Polecam zakupy w tym sklepie. Po zmianach jakie zaszły w ustawieniu regałów z produktami zrobiło się luźniej i wędliny są przy kasie nie trzeba czekać na pracownika . Duży plus za zmiany.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Lewandowski ★★★★★
-
Pat W ★☆☆☆☆
Dział wędlin porażka, towar nie świeży.Już nie wspomnę ile trzeba wystać(po zadzwonieniu dzwonkiem) , aby łaskawie ktoś podszedł i obsłużył. Produkty przecenione z nabiału stoją po za chłodnia. Ceny przy kasie wyższe niż na półkach pod produktem-sytuacja nie jednorazowa !!
-
Wiktoria Jaskółka ★☆☆☆☆
Ta "uczciwa" od portfela sprzedawczyni ( opinia klientki z kwietnia ), to może bardziej zajmie się swoją pracą w tym sklepie. Mluny wpadają, ona za ladą i nawet nie poprosi aby delikwent zdezynfekował ręce. Grzebał w lodówce z lodami, przebierał z 10 pojemników, brudnymi , gołymi łapami po czym wziął jedno opakowanie. gdy ja spytałam czy maja w sklepie rękawiczki dla klientów , to odpowiedziala , że nie bo jest płyn do dezynfekcji, tylko wszyscy z personelu maja to gdzies i nic ich nie obchodzi, czy wchodzący klient dezynfekuje ręce. ludzie omijajacie szerokim łukiem, a to ,ze jest monitoring to bardzo dobrze , bo można zobaczyć jak ta cala obsługa zachowuje się i "przestrzega" wytycznych odnośnie klientów w tym sklepie. Nie polecam !
-
J B ★☆☆☆☆
Ku przestrodze : co do sklepu i zatowarowania nie mam zastrzeżeń jednak pewna Pani na kasie ( szczupła , ciemne włosy związane w kitkę , młoda) nie chciała oddać zostawionego w koszyku portfela mojej mamy. Mama gdy się zorientowała ,że zostawiła portfel w sklepie wróciła po niego jednak owa Pani kasjerka zaprzeczyła ,że portfel został. Po wysłaniu do owej kasjerki mężczyzny nadal zaprzeczała , po przyciśnięciu jej( w przenośni)oddała portfel. Całe zdarzenie miało miejsce 10 kwietnia w wielki piątek .Takiej obsługi należy się wystrzegać z całą pewnością nie będziemy robić zakupów na zmianie tej delikatnie ujmując,nieuczciwej kasjerki.
-
Róża * ★★☆☆☆
Bardzo niemiła pani w okularach, która chyba pracuje tam za karę. Wiecznie nikogo nie ma na wędlinach, a kiedy poprosi się tę Panią to z wielkim oburzeniem idzie do stoiska. Poza tym wszystko ok. Kasjerzy mili i profesjonalni :)
-
Róża ★★☆☆☆
Bardzo niemiła pani w okularach, która chyba pracuje tam za karę. Wiecznie nikogo nie ma na wędlinach, a kiedy poprosi się tę Panią to z wielkim oburzeniem idzie do stoiska. Poza tym wszystko ok. Kasjerzy mili i profesjonalni :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Carrefour Express Wrzeciono?
Carrefour Express Wrzeciono znajduje się przy Wrzeciono 41, 01-963 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Carrefour Express Wrzeciono?
Można skontaktować się z Carrefour Express Wrzeciono pod numerem +48 801 200 000
Jak można dotrzeć do Carrefour Express Wrzeciono?
Do Carrefour Express Wrzeciono można dotrzeć, korzystając z poniższego linku