Opinie

  1. A J ★★★★★

    Serdecznie polecam, sklep czysty, dobrze dotowarowany, a obsługa zawsze chętna by pomóc.

  2. Aleksy N ★★★★★

    Dziś po raz kolejny odwiedziłem ten sklep i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Chciałbym bardzo pochwalić młodą Panią kasjerkę za wyjątkowo miłą i profesjonalną obsługę! Zawsze jest uśmiechnięta i pomocna. Specjalnie przyniosła mi przechowywane na zapleczu hot wheelsy, dzięki czemu znalazłem te, które szukałem. Dodatkowo poinformowała mnie o promocji 2+1 na samochodziki, co było bardzo miłym zaskoczeniem. Widać, że naprawdę dba o klientów i lubi swoją pracę. Takich osób zdecydowanie potrzeba więcej!

  3. Małgorzata Glińska ★★★★★

    Sklep dobrze zaopatrzony, często można trafić fajne ubranka na promocji, a obsługa na piątkę :)

  1. Klaudia K. ★★★★★

    Super sklep i świetna obsługa, panie miłe i pomocne:) duży wybór zarówno ubrań jak i zabawek. Polecam

  2. Karolina Zarzycka ★☆☆☆☆

    Dałabym zero ale ta jedna gwiazdka za pomocną obsługę. Sieciowa na słabe zasady: inne ceny w sklepie stacjonarnym - droższe ,inne w internecie, brakującą rozmiar trzeba zamawiać przez aplikację z której nie można skorzystać w sklepie bo nie ma zasięgu, nic do załatwienia od ręki przy kasie bo nie mogą zamówić pod sklep konkretnej rzeczy tylko trzeba pocałować klamkę i zamawiać przez internet . Ceny do jakości często nieadekwatne.

  3. Milena Budrewicz ★☆☆☆☆

    Z cała pewnością stanowczo odradzam oraz ostrzegam wszystkich przed tragiczna , niemiła, nieprofesjonalna obsługa w tym sklepie która po „bydlęcemu” traktuje klienta. Nie wiem kto zatrudnia tak nieodpowiednich ludzi na tego typu stanowiska. Kupiłam na kartę podarunkowa pierwsze buciki dla córeczki, bardzo wzruszajacy moment w życiu rodziny i dziecka, niestety nie otrzymałam paragonu kartę mi zabrano mówiąc ze nie jest mi już potrzebna. Pani która sprzedała mi buty powiedziała ze w każdej chwili mogę je wymienić, niestety jak chciałam to zrobić, nieużywane raz przymierzanie buciki po paru dniach zamienić na rozmiar większe odmówiono mi wymiany- traktując mnie i córeczkę wulgarnie, prześmiewczo, zero empatii i profesjonalnej obsługi. 100 razy poniżej zera podejście do klienta. Po za tym z cała pewnością zgodzę się z innymi opiniami , w sklepie panuje jeden wielki chaos i bałagan. Stanowczo odradzam , omijajcie jak możecie szerokim łukiem ten sklep i jego obsługę.

  1. Magdalena C ★★☆☆☆

    Daje 2 gwiazdki. Bardzo czekałam na ten sklep bo jestem klientem od wielu wielu lat, ale panuje tutaj jakiś chaos. Byłam na otwarciu i potem jeszcze dwa razy, nie mam miłych wspomnień. Panie i Pan muszą się jeszcze wiele nauczyć, ciągle jest wzywany kierownik, nie znają się na programie lojalnościowym i wymianie punktów. Potrzebne jest solidne szkolenie personelu! Po dzisiejszej wizycie TRAGEDIA. Pan nie potrafił odszukać zamówionych paczek, zajęło mu to bardzo dużo czasu, później płatność źle nabita na terminal. Nie zapłaciłam w takiej formie jak chciałam bo nie potrafił rozdzielić płatności kartą i dopłaty gotówką.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?

Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Ryszarda Kuklińskiego 1, 05-400 Otwock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?

Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements