Opinie

  1. Alicja ★☆☆☆☆

    Obsługa sklepu poniżej krytyki. Sprzedawca patrzy na klienta jak na wroga, miny tej Pani zdecydowanie zniechęcają do jakichkolwiek zakupów od samego wejścia. Przetrwałam tam może 5 min zdążyłam poczuć się jak intruz, a co gorsza złodziej. Pani nie pyta czy można w czymś pomóc, nie uśmiecha się, przy kasie nie podaje ceny za to mam wrażenie, że poluje! Wisi nad człowiekiem jakby każdy był potencjalnym złodziejem a nie klientem. Zdecydowanie polecam wejść piętro wyżej do kappahl i zrobić zakupy jak człowiek. Omijać z daleka sklepy z taką obsługą.

  2. Marta MM ★★★★★

    Duży wybór, pełna rozmirówka. Dużo przecen. Odwiedzam regularnie

  3. Magda An. ★☆☆☆☆

    30.12.2022 robiłam zakupy i przyznaje, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim ignorującym i odrzucającym zachowaniem sprzedawcy. Szczególnie w sklepie z ubrankami dla dzieci! Jedyne słowa jakie Pani z siebie wydobyła brzmiały: Doliczyć torebkę?A moje pytania odbyły się echem. Zachowanie tej pani było poniżej normy.

  1. Niki M ★☆☆☆☆

    Bardzo mały i mało funkcyjny sklep. Zero zainteresowania klientem. Nie można zmieścić się z wózkiem między półkami. Nie polecam

  2. Małgorzata Białczak ★★★★★

    Piękne ubranka, bardzo miła i pomocna obsługa

  3. Kamil Król ★☆☆☆☆

    Ubranka bardzo ładne, ceny przeciętne. Obsługa patrzy z góry jakby nie było mnie stać na ubrania dla dziecka. Pani patrzy z góry, wali miny, nie jest zainteresowana obsługa jakiegokolwiek klienta znajdującego się w butiku. Kupiłem body za 70 zł a Pani i tak z kwaśna miną "raczyła sprzedać" ubranko. Powodzenia w biznesie...

  1. K ★☆☆☆☆

    Ubranka bardzo ładne, ceny przeciętne. Obsługa patrzy z góry jakby nie było mnie stać na ubrania dla dziecka. Pani patrzy z góry, wali miny, nie jest zainteresowana obsługa jakiegokolwiek klienta znajdującego się w butiku. Kupiłem body za 70 zł a Pani i tak z kwaśna miną "raczyła sprzedać" ubranko. Powodzenia w biznesie...

  2. Sandra Kalinowska ★★★☆☆

    bardzo fajne ubranka i miła obsługa ale ceny .... jakiś kosmos

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Newbie?

Newbie znajduje się przy Światowida 17, 03-144 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Newbie?

Można skontaktować się z Newbie pod numerem +48 538 400 939

Jak można dotrzeć do Newbie?

Do Newbie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements