Opinie

  1. Alexandra Tarajko ★★★★★

    Sklep spoko, obsługa też ok

  2. Robert Ciorga ★☆☆☆☆

    Nie polecam oszukują na promocjach kupujesz 5 piw a 6 masz gratis i niższą cenę za szt. 3.16 z 5.19 a finalnie zapłaciłem za szt. 5.19 to ma być promocja!? Poprosiłem o korektę bo tam jest inna cena .... Pani powiedziała nie ma takiej możliwości..... Gdzie tu są prawa konsumenta!?

  3. 4 FUN (Neptun) ★★★★★

    Nie tylko w tym miejscu, ale za każdym razem gdy jestem w tej sieciówce jestem witany i dodatkowo obsługiwany jak hrabia :D niezależnie od miasto czy dzielnicy zawsze osoba za ladą zna się na towarze. Potrafią dobrze doradzić do tego extra ceny oraz promocje i jest w czym wybierać. Nie pozostaję nic innego jak 5/5 pozdrawiam i polecam :)))

  1. Maksym Yarmoliuk ★★☆☆☆

    Przyjęcie paczek tragedia, większość pracowników rozumie że wkrótce święta i paczek jest dużo. Ale chłopak z dłuższymi włosami tragedia. Mam nadzieję że jak ja, nie często trafiacie na tą osobę. W całym sklep super.

  2. proszę bardzo ★★★☆☆

    Obsługa klienta bardzo nierównomierna. Pan ochroniarz - super, pani od win - wspaniała, merytoryczna i pomocna, chłopak z wczoraj (11.12) nie powinien za to nigdy pracować z ludźmi, bo się do tego nie nadaje. Wybór alkoholi doskonały.

  3. Anna Jakub ★★★★★

    Sklep w którym można kupić dobry alkohol

  1. Tiga Lioness ★★★★★

    Duży wybór alkoholi, program lojalnościowy z aplikacją, częste promocje. Ceny są bardzo przystępne. Są tam też piwa bezalkoholowe i jakieś drobne przekąski, z tego co widziałam przy kasach również specyfiki takie jak 2KC. Moim ulubionym punktem sklepu jest obsługa, zawsze ekspedienci mega mili i uśmiechnięci :) W okolicy trochę się trzeba nagłowić, żeby zaparkować przed zakupami samochód, ale tak czy inaczej warto tu wpadać.

  2. Dominik D ★★★★★

    Dla mnie bomba, lepsze ceny niż w sklepach obok

  3. Konrad Kowalczyk ★★★★★

    Bardzo fajny sklep, ceny dużo lepsze niż w żabce.

  1. Kinga Jasińska ★☆☆☆☆

    Ceny na etykietach nie zgadzają się z tymi na paragonie… żenada

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Duży Ben?

Duży Ben znajduje się przy Posag 7 Panien 9/U7, 02-495 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Duży Ben?

Można skontaktować się z Duży Ben pod numerem +48 512 414 961

Jak można dotrzeć do Duży Ben?

Do Duży Ben można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements