Dziś miałam okazję być oto w tym sklepie Świat dziecka. Pomagałam kupić buty na jesień/zima. Baaardzo słaby wybór. Za mało butów na tak ogromny sklep. Mało tego ostatnie sztuki. Pudełka po butach wyglądały słabo. Pogniecione rogi, obszarpane. Reszta część sklepu niby w porządku. Czysto i przyjemnie. Nikt nie podszedł/nie spieszył z pomocą/radą, doradzaniem. I nikt sie nie czepiał jak pisano wyżej/niżej w opinii. Warto wiedzieć że gdyby obuwie nie pasowało przy przymierzaniu w domu to zwrotu kosztów nie istnieje. Jedyne na zakup czegoś w sklepie z karty podarunkowej którą wypiszą na miejscu. I ta karta ważna przez rok.
Zdjęcia
Opinie
-
Sandra Olek ★★★☆☆
-
CandyCat_wear CandyCat_wear ★☆☆☆☆
Byliśmy w sklepie żeby powoli rozglądać się za potrzebnymi akcesoriami dla naszego pierwszego dziecka na sam koniec podeszliśmy do wózków i gdy nam się jeden spodobał chciałam zrobić mężowi zdjęcia jak wygląda z wózkiem i też żeby wysłać swojej mamie do konsultacji. Na nasze nieszczęście podszedł do nas bardzo niesympatyczny pracownik, facet w kitce i powiedział, że nie życzy sobie zdjęć w jego miejscu pracy… Szczerze? Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, jak można tak potraktować klienta gdzie zamiast doradzić i dobrać nam najlepszą ofertę wózka dla naszego pierwszego dziecka zostaliśmy praktycznie wyproszeni ze sklepu. Widać było, że Pan miał niezłą satysfakcję wzbudzając w nas negatywne emocje. Nie polecam nigdy już tam nie wrócimy!!!!
-
Rafał Podolak ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa. Przyszliśmy z żoną aby sprawdzić ofertę wózków dziecięcych. Spodobał nam się jeden wózek i zrobiliśmy jego zdjęcie (żona chciała jeszcze zrobić mi zdjęcie przy tym wózku). W tym momencie podszedł do nas starszy "mężczyzna" z "kitką" na głowie i zaczął z podniesionym głosem mówić, że on sobie nie życzy abyśmy wykonywali zdjęcia temu wózkowi. Zaznaczę, że nic więcej poza tym wózkiem nie było fotografowane. Owy pan nie był wstanie wskazać żadnego punktu w regulaminie, który by tego zakazywał, a jedynym jego argumentem było to, że sobie tego nie życzy, oraz że on "nie wchodzi do mnie do domu żeby sobie zdjęcia robić". Nie polecam sklepu.
-
Patrycja Orlińska ★☆☆☆☆
Wybraliśmy się z mężem do sklepu z polecenia znajomych. Chcieliśmy zakupić fotelik nosidełko dziecięce oraz uzyskać informację na temat adapterów do wózka. To nasze pierwsze dziecko więc chcieliśmy zasięgnąć rady specjalistów. Niestety na miejscu spotkała nas bardzo olewcza i niemiła obsługa. Pan był wręcz poirytowany, że przyszliśmy i pytamy o adaptery. Rozumiem, że być może w tym sklepie nie sprzedaje się adapterów do tej konkretnej marki wózków, ale sposób w jaki została nam przekazana ta informacja- naprawdę odbiegał od jakichkolwiek norm. Sklep stracił klienta- chciałam obejrzeć także laktatory i kupić inne potrzebne produkty, tymczasem poczułam się jak niechciany gość i nie miałam ochoty spędzić tam ani minuty dłużej. Dodam tylko, że byliśmy w sklepie w ciągu tygodnia ok. Godziny 14:00 i poza nami w sklepie była 1 osoba, myślę że przy tak małym obłożeniu naprawdę można chociaż ciut bardziej postarać się o klienta. Odradzam to miejsce. Po tej wizycie udaliśmy się do innego sklepu gdzie nie dość, że zostaliśmy obsłużeni na najwyższym poziomie, to kupiliśmy naraz wszystkie niezbędne produkty.
-
Lukasz Grzella ★★★★★
Zdecydowanie największy asortyment spośród wszystkich sklepów świat dziecka w Warszawie. Ogromny wybór, jest wszystko czego można potrzebować, a jak tego nie ma to można zamówić ;). Dla fanów marki cybex na duży plus osobna strefa tej marki więc łatwiej znaleźć asortyment tego producenta. Fachowa obsługa. Bardzo duży parking przed sklepem. Nie ma tłumów nawet w szczytowych godzinach weekendowych więc spokojnie można wszystko obejrzeć i przetestować, ale być może to też wrażenie spowodowane ogromną wielkością sklepu ;). Dodatkowo w sklepie jest dostępny jeździk little tikes więc można zająć dziecko jeżdżeniem nim po sklepie.
-
Lukasz Karbowski ★★★★★
Duży wybór wózków oraz wielu innych przedmiotów do opieki nad noworodkiem. Z pomocą "Młodego" Pana Pawła sprawnie wybraliśmy wózek najlepiej przygotowany do nierównego terenu, jak potrzebowaliśmy. Dużym plusem była również szybko zorganizowana dostawa wózka do mieszkania kurierem.
-
Łukasz Lipa ★★★★★
Dziś byliśmy oglądać wózki oraz foteliki dla Naszego szkraba. Chciałbym bardzo pozdrowić i podziękować za pomoc Panu "Młodemu" Pawłowi. Pan Paweł ma bardzo dużą wiedzę, widać, że wie co robi w pracy, rozwiał Nam wszelkie wątpliwości, a dodatkowo świetnie zaprezentował Nam produkty, którymi byliśmy zainteresowany! Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Pana Pawła gdybyście byli w sklepie !
-
Kazimierz Gryglicki ★★★★★
Jestem zaskoczony profesjonalizmem pracownika działu „wózki - foteliki” Wpadłem tak naprawdę zobaczyć konkretny model przed zakupem na Allegro (wiadomo, TANIEJ), ze sprecyzowanymi potrzebami (model obrotowy na bazie isofix, RWD możliwie długo) Pan z obsługi pomógł mi, pokazał wszystkie funkcje na żywo, umieścił fotelik na testowym fotelu, kompleksowo udzielił odpowiedzi. Jako że miałem konkretnie wcześniej wybrany już model (Joie i-spin 360) to szybko zweryfikowałem funkcje a do samego zakupu przekonał mnie rabat który udzielił mi sprzedawca, na tyle atrakcyjny, że zakup okazał się bardziej opłacalny niż najtańsza opcja na Allegro. Polecam. Bardzo duży wybór asortymentu na miejscu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Świat Dziecka?
Świat Dziecka znajduje się przy Malborska 45, 03-286 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Świat Dziecka?
Można skontaktować się z Świat Dziecka pod numerem +48 228 252 944
Jak można dotrzeć do Świat Dziecka?
Do Świat Dziecka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku