Opinie

  1. Radek Karpiński ★☆☆☆☆

    Bardzo niefajnie postąpiliście w czasie największego ruchu 23.12. Na półkach z olejem pewnej firmy na O, zrobiliście sobie czyszczenie magazynu. Kilka butelek, z czego tylko jedna z datą przydatności 10.2026. Kilka na 04.2026, coś na 01.2026 i UWAGA, butelkę z datą 09.2025, czyli 3 miesiące po terminie? Oszaleliście. sądzicie, że ciemny lud wszystko kupi? chyba na to liczyliście na dzień przed Wigilią. Wstydźcie się.

  2. Nhon Teo ★☆☆☆☆

    Przygotowanie zamówień dla kurierów w tym sklepie jest bardzo wolne. Za każdym razem, gdy przyjeżdżam odebrać zamówienie, muszę czekać co najmniej 1 godzinę, a czasami nawet do 2 godzin, zanim zamówienie zostanie wydane do dostawy. Powoduje to duże opóźnienia w realizacji dostaw i negatywnie wpływa na pracę kurierów oraz obsługę klientów. Mam nadzieję, że sklep poprawi organizację i czas przygotowania zamówień.

  3. Eryk ★☆☆☆☆

    Nie polecam stoiska z kanapkami w tej lokalizacji czekałem 5minut az pani podejdzie nie to ze jej nie było byla i widziała doskonale ze stoje i czekam ale byla zbyt zajęta polerowaniem szyby w tym samym miejscu przez 5minut, niestety poprzednio jak udało mi sie kanapki kupić były nie zjadliwe ponieważ ta sama pani postanowiła ze nie umyje sałaty i zrobi z nia kanapki w salacie było pełno ziemi zmarnowane 14zl. Zdecydowanie nie polecam

  1. Tomasz K ★★★☆☆

    Sieć Carrefour to mój ulubiony hipermarket. Ten punkt niestety rozczarował mnie ze względu na dwie kwestie: 1) godzina 7:30 - piątek, pełny wózek zakupów - ani jednego kasjera - radź sobie kliencie sam na kasie samoobsługowej. Nie mam problemu z korzystaniem z nich, ale może niekoniecznie gdy robię bardzo duże zakupy - warto mieć opcję kasy stacjonarnej, natomiast właściciel wybrał oszczędność $ kosztem komfortu klienta 2) uważam, że zaopatrzenie sklepu jest bardzo źle zarządzane. W piątki po godzinie 19-20 półki z nabiałem, mięsem, warzywami i owocami bardzo często są wybrakowane czy puste. Rozumiem, że sklep chce zarządzać w sposób taki, aby później niesprzedanych produktów nie wyrzucać, ale mówimy tu o piątku. Wiele ludzi nie ma możliwości zrobienia wcześniej zakupów. Wrócę z konieczności, ale tęsknię za sklepem z wcześniejszej lokalizacji

  2. Piotr Śpiewak ★★★★★

    Jeden z większych sklepów w Warszawie. Pomocna obsługa i bardzo dużo kas samoobsługowych gdzie chyba w 5 można płacić gotówką. Super sprawą jest to, że przy wyjściu z kas jest punkt dorabiania kluczy i wymiana baterii między innymi w zegarkach więc udało mi się załatwić trzy sprawy w jednym miejscu.

  3. One came ★☆☆☆☆

    Na mięsnym oddziale starszy pan,usłyszał że rozmawiam z akcentem , udawał że nie rozumie o co proszę, nie miłym hamskim tonem zaczął po russku glumic się Czto ? Co nada?,, 'Ckolko?"i t.d..Bardzo nie przyjemne uczucie zostało, po wizycie w tym sklepie.

  1. Iwona Witek ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupów w tym sklepie. Jestem inwalidą I grupy, udałam się w sobotę na zakupy. Gdy dotarłam do kas okazało się, że kasa pierwszeństwa dla inwalidów została zlikwidowana. Przy kasach kolejki po 30 osób.... I w tym momencie przechodzi dyrektor, pytam dlaczego zlikwidowano kasy pierwszeństwa dla inwalidów. Usłyszałam... Nie widzi Pani co się dzieje. Jak osoba która ma problem zdrowotny ma stać 20-30 minut w kolejce. W tym dniu Pan Dyrektor umożliwił mi zakupy poza kolejnością ale zawsze go tam nie będzie. Nie polecam.

  2. A S ★☆☆☆☆

    Niby promocja od 21 ale żadna promocja. Oznakowanie ze od 21 a pani w punkcie wciska ze od 22. Aplikacja była i czekolady weszły po normalnej cenie. Radzę sprawdzać paragony bo oszukują na potęgę. Pani z obsługi klienta zrobi z ciebie wariata wciskając kit ze musisz mieć kupon a nie apke. Radzę szkolić ludzi

  3. Robert “Rufio” Sawosz ★★★★★

    Przeogromny sklep. Duża powierzchnia, duży wybór towarów. Strefa produktów bio/eko zawstydza większość sklepów. Wszystko można łatwo znaleźć bo alejki są dobrze i czytelnie oznaczone. Duży wybór piwa kraftowego.

  1. Radek Sz. ★★★★★

    Najlepsze miejsce do robienia zakupów wydawać by się mogło. gdyby nie fakt że jest bardzo dużo ludzi i trzeba się przepychać z wózkami. Kierowanymi przez szaleńców. Sklep w miarę dobrze zaopatrzony. Czysto, schludnie pomiędzy dział z owocami tam zawsze na kiszone jest coś na podłodze. Trzeba się trzymać mocno wózka bo można się tam poślizgnąć. Ogólnie można tam zaspokoić podstawowych głód, robiąc niezbędne zakupy na obiad.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carrefour?

Carrefour znajduje się przy Głębocka 15, 03-287 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carrefour?

Można skontaktować się z Carrefour pod numerem +48 225 198 100

Jak można dotrzeć do Carrefour?

Do Carrefour można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements