Super barmanki Julia i Laura. Złote kobiety bardzo pomocne. Dawno nie widziałam tak dobrej obsługi. Pan ochroniarz też bardzo sympatyczny gorąco polecam 20/21.12
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina ★★★★★
-
Wokenian Mapping ★☆☆☆☆
Po niemal 2 latach masowo usuwają nieprzechylne opinie. Powiem tak - samo to wystarczająco mówi o poziomie, a raczej braku, gospodarczy tego patologicznego klubu. Odradzam każdemu, chyba że goście pragną ukradnięcia rzeczy, ubrań oraz okazjonalnego dostania gazem pieprzowym z powodu zaczerpnięcia świeżego powietrza poza klubem.
-
Mateusz Smorczewski ★★★★★
Robiłem 30 urodziny niespodziankę dla dziewczyny. Ekipa 10/10, bardzo pomocni i pełni pomysłów. Bez nich nie wyszłoby tak fajnie. Miejsce super, wszyscy bawili się świetnie. Zdecydowanie polecam na organizację różnych imprez
-
Rafał K ★★★★★
Super miejsce, fajne imprezy, miła obsługa!
-
Kasica ★★★☆☆
Niestety jestem zawiedziona, tempo do szatni na wejściu do klubu wręcz żółwie. Barmani nie ogarniający jakie drinki są w menu, prosząc o coś spoza to już marzenie bo nie potrafili zrobić prostego drinka. Klimatyzacja na full, że człowiek nawet podczas tańca marzł. No i problemy z płatnościami przy barze kartą lub telefonem bo albo nie było sieci, albo padły terminale... Jestem zawiedziona lokalem i na pewno już nie wrócę tam.
-
Marcin ★★☆☆☆
Bardzo słabe miejsce. Obsługa zachowuje się jakby była za karę (na wejściu) lub pierwszy raz w pracy (za barem). Drinki są rozwodnione, DJ potrafi losowo zmieniać gatunki muzyczne na bardzo od siebie odległe, a by skorzystać z toalety trzeba przejść przez korytarz, który służy za palarnię, więc w obu miejscach jest dużo dymu, a na dodatek w pobocznych salach jest zimno. O ich wystroju (odklejająca się tapeta) nawet nie wspominam. Nie warto.
-
Jakub Gromadka ★★☆☆☆
Obsługa i ceny w porządku, natomiast kradzież - wyciągnięcie szala z rękawa w pozostawionym płaszczu, w szatni oraz mówienie, że nie znaleźli takiej rzeczy u siebie to chamstwo.. z tego względu nie polecam.
-
rozwixx ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam spędzania czasu w tym miejscu. Wykupiliśmy wejście na sylwestra za 250 zł, a miejsce nie wygląda warte takiej ceny. Obskurne meble, muzyka techno do której nie można było tańczyć. W formie "open baru" były tylko wyselekcjonowane alkohole. Ludzie sprawiali wrażenie naćpanych i podejrzanych. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Club Stereo?
Club Stereo znajduje się przy Nowy Świat 21, Śródmieście, 00-029 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Club Stereo?
Można skontaktować się z Club Stereo pod numerem +48 500 000 519
Jak można dotrzeć do Club Stereo?
Do Club Stereo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku