Wspaniałe miejsce na 18tke, obsługa lokalu na najwyższym poziomie i mimo sezonu niezbyt imprezowego (listopad) każdy się dobrze bawił, a w środku było ciepło!! Polecam z czystym sumieniem ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Amelia ★★★★★
-
Malinka 4 ★★★★★
To niezapomniana 18 -stka Kacpra! Było super.....wszystko na najwyższym poziomie.....a jednocześnie na luzie i o to nam chodziło!!! Pani Asia wraz z ekipom doglądaly czy czegoś przypadkiem..... nam nie brakuje......miały na nas oko. Panowie właściwie Hubert i Tomasz bardzo mili i pomocni....na prawdę godni polecenia!!!!!! Dziękujemy jeszcze raz za zorganizowanie extra imprezy..... i mam nadzieję że jeszcze do Was wpadniemy!
-
Katarzyna Sokalska ★★★★★
Mega udana impreza firmowa! Fantastyczna atmosfera od początku do końca – pyszne jedzenie z grilla i bardzo miła obsługa, która naprawdę dbała o to, żeby niczego nie brakowało. Miejsce ma swój klimat – luźny, domówkowy, idealny do integracji i rozmów poza biurem. Z czystym sumieniem polecam Przystanek Młociny każdemu, kto szuka miejsca na firmową imprezę czy większe spotkanie ze znajomymi.
-
Maryla ★★★★★
Świetne miejsce na organizację przyjęcia! Organizowaliśmy 18. urodziny córki i wszystko przebiegło bez zarzutu. Lokal pięknie przygotowany, jedzenie bardzo smaczne, a obsługa uprzejma i pomocna. Właściciel zaangażowany i otwarty na nasze potrzeby. To był wyjątkowy wieczór – serdecznie dziękujemy❤️
-
Anna Kowalska ★★★★★
Panią Hubercie i Panie Tomku oraz załogo bardzo dziękujemy za super zorganizowany obiad komunijny. Jedzenie pyszne, ilość taka, że spokojnie by najadła się podwójna ilość gości. Obsługa kelnerska bardzo miła, uśmiechnięta i bardzo profesjonalna. Wystrój lokalu taki jak prosiłam ❤ elegancko, minimalistyczne ❤ Bardzo dziękuję i już wiem, że nie będzie to ostatnia impreza u Was zorganizowana. Załączam zdjęcie zadowolonego gościa głównego :) ps tort nie był zamawiany w lokalu ;) jest to moja własnoręczna robota :)
-
Dominika Góźdź ★★★★★
Równo tydzień temu miałam przyjemność zorganizować w Przystanku Młociny imprezę urodzinową. Począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez ustalenia przed imprezą, po organizację samej imprezy - wszystko było super. Wszystko dopięte na ostatni guzik, profesjonalna, uśmiechnięta obsługa (której przy okazji serdecznie dziękujemy! ☺️), smaczne jedzenie, pyszne drinki. Dzięki temu, że niczym nie musieliśmy się przejmować, mogliśmy się bawić z naszymi gośćmi całą noc bez żadnych zmartwień. Szkoda jedynie, że wszystko, co dobre, szybko się kończy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy! Mamy nadzieję, że do zobaczenia!
-
Agnieszka Wosek ★★★★★
Super miejsce na imprezę urodzinowa! Profesjonalne podejście, dobra lokalizacja, smaczny catering i przede wszystkim dobra organizacja wydarzenia. Bardzo polecam (robiłam imprezę niespodziankę 30 urodziny) :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przystanek Młociny?
Przystanek Młociny znajduje się przy Żubrowa 17, 01-978 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przystanek Młociny?
Można skontaktować się z Przystanek Młociny pod numerem +48 577 247 169
Jak można dotrzeć do Przystanek Młociny?
Do Przystanek Młociny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku