Opinie

  1. Bartek Wiśniewski PL ★★★★★

    Dziś nie było tego ochroniarza-szpiega, dziękuję! Następnym razem przyjdę i kupię to, co chciałam dać synowi Dziękuję ❤️

  2. Martyna ★★★★★

    Jestem zaskoczona opinią Pani Natalii. Jestem stałą klientką w tym sklepie. Często obsługiwana jestem przez panią kierownik i nigdy nie miałam złych doświadczeń związanych z jej obsługą, ale też rozumiem, że każdy może mieć zły dzień. Ja do smyka wracam bardzo chętnie i każdemu polecam ten sklep :).

  3. Sebastian Basta ★★★★★

    Byłem dziś ok. 12:00 pierwszy raz na wiatracznej i zajrzałem do smyka, a tam miła niespodzianka, bardzo mila obsługa. Sklep mały, ale uporządkowany i dobrze zatowarowany. Gorszy parking niz na wiatracznej jest na Młocinach

  1. A X ★☆☆☆☆

    Dzisiaj niestety bardzo nieprzyjemna wizyta. Wchodząc do sklepu klient chce komfortowo zastanowić się nad zakupem i obejrzeć różne rzeczy. Tutaj jednak wyszłam bardzo szybko, bo ochroniarz nie potrafi wykonywać swojej pracy. W czasach kamer, bramek, wchodzenie do każdej alejki za klientem i bardzo natarczywe przyglądanie się skutecznie zniechęca do zakupów. W innych sklepach również pojawia się ochrona, ale robi się to dyskretnie.. Bardzo dziwne zachowanie.

  2. Katarzyna Telak ★★★★★

    Bardzo dziękuję za serdeczną i profesjonalną obsługę Pani Jagodzie. Jestem mega zadowolona. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Na pewno wrócę ❤️

  3. jednanamilion 00 ★★★★★

    Pani Magda przemiła i cudowna osoba! Obsługa najlepsza! Zawsze wracam zadowolona z zakupów ❤️

  1. Monika Ł. ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi sklepu Smyk na ul.Wiatracznej. Miła, służąca pomocą,zawsze rozwiąże problem na korzyść klienta. Odbiór w sklepie możliwy, oraz przedłużenie terminu odbioru zamówienia. Polecam!

  2. Krystyna Nesterowicz ★★★★★

    Wpadłam po ubranka dla mojej wnusi, przemiła, uśmiechnięta obsługa. Panie świetnie znają się na rzeczy i mają świetny gust. Duży popołudniowy ruch nie sprawia problemu, aby udzielić wszelkich rad i pomocy klientowi. Na pewno jeszcze nie raz wrócę na zakupy do tego sklepu, ponieważ jestem bardzo zadowolona z obsługi.

  3. DejMieTo ★☆☆☆☆

    Ostatnio obsługiwała mnie P. Marta. Niestety było to bardzo niemile doświadczenie. Kobieta w podeszłym wieku - widać że technologia jest jej obca , strasznie długo męczyła się z wydaniem mi paczki. W XXI wieku szybka obsługa komputera nie powinna stanowić problemów. Widać że Pani nie obyta w świecie ale mogła by chociaż nadrabiać urokiem osobistym i kultura ale tego też niestety jej brak.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?

Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Rondo Wiatraczna, Grochowska 207, 04-077 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?

Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements