Opinie

  1. Catalina Garcia ★★★☆☆

    Ogólnie miejsce fajne, ale karaoke - tragedia. To miejsce nie powinno nazywać się karaoke. Bo karaoke polega na tym, że śpiewającego jest słychać. Tutaj tego warunku nie spełnia się w ogóle. Cała formuła jest ustawiona pod ludzi, którzy chcą się wydrzeć do mikrofonu – im głośniej i im bardziej fałszywie, tym lepiej. Podkłady są tak głośne i często zawierają wokal w tle (refreny śpiewane przez kogoś innego, czasem remixy), że osoba z mikrofonem po prostu znika. Mam wrażenie, że to jest wręcz zrobione celowo – żeby zagłuszyć tych, którzy próbują naprawdę śpiewać. Nie ma tu miejsca dla wszystkich. Osoby, które potrafią zrobić show, rozgrzać publiczność albo po prostu chcą się muzycznie wyrazić, są wyciszane przez nagłośnienie. W takim układzie śpiewanie nie ma żadnego sensu – skoro nie słychać śpiewającego, to po co w ogóle mikrofon? Do tego dochodzą problemy organizacyjne: – prowadzący był niesympatyczny i reagował nieprzyjemnie na zwrócenie uwagi, – zdarzyła się sytuacja, w której ktoś bez pytania wziął drugi mikrofon i zaczął mnie zakrzykiwać – bez żadnej reakcji ze strony obsługi, – mikrofony są bardzo słabej jakości. Szczerze mówiąc, to się kompletnie mija z ideą karaoke. W tej formie lepiej byłoby puścić DJ-a albo zwykły koncert życzeń i pozwolić ludziom śpiewać razem, bez udawania, że to karaoke. Podsumowanie jest proste: to nie jest karaoke – to hałas z mikrofonem. Jeśli ktoś chce śpiewać, być słyszanym i mieć na to przestrzeń, to miejsce nie daje takiej możliwości.

  2. Paweł Chwaliński ★☆☆☆☆

    Zamówiłem muzykę o 23. ,Pan, obsługujący kerooke faworyzował swoich znajomych. 2 godziny czekałem na swoją piosenkę i się nie doczekałem. Bardzo słabe podejście do klienta. Nie polecam.

  3. Adam Kowalski ★☆☆☆☆

    W menu happy hours na piwko książęce, a na barze pani mówi, że na kasie ma tylko promocje na Tyskie. I to jedyna odpowiedź na pokazanie przeze mnie menu, które swoją drogą na każdym stole jest. Już nie chodzi o te 3 zł różnicy, ale o podejście...słabo. Nie polecam.

  1. Marcin Skowroński ★★☆☆☆

    Byłem na karaoke. Niestety, bardzo słaba jakość. Brak sceny, śpiewanie przy barze, pani prowadząca mówi tak niewyraźne, że nie wiadomo kto będzie śpiewał. Bardzo długi okres oczekiwania- byłem 30 minut po stracie zapisałem sie ok 50 minut po starcie czekałem ok 3,5h, a Pan Roland( pewnie kolega ) był 2-3 razy. Większość stolików daleko od monitora, więc nie widzisz śpiewających ani nie zaśpiewasz jeżeli nie znasz testu. Drinki drogie, przeciętne obsługa. Miejsce wymaga remontu, panowie na bramce mili i za to plus.

  2. Rafał ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego pubu !!! Piwo z tanka odłączone bez żadnej przyczyny - miał ktoś podłączyć, ale zapomniał. Trzeba było się wielokrotnie przypominać. Zamówiliśmy frytki z serem - po bardzo długim oczekiwaniu i wielokrotnym upominaniu się otrzymaliśmy spalone frytki z ketchupem zamiast sera. Pani za barem kompletnie nieogarnięta - drinki dla dwóch klientów robi ponad pół godziny, podaje inne danie niż zamówione i marudzi pod nosem, że ktoś ma do niej pretensje. Pani bardzo nieprzyjemna w obyciu i kulturze.

  3. Michał Nowak ★★☆☆☆

    Jedyny plus że otwarte właściwie całą noc. Nie jest to lokal najwyższych lotów ale jak traficie na selekcjonera z ruda broda to wam powie że źle Wam z oczu patrzy i Was nie wspusci. Generalnie cham i prostak. W środku spoko dobre karaoke szkoda że karta nie można płacić.

  1. Paweł Paluszyński ★★★★☆

    Fajny pub z piwem w dobrej cenie. Miejsce z klimatem. Wieczorem można trafić na karaoke.

  2. Robert Jot ★☆☆☆☆

    Poza dobrą nutą do tańca w późniejszych porach na części dyskotekowej, nic więcej na plus. Obsługa baru w części pubu pracująca jak za karę. Piwo z kija tylko Tyskie gdzie w karcie Książęce ale wiecznie go brak i nie ma, a do butelkowego obsługa szklankę wydaje z łaską bo też brak, bo przecież z uporem maniaka nie ma do piwa, ale tej dużej do drinków już nie można dać jak nie wyszarpiesz. Do wódki w stole chociaż małe słoiki ale były... lepsze t niż nic. Kartka z "drinkiem dnia" którego nie ma i nie było tego dnia, Tylko gotówka - kolejny minus. Mojito to zrzut teoretycznie właściwych składników do szklanki i tyle smak pomyj bo niby jak ma być inaczej , tragedia ...Jedzenia nie oceniam, w stół wjeżdżały tylko frytki i to chyba najbardziej bezpieczna opcja w tym miejscu.

  3. Marta Jarząbek ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce, znalezione przypadkiem (oglądaliśmy mecz). Niedrogie piwko, wódeczka w uroczych małych słoiczkach :)

  1. Natalia Dobrowolska ★☆☆☆☆

    Transmisja meczu na poniżającym poziomie jak z kasety. Nic niewidoczne. Brak terminali przy barze, płatność tylko gotówką a na wejściu obowiązkowa szatnia również na część tylko pubową płatność również gotówką. Dwukrotnie pytając o sosy do nachosów uzyskana odpowiedź potwierdzająca sos serowy przy czym otrzymałam majonez i meksykański z tuby. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MultiPub "Pod Grubą Kaśką"?

MultiPub "Pod Grubą Kaśką" znajduje się przy aleja "Solidarności" 68a, Śródmieście, 00-240 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MultiPub "Pod Grubą Kaśką"?

Można skontaktować się z MultiPub "Pod Grubą Kaśką" pod numerem +48 784 072 334

Jak można dotrzeć do MultiPub "Pod Grubą Kaśką"?

Do MultiPub "Pod Grubą Kaśką" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements