Opinie

  1. Karol Kaufman ★★★★★

    Absolutnie wspaniałe hamaczki. Nasz maluch momentalnie uspokaja się otulony w Kamaku i śpi tam smacznie, nawet w dni, gdy łóżeczko go nie zadowala :) Wiele razy hamak uratował nas od bólu kręgosłupa, kiedy nie było już sił bujać dzieciaczka na rękach :) Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Możliwość rozwieszenia nie tylko na specjalnie przygotowanym haku, ale również w improwizowanych miejscach (szczególnie na wakacjach) zdecydowanie na plus.

  2. Ewelina Czernilewska ★★★★★

    Kamak otrzymaliśmy jako prezent z okazji urodzin córki. Od początku mała uwielbiała się w nim bujać. Do teraz ( 3 miesiące) jest to dla niej miejsce ukojenia i spokojnego snu w ciągu dnia. W dodatku w trakcie problemów brzuszkowych było to jedyne miejsce, gdzie dziecko przestawało płakać i było w stanie zasnąć. Dodatkowym atutem jest przepiękne wykonanie Kamaku, starannie dobrane materiały i świetny projekt. Polecam z całego serca każdemu rodzicowi!

  3. Joanna Liberadzka ★★★★★

    Dostaliśmy Kamak w prezencie i jesteśmy nim zachwyceni. Nie tylko uspokaja malucha, ale jest też pięknie wykonany. Sama chętnie bym się w nim pobujała!

  1. Ewa Borkowska ★★★★★

    Hamaka zaczęliśmy używać po urodzeniu trzeciego dziecka. Przy trójce maluchów brakuje już dodatkowej ręki, a kręgosłup nie nadąża za słodkimi ciężarami do noszenia. I właśnie w takim momencie w naszym domu pojawił się hamaczek! Nasz synek uwielbia w nim spać, otulony i ukołysany, a ja mogę poświecić chwilę starszakom, albo wypić kawę ;) Wszyscy odwiedzający nas goście widząc Kamak mówią dwie rzeczy: „Ale to pomysłowe” i racja! Ruch sprężyny góra-dół doskonale naśladuje kołysanie na rękach, a my możemy odpocząć. Mówią też: „Jakie to ładne”. Z tym też się zgadzamy - hamaczek przepięknie prezentuje się w naszym wnętrzu, nie tylko spełnia swoją funkcję, ale i cieszy oko prostym i naturalnym designem. Podoba nam się też jego mobilność - pojechał z nami na świąteczny rodzinny wyjazd i uratował Wigilię ;) A kiedy starsze dzieci potrzebują chwili odpoczynku albo ukojenia emocji, też chętnie lądują w hamaczku i dają się ukołysać. Całą rodziną polecamy Kamaki :)

  2. Monika Skarżyńska ★★★★★

    Kamak jest niezastąpiony, pięknie wykonany i dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Polecam wszystkim rodzicom maluszków!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kamaki?

Kamaki znajduje się przy Księdza Sylwestra Szulczyka 39, 04-965 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kamaki?

Można skontaktować się z Kamaki pod numerem +48 500 082 881

Jak można dotrzeć do Kamaki?

Do Kamaki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements