Opinie

  1. Weronika Ostalska ★☆☆☆☆

    Jedna wielka porażka, PANI OBSŁUGUJĄCA nie powinna pracować w tym zawodzie.. Pytając o najmniejsze buciki-niechodki wręcz kłóciła się ze mną że moje 4 miesięczne dziecko ma większą stopę. I jest to niemożliwe żeby na taki wiek 10 rozmiar był o wiele za duży… Obsługa to jakiś żart- próbują zrobić z klientów deb*li. Nikomu nie polecam..

  2. Aleksandra Kurkowska ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM! Pomijając fakt, ze nie ma płatności kartą, to nie ma możliwości zwrotu towaru. Uważam, że to skandal. Może to dziwne, ale nie zabieram 3 miesięcznego Dziecka ze sobą na zakupy w takie miejsca jak CH Marywilska… Zakupione buciki na Chrzest okazały się za duże, mimo tego że jak dopytywałam to Pani twierdziła, że 100% będą dobre dla Dziecka w tym wieku (bo przecież wszystkie dzieci są takie same i maja takie same stopy). Butki okazały się dużo za szerokie, wiec postanowiłam je zwrócić. Nie ma takiej możliwości. Mogłam wybrać inne produkty za tą wartość i niestety byłam zmuszona wziąć rzeczy, które nie bardzo są mi potrzebne. Ja przyszłam tam po konkretna rzecz i nie były to rajstopki i skarpetki. NIE POLECAM! Na pewno moja noga nie postanie nigdy więcej w tym sklepie.

  3. Kamil “Bonq” ★☆☆☆☆

    Nikomu nie polecam tam zakupów. Ubranka kupione do chrztu zgodnie z zapewnieniem obsługi miały być dobre na dziecko. Nie było możliwości przymiarki bo ilość osób na stoisku była kilkukrotnie przekroczona w okresie pandemii. Obsługi to nie obchodziło, żadna z pracownic nie reagowała. Mimo zakazu handlu detalicznego problemu z zakupem nie było, ale paragonu już nie dostałem. Wymiana towaru wchodzi w grę, ale zwrotu już nie można dokonać, bo jak cyt. "Szefostwo się nie zgadza", ale zgadza się na sprzedaż w detalu mimo zakazu, przekraczanie liczby osób na niewielkiej powierzchni i brak jakiegokolwiek dystansu? Dodatkowo obsługa jest opryskliwa, chamska i w nosie ma klienta, jak widzą, że ktoś chce grzecznie i kulturalnie rozwiązać problem, towar oddać/wymienić to nagle mają innych do obsłużenia i olewają "problem", który do nich zawitał. Oczy w podłogę a na pytania odpowiedzi w stylu "nie widzi pani, że mam klienta do obsłużenia". Wciskanie ciemnoty, że "przecież ubranka pasują", spodnie za długie o 3 cm, marynarka wisi jak na stylu od szczotki bo ekspedientka się zna i zapewnia, że na pewno będą dobre, "no dziecko jest niewymiarowe, no takie macie państwo dziecko", "mamy europejską rozmiarówkę, w śmieciówkach jest zła rozmiarówka". Przy próbie zwrotu/wymiany ubraliśmy dziecko w to co kupiliśmy i obsługa nadal problemu nie widzi. Bo wydaje mi się nie chcą widzieć, źle doradzili, popełnili błąd i nie mają za grosz odwagi cywilnej aby się do tego przyznać. Towar jest na ocenę 4/5, chociaż przy wymianie do przymiarki dostaliśmy wyjętą z pudełka już dziurawą koszulę Dziurki od guzików są źle obrobione i nitki z nich wychodzą, guzika pod szyją nie zapniesz, chyba, że robisz to z zamiarem uduszenia dziecka., obsługa radzi cyt. "Proszę sobie przeszyć guzik", "Nic nie poradze, producent tak zrobił". Może się czepiam ale za tak duże pieniądze to wszystko powinno być tip-top, począwszy od towaru przez obsługę i dobre wrażenie, które zostaje po dokonanym zakupie, niestety po zakupach w Sweet Dreams, C. H. Marywilska 44, paw. P017 (pasaż główny) Wejście nr 1 Warszawa, ul. Marywilska 44, tel. 607 - 631 - 246 zostaje jedynie niesmak, rozczarowanie i poczucie, że zostało się zrobionym w konia. Wszystkim szczerze odradzam i polecam omijać szerokim łukiem choćby dla zaoszczędzenia sobie nerwów. A co do sprzedaży w detalu i przekroczeniu liczby osób w sklepie, zostaną poinformowane odpowiednie komórki.

  1. Joanna S ★★★☆☆

    Jeśli chodzi o zaopatrzenie, to wybór jest spory, tak więc zapewne wiele osób coś tu dla swojego malucha znajdzie na chrzest. Szczególnie jeśli ma już rozmiar 68 i więcej. Dla mniejszych jest to bardziej kłopotliwe - mały wybór i większość rzeczy sztywna. Najbardziej w tym miejscu kłopotliwe jest: 1. Mało miejsca na rozejrzenie się - towar zajmuje większość miejsca i jeśli w środku jest jedna osoba obsługiwana, to kolejne już niewiele zobaczą (zwłaszcza, że większość przychodzi z wózkami). 2. Jest tylko jedna osoba obsługująca. Obsługa jednego klienta trwa od kilku do kilkunastu minut. Tak więc przy zwyczajowej kolejce 3-4 osób na swoją kolej przyjdzie poczekać minimum pół godziny. 3. Najlepiej przyjść z dzieckiem i od razu mierzyć, ponieważ nie można wymieniać. To oczywiście wydłuża czas kolejki ;-) Plusem jest na pewno obsługa - Pani chętnie prezentuje i doradza. Podsumowując - polecam, ale nie wszystkim. Tylko tym z dziećmi od rozmiaru 68 wzwyż i z dużą cierpliwością. Ja trafiłam akurat za panią, która przyszła z dwójką dzieci i mężem. Mąż ze starszym dzieckiem co chwilę odchodził (bo w środku ciasno, a na dodatek starsze się nudziło) i był przywoływany do oceny kolejnych ubrań. Po pół godziny czekania okazało się, że nic nie wybiorę dla swojego malucha, bo... jest za mały. W końcu kupiłam w innym sklepie, choć wybór był tam mniejszy.

  2. Hanna Ratkowska ★★★★★

    Polecam. Mają duży wybór strojów dla dzieci. Ekspedientka dobrze nam doradziła. Nareszcie kupiłam idealny garniturek do chrztu. Dziękuję :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sweet Dream - ubranka do chrztu?

Sweet Dream - ubranka do chrztu znajduje się przy ul. Marywilska 44 pasaż Główny Pawilon P-017 Wejście nr 1, 03-042 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sweet Dream - ubranka do chrztu?

Można skontaktować się z Sweet Dream - ubranka do chrztu pod numerem +48 607 631 246

Jak można dotrzeć do Sweet Dream - ubranka do chrztu?

Do Sweet Dream - ubranka do chrztu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements