Opinie

  1. Yulia ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat, bardzo chamska pani kasjerka w okularach

  2. svitlana ★☆☆☆☆

    Dziś byłam w tym sklepie razem z bliskimi z Turcji. Obsługiwała nas pani Anna. Kilkukrotnie pytała o zakup torby, a mimo naszej odpowiedzi „nie, dziękuję”, reagowała w nieuprzejmy sposób, mówiąc m.in., że „nic się nie zmieści” oraz że „nie będzie powtarzać”. Wiele produktów nie miało widocznych cen, dlatego zapytaliśmy o ich koszt. Następnie interesowały nas samochodziki sterowane pilotem oraz możliwość zwrotu w przypadku wadliwego działania. W odpowiedzi pani Anna przewróciła oczami i zapytała, skąd jesteśmy. Po mojej odpowiedzi, że z Turcji, mruknęła pod nosem komentarz sugerujący, że „wyglądamy jak z Izraela”. Następnie poszła przekazać to innemu pracownikowi, po czym oboje się śmiali. Nie rozumiem, co w tej sytuacji było zabawnego ani dlaczego doszło do takiego zachowania. Uważam je za nieprofesjonalne, niestosowne i oparte na krzywdzących stereotypach i rasizmie. Czuliśmy się bardzo niekomfortowo i niechciani jako klienci. Zadawaliśmy wyłącznie zwykłe pytania dotyczące produktów, które rozważaliśmy kupić. Takie podejście do klientów jest nie do przyjęcia. Jeżeli podobny standard obsługi obowiązuje również w innych sklepach tej sieci, nie planuję więcej robić tam zakupów.

  3. Nicole Santi ★☆☆☆☆

    super rzeczy jakościowo dobrze zrobione itp ale obsługa dramat pani z afro na łbie mega chamska. Obsługa do wymiany z tego co czytam inne komentarze

  1. Małgorzata DA ★☆☆☆☆

    Bardzo niesympatyczna obsługa . Pomimo dość bogatego asortymentów dla dzieci , obsługa nie zachęca do zakupów .

  2. MG Bien ★☆☆☆☆

    Byłam w smyku i obsługiwała mnie Kasjerka Magdalena, była nie miła i nieuprzejma sama musiałam poprosić o torebkę i sama zapakować rzeczy gdy ona się na mnie arogancko patrzyła. Taka sytuacja powtórzyła się kilku krotnie z tą samą osobą. Bardzo nie miło, jestem rozczarowana i zawiedziona kulturą tej pani.

  3. Miłosz Klotz ★☆☆☆☆

    Nieporozumienie. Zamawiam prezent na dzień dziecka na prawie tydzień przed z datą realizacji na maksymalnie 1 czerwca. Wcześniej dostaję informację, że będzie 31 maja. W dniu dziecka otrzymuję informację, że prezent na pierwszy dzień dziecka córki przyjdzie prawie tydzień po dniu dziecka. Powiedzieć, że jestem rozczarowany to mało.

  1. Maciej Kwaśniewski ★★★★★

    zabawki sa super ale ja tylko z x-shotow i nerfow albo siedze przed telewizorem

  2. Daniel ★☆☆☆☆

    W niedziele zamówiłem zabawkę, która miała być prezentem na urodziny dziecka na tę sobotę. Data dostarczenia była wyznaczona na wczoraj. Dzisiaj otrzymałem maila, że nowa data dostarczenia to poniedziałek, czyli 2 dni po urodzinach. W systemie widnieje informacja, że produkt jest u Państwa w magazynie, więc jedynie Państwa nieudolność nie pozwala go wysłać do sklepu Smyk Arkadia, gdzie mam go odebrać. W dzisiejszych czasach, gdzie Allegro dostarcza paczkę w ciągu max 1-2 dni to jest jakiś żart, żeby czekać na przesyłkę, która jest w magazynie 8 dni! Zdecydowanie odradzam kupowanie czegokolwiek w smyku, gdzie obsługa klienta jest jedną z najgorszych!

  3. Jakub ★☆☆☆☆

    Informacja o dostępności produktów zamieszczona na stronie internetowej oraz przekazywana przez ekspedientów nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym.

  1. Jack K. ★★★★★

    Duży sklep z artykułami dla dzieci. Ciężko poruszać się tam z wózkiem dziecięcym - zwłaszcza w weekendy. W sklepie znajdziemy ubranka, zabawki i podstawowe akcesoria. Dominują zabawki na licencji, ale da się znaleźć kilka bardziej kreatywnych. Największa jest chyba sekcja zabawek dla maluchów. W sklepie znajduje się również fabryka misiów gdzie można "zbudować" swojego pluszaka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?

Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Arkadia, al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?

Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements