Opinie

  1. Ewelina Wawrzyniak ★★★★★

    Jedyny club do którego chodzę i lubię chodzić może i są naćpani ochroniarze i nie raz wyprowadzają kogoś za nic nawet jesli ktos niestety stoi blisko np bójki kogoś ale po za tym i tak uwielbiam Chicago ❤️

  2. fail in bike ★☆☆☆☆

    Słabe miejsce ochrona na moich oczach pobiła młodego chłopaka który trafił do szpitala katorga rozumiem może i wypity był ale bez przesady

  3. Anna Kowalska ★☆☆☆☆

    Najgorszy klub! Naćpani ochroniarze pobili chłopaka 50kg 165cm wzrostu tak, że trafił karetka do szpitala ze złamanym nosem, wstrząsem mózgu i innymi liczymi obrażeniami po czym wyrzucili chłopaka, cud że go nie zabili!!! Z zeznan świadków wynika, że uderzali jego głową o mur!!! To nie sa ludzie to banda zwyrodnialców. Sprawa zgłoszona na policji. Cały klub ogólnie wieś śpiewa i tańczy jeden z ochroniarzy był tak naćpany, że walczył o życie siedząc na tarasie. Odradzam wszystkim! Na pewno niedługo zamkną tą oborę.

  1. Oliwia ★★★★☆

    Ubawiłam się ludzie chętnie przybywają uwielbiam to miejsce! Bardzo duży wybór sal. Jedynym minusem to kobieta serwująca w barze, brunetka, za bardzo spięta :) Jedyne co to mogliby wprowadzić nowe menu a nie tylko proste odgrzewane jedzenie.

  2. Igor Wisniewski ★★★★★

    Bardzo dobrze się bawiłem. Polecam

  3. MLX ★★★★★

    Najlepszy klub w okolicy. Szkoda, że coraz mniej ludzi tam jeździ. Pamiętam czasy, gdy klub był przepełniony. Piękne czasy. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to DJ z większej sali. Facet jak dla mnie się wypala, bo nie skleja dobrze mixa i robi to, na odwal się, wklejając kolejną nutę bez potrzeby, gdy ta mogłaby lecieć do końca.

  1. Żaneta Pęczek ★★☆☆☆

    Dyskoteka - duzy budynek. Dwie sale, jedna disco polo z zespolem, ktory nie oszukujmy sie jest dość slaby. Druga sala duza z wyjscem na taras, jednak znikome szanse na zaczerpnięcie świeżego powietrza przez palaczy. Muzyka w miare, dużo 18stek dzieciaków z dowodami. Po okolo 1w nocy muzyka zamienia się na siekanke, przy ktorej mało kto tanczy, lub tylko pijani. Możliwosc rezerwacji stolikow. Kilka barów. Bardzo dlugie kolejki do kasy z biletami. Duzy parking.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chicago Club?

Chicago Club znajduje się przy 98-270 Złoczew, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chicago Club?

Można skontaktować się z Chicago Club pod numerem +48 665 103 500

Jak można dotrzeć do Chicago Club?

Do Chicago Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements