Opinie

  1. Emilia Sadowska-Michta ★★★★☆

    Rzadko robię zakupy w tej Biedronce, częściej wybieram przy Dolnej jednak jak juz tam jestem zawsze kupię to czego potrzebuje. Podłoga czysta, warzywa i owoce Świerże bez zgniłych niespodzianek. Jezeli chodzi o obsługę jest bardzo pomocna.

  2. Paweł Kisielnicki ★★★☆☆

    Nieduży sklep, obok, którego wyrosło kilka wielkich budynków mieszkalnych. Ma to ogromny wpływ na komfort "biedrowania". Tłoczno się tam zrobiło oj! Mały sklepik, więc ciasno upchany towar. I tyle chyba. Poza ćwiczeniem gibkości i przetarciem formy przed sezonen narciarskim - można ćwiczyć się w cierpliwości wobec bliźnich różnej maści i temperamentu ;)

  3. Krzysztof Orlowski ★☆☆☆☆

    Sklep tragedia ( wystarczy spojrzeć na zdjecia - czesto aktualizuje) - brak koszyków a jak już są to stare druciane zbyt duże zeby dało się nimi poruszać po sklepie - zdarza sie przeterminowany towar co widać na zdjęciu ciasta - syf w lodówkach, krew, brud i inne. - zastawione paletami alejki - wszędzie walają się kartony, jak nie same to na wózkach - produkty chłodnicze godzinami stoją w sklepie i czekają na schowanie do lodówki MYJCIE LODÓWKI!!!!! - może warto wysłać kasjerów na naukę języka? Bo ciężko sie dogadać.

  1. Marcin Stasiak ★★★★★

    Duży asortyment produktów i bardzo miła obsługa klienta polecam

  2. Whitemane ★☆☆☆☆

    Ciągły brak koszyków, częste braki w asortymencie, sklep zawalony paletami tak że ciężko się dostać do produktów (szczególnie przy sekcji z płatkami śniadaniowymi) sklep też ogólnie nie za czysty, niestety już kilka razy zdarzyło się przynieść z niego mole.

  3. Tomasz K. ★★★★☆

    Sklep otwarty jeszcze po północy ( nie dotyczy to chyba sobót), co jest zaletą. Niestety, między 23 a 24 kasy gotówkowe nieczynne.

  1. Czarek M. ★★★☆☆

    Generalnie 2 gwiazdki za jakość sklepu, przestronność, asortyment, długie oczekiwanie na obsługę kas samoobsługowych. Reszta słabości niezależna - bliskość hoteli więc częste grupowe wycieczki, klienci parkujący gdzie popadnie na dojazdówce zamiast na parkingu podziemnnym, blokując ruch. Trzecia gwiazdka zupełnie subiektywna - bo mam blisko :)

  2. Michał Ruciński ★★★★★

    Większy wybór, większy sklep i lepsze godziny otwarcia niż bliżej na Nałęczowskiej.

  3. Janek ★☆☆☆☆

    Zacznę od obsługi …!!!!obsługa jest nerwowa ,niemiła klienci obsługiwani są bez zwrotów grzecznościowych „proszę -dziękuje „lub po skończeniu transakcji zapraszamy …itp. Często można znaleźć produkty przeterminowane szczegolnie w przedziale pierogi i ciasta !!!Biedronka jest przepełniona towarem jest mała właściciel chce upchać w nie za dużo towaru !!!!Nie ma gdzie się ruszyć z koszykiem !!! Robiąc zakupy wieczorem pomimo dużej kolejki często obsługiwana jest jedna kasa !!!!Sklep jest zatłoczony co nie wpływa dobrze na czystość i higienę ogólną przy sprzedaży spożywczej !!!

  1. FormatDrive ★★★★☆

    Całkiem przyzwoity sklep tej sieciówki. Zwróciło moja uwagę to, że on pracuje prawie przez całą noc. Pomimo dobrej lokalizacji sklep posiada spory asortyment. Czasami można trafić na jakieś promocji. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Mangalia 2a, 02-758 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements