Opinie

  1. Olga K ★☆☆☆☆

    Ten sklep to jest nieśmieszny żart i tragiczna porażka. Trafiam tu rzadko jak już muszę i za każdym razem przypominam sobie dlaczego omijam go szerokim łukiem. Produkty regularnie mają inną cenę przy kasie niż na cenówce na półce. Dziś zapytałam o to kasjerkę to łamanym polskim z wielkim fochem kazała mi zsumować sobie cenę produktów, jak powiedziałam że widzę że się nie zgadza to stwierdziła że na paragonie będzie dobrze (oczywiście nie bylo) po czym odwróciła się, olała mnie i sobie poszła. Wielokrotnie trafiłam tez na sytuację, że produkty kupione w tym sklepie były po prostu POPSUTE, np śmierdzące jajka, czy zapleśniała w środku wędzona makrela. Nie mówiąc już o brudzie w całym sklepie - podłogi się lepią a koszyki i ściana za nimi są wręcz czarne od syfu. Sklep do zgłoszenia i do UOKiK i do Sanepidu.

  2. Oliwia N ★☆☆☆☆

    Widnieje informacja że czynne do 22, o 21.30 Pani kasjerka w blond kręconych włosach informacje, że już nie można wchodzić. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Dramat!

  3. Sylwester Witkowski ★☆☆☆☆

    Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z obsług klienta w sklepie Doroty Top Market przy ulicy Reymonta12 w Warszawie. Podczas ostatnich zakupów odmówiono mi przyjęcia zapłaty kartą, mimo że nigdzie nie ma takiej informacji . Na moje pytania Pani odpowiedziała że system nie działa i skierowała mnie do kasy samoobsługowej w której ten sam system działa i można płacić kartą .Uważam ,że taka postawa pracowników oraz brak jasnych informacji jest nie do przyjęcia. Sylwester Witkowski 03,06,2025

  1. Joanna Kruk ★☆☆☆☆

    Nie ma takiego prawa, że w kasie z kasjerką, nie można płacić kartą. Tym bardziej, że w 90% płacąc w samoobsługowej, w tym sklepie, potrzebna jest interwencja kasjera. Niewiadomo z jakiego powodu. Prawdopodobnie klient potencjalny złodziej. Nawet kamera jest przy kasach samoobsługowych, można się przejrzeć. W stoisku mięsnym, nie ukroją wędliny, z nierozpakowanej paczki. Co to jest? Ceny z księżyca a i tak nie dostaniesz tego co chcesz!

  2. Katarzyna ★☆☆☆☆

    Kiedyś lubiłam ten sklep, teraz niestety stwierdzam że to dno i wodorosty, i za każdą bytnością (bo czasami nie mam niestety alternatywy) okazuje się że jest gorzej niż poprzednio. A Pani Kasjerka blondynka z kręconymi włosami, bije już wszystkie rekordy chamstwa wobec klientów, doprowadzając starsze osoby do łez. Nie wspominając o tym, że sklep traktuje każdego klienta jak potencjalnego złodzieja, i nawet robiąc zakupy w kasie samoobsługowej muszę 5 minut czekać aż obsługa przyjdzie i potwierdzi że faktycznie nabite na kasie ogórki kiszone to jest ten towar który kupuje.

  3. Julia Koral ★☆☆☆☆

    Nieprzyjemna obsługa, rzuca chamskie teksty, produkty na nabiale po terminie

  1. Mirosław Wiśniewski ★☆☆☆☆

    Trochę zmieniły się kasy, płacić kartą można tylko w samoobsługowych (!). Ciągle potrzebna pomoc, bo się zawieszają. Wyjść nie można bez zeskanowania paragonu. Jak wyjść bez zrobienia zakupów?

  2. Maria x ★☆☆☆☆

    Niedość źe ceny najdroższe w okolicy to przy kasie okazuje się, że jeszcze droższe.

  3. Larissa Schneider ★☆☆☆☆

    Niestety ale i obsługa nie przyjemna i produkty przeterminowane,nie polecam kupywać nic na mięsnym,bo wszystkie produkty są nieświeże. Uprzedzam przed grubsza Ukrainka o krótkich czarnych włosach: 1. Jej włosy są na bułkach, mięsie. 2. Produkty z mięsnego kasuje 2 razy drożej niż ich cena, reszta pewnie do kieszeni. 3. Produkty z mięsnego daje klientom tylko te,które są nieświeże. I żeby nie było,kolejnym razem załącze zdjęcia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklepy Doroty Top Market?

Sklepy Doroty Top Market znajduje się przy Aleja Władysława Reymonta 12, 01-842 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Sklepy Doroty Top Market?

Do Sklepy Doroty Top Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements