Opinie

  1. Luki ★☆☆☆☆

    Osobiście nie jestem zwolennikiem zagranicznych dyskontów spożywczych w Polsce wolę wspierać lokalne sklepy i polskich producentów

  2. Olga Biernat ★☆☆☆☆

    Bardzo chamska i nieuprzejma Pani kierownik Joanna (długie blond włosy). Niesamowicie niegrzeczna do starszych osób,. Wykrzykuje, wymachuje rękami. Gdy zrobiła się kolejka na kilkanaście osób do jednej kasy i emerytka poprosiła o otwarcie drugiej, bo 4 pracowników stało obok i bezczynne i z kierowniczką rozmawiało - Pani kierownik zaczęła wrzeszczeć na emerytkę, i ja obrażać. A kolejka zrobiła się na ponad 30 osób. Odradzam to miejsce i ta okropna, chamskie kobietę.

  3. Piotr Kaczmarski ★★☆☆☆

    Kiedyś była to fajna biedronka, było czysto a obsługa miła i szybka lecz obecnie jest tragedia, wszędzie nawalone palet, kasjerzy nie rozumieją co się do nich mówi i jednego klienta kasują 5 minut... kolejki długie gdyby nie kasy samoobsługowe to raczej bym nie wszedł do tego sklepu

  1. Histeriozo ★★☆☆☆

    30.05.25 Niestety, nawet jak na niskie standardy sieci, ten sklep wypada wyjątkowo słabo. Około godziny 20, potężna kolejka do kasy - tylko jedna otwarta. Na prośbę o otwarcie kolejnej, skierowaną do Pana "na kasie", tenże zadzwonił dzwonkiem. Po dłuższym czasie niespiesznie podeszła Pani, po czym zapytała go o co chodzi, następnie prychnęła wymownie i sobie odczłapała. Pan działał bardzo sprawnie, spiesząc się jak mógł. Po jakimś czasie zadzwonił znowu, tym razem już nikt z załogi nawet nie poszedł... Wstyd mieć takie koleżanki w pracy... Dwie gwiazdki tylko i wyłącznie dla wspomnianego kasjera, inaczej jedna.

  2. bowlax ★☆☆☆☆

    Klasyczna biedronka - wszędzie palety i nie można kupić tego co się chce, a mięso rozstawione poza chłodniami, które wykłada jeden pracownik… Uczcie się od konkurencji

  3. Michał Krajewski ★★★★★

    Lubię tą Biedronkę, jest czysto i nie ma tego klimatu "lumpowego" jak sklep przy targowisku

  1. Joanna Czechowska ★☆☆☆☆

    Zazwyczaj nie oceniam,ale ta biedronka to porażka,naćkane towaru tak że pracownicy ledwo mają miejsce na dostarczenie,uzupełnienie towaru,jedynie Wasz pracownik Pani Agnieszka daje nadzieję,to miła pomocna Pani,zawsze uśmiechnięta,pomocna,reszta też,ale sklep omijam jak mogę,dodam że biedra w błotach zdecydowanie ogarnięta

  2. Anastasiia Humeniuk ★★★★☆

    Wszystko ok oprócz kas. Nigdy nie jest zegrana praca kas . Jak jest tłum ludzi i z 3 kolejki dopiero wtedy otworzyli drugą kasę. Samoobsługowe wtedy były zabite ludźmi. Wtedy chciało się zrezygnować z zakupów..

  3. Hanna Dmytruk ★★★★★

    Uwielbiam tych ludzi którzy pracują w tej Biedronce ! Podziwiam ich ciężkiej pracy , a przy tym szczerych uśmiechom . BARDZO proszę zarząd tej Biedronki to uwzględnić i docenić . Zawsze obsługa pomocna i bardzo miła ) Lubię robić zakupy dokładnie w tej Biedronce !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Hugona Kołłątaja 61a, 05-400 Otwock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements