sklepik, schowany we wieży Mostu, ale alko do wyboru do koloru i nad Wisłę.

  1. Kacperski16 ★★★★★

    W dzisiejszych czasach nie spodziewasz się w sklepie alkoholowym pod poniatem niczego innego niż burknięte „dobry”. Wchodząc do sklepu o godzinie 23 w piątek spotykasz najmilszą obsługę w ostatnich miesiącach. Właściciel/kasjer/sprzedawca sprawa że kupowanie piwa staje się doświadczeniem premium. Spokojnie i miło wskazanie piw na ścianie, krótka i szybka opowieść o asortymencie sprawia że czujesz się jak na zajęciach z krótkiej histori piwa. Kupienie perły eksport stało się niezapomnianym wspomnieniem. Napisałbym wiecej ale piję piwko i zwyczajnie mi się nie chce. Polecam!

  2. piotrek 7214 ★★★★★

    Maly sklepik obsluga Bardzo mila

  3. Piotr Węglowski ★★★★★

    Wspaniała obsługa,miło,takiego towaru nie ma nigdzie

  1. Tonald Dusk ★★★★★

    Wspaniałe miejsce, można się zaopatrzyć w zimne piwerka i inne niezbędne artykuły do chillowania nad wisełką. Ceny wyższe niż standardowe ale to zrozumiałe ze względu na lokalizację. Ten sklep to opoka melanżu na poniatówce

  2. Marta BORUCKA ★★★★★

    Bardzo miły właściciel, rozmowny i pomocny. Jak na tak maleńki sklep wybór piw jest wręcz ogromny, ceny w miarę ok. No i gdy wszystko inne już się zamyka, na ten sklep można liczyć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do PIJTU PIJTU?

Do PIJTU PIJTU można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements