Obsługa bardzo miła i sympatyczna, w stałym kontakcie z klientem. Zamówienie przyszło w odpowiednim czasie i niczego nie brakowało. Alba perfekcyjnie uszyta. Polecam w 100 procentach
Zdjęcia
Opinie
-
Izabela Przeorek ★★★★★
-
Anna Marcinkowska ★★★★★
Dzień dobry pani jesteśmy bardzo zadowoleni z pani a szczególnie nasza Hania co często o pani wspomina z wielkim uśmiechem na twarzy i miło o pani mówi że niewiele jest osób co ja rozumie sukienka prześliczna i buciki również takiej obsługi klienta jest na 6 +wrocimy tam po torebeczkę i rekawiczki
-
Katarzyna Usiądek ★★★★★
Bardzo polecam sklep Celebrita na ul. Ryżowej. Obsługa perfekcyjna, pomocna, Pani doradzała we wszystkim, o czym nie wiedzieliśmy lub o czym zapomnieliśmy. Nawet przy pakowaniu zakupów uważała, żeby coś się nie zagniotło, nie uszkodziło. Za co jeszcze raz bardzo dziękujemy. Duży asortyment, od bielizny, rękawiczek, torebek po buty różnego rodzaju. Sukienka szyta na miarę, dzisiaj pierwsza przymiarka i od razu idealnie dopasowana, córcia zadowolona, my też, tym bardziej, że wszystko dobrane w jednym miejscu. To super udogodnienie. Polecamy bardzo i pozdrawiamy panią z obsługi.
-
Radoslaw Lipinski ★★★★★
Polecamy ....Bylismy z córką kilka dni temu . Pani która nas obsługiwała była mila i profesjonalnie podeszła do naszych wymagań. Wszystko kupione w jednym miejscu na uroczystość komunijną. Córcia zadowolona z zakupow. Czekamy na odbiór sukni.
-
Aleksandra Piskorz ★★★★★
Miałam wiele obaw podczas zamawiania. Zadzwoniłam więc do Państwa i Pani mnie uspokoiła, wytłumaczyła jak podać wymiary,aby wszystko się zgadzało. Dziś odebrałam paczkę od kuriera. Sukienka jest prześliczna, pięknie się prezentuje na córce. Pozostałe przedmioty z zamówienia również się zgadzają z opisem. Na pewno będę polecać! ☺️ Jedyna taka moja drobna uwaga to przydały by się solidniejsze kartony,bo nasz przyszedł uszkodzony. Na szczęście zamówienie nie ucierpiało. Pozdrawiam ☺️
-
Milena Kotuniak ★☆☆☆☆
Byłyśmy wczoraj z córka po dodatki. Obsługa bardzo niemiła i opryskliwa. Pani złośliwa i obrażona na cały świat. Kazała nam sobie grzebać wśród ogromnego rozgardiaszu na polkach, nie znała cen wiec dostałam katalog żeby dobie samej znaleść model i cenę wybranego produktu. W katalogu również jej nie było, wiec z łaska Pani poszła szukać jej w internecie… Nie ma możliwości przymierzenia ani rozpakowania rękawiczek, brak również modeli pokazówkach. Zdecydowanie nie polecam.
-
Adam Kalbarczyk ★★★★★
Na miejscu spory wybór ubranek okolicznościowych w rozsądnych cenach
-
Anna Bugajska ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zamówiona przeze mnie sukienka komunijna jest śliczna. Szyta na zamówienie złożone online - wymiar i wykończenie idealne. Polecam wszystkim!
-
Joanna Misztela ★★★★★
W salonie Pani Małgosi czułyśmy się zaopiekowanie. Moja córka została ubrana od stóp po głowę z olbrzymim zaangażowaniem i słuchaniem potrzeb małego klienta. W dobie wirusa nie było problemu z podmianą obuwia na większy rozmiar w związku z tym, że komunia nie odbyła się w maju a dopiero pół roku później. Jakość rzeczy wykonana z olbrzymią starannością. Sukienkę można było prać w pralce co przy białym tygodniu ma znaczenie. Polecam z całego serca i bardzo dziękujemy.
-
Anna Nowicka ★☆☆☆☆
Byliśmy dziś zakupić kilka dodatków potrzebnych do komunii. Początkowo byliśmy jedynymi klientami, dopiero po pewnym czasie doszła jeszcze jedna osoba. Panie były dwie. W sklepie bałagan, rzeczy wiszą i leżą poupychane na półkach i w kartonach ale Pani nie miała czasu ani ochoty pokazać tylko informowała, żeby sobie szukac i oglądać. Rozumiem, że Pani już się przyzwyczaiła do takiego stanu rzeczy ale proszę mi wierzyć, że dla człowieka z zewnątrz ciężko coś znaleźć w takim rozgardiaszu. W końcu coś tam nam się udało wybrać ale niestety po powrocie do domu okazało się, że sprzedająca nie była łaskawa sprzedać nam swetra o który prosiliśmy pomimo, że wzięła go od nas i odłożyła z innymi rzeczami do podliczenia. Atmosfera niezbyt miła, kupujący ma się sam obsłużyć. Najlepiej szybko i sobie iść. A już komentarz kiedy córka wybierała jakie spinki chce do włosów (!nie dotykaj już bo pobrudzisz! ) przebił wszystko. Skoro nie chce Pani żeby dotykać to może jakaś lepsza ekspozycja by się przydała a nie wszystko razem wrzucone w małym pudełku i wymieszane. Ogólnie to jak to z rzeczami do komunii: kiepska jakość, najtańsze materiały, drogo. Obsługa jak za PRL. Zakupy na drugą komunię zrobimy w innym miejscu. Nie polecam...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CELEBRITA.PL?
CELEBRITA.PL znajduje się przy Ryżowa 28, 02-483 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do CELEBRITA.PL?
Można skontaktować się z CELEBRITA.PL pod numerem +48 501 212 721
Jak można dotrzeć do CELEBRITA.PL?
Do CELEBRITA.PL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku