Opinie

  1. Marta Świerczewska ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam klubu Planeta. Wczoraj spotkała mnie tam bardzo nieprzyjemna i absolutnie nieakceptowalna sytuacja z udziałem ochrony. Byłam trzeźwa, spokojna, drobnej postury kobieta, nie awanturowałam się ani nie prowokowałam żadnego konfliktu. Kolega chciał wejść do klubu, jednak ochroniarz stwierdził, że „pijanych nie wpuszczają” — mimo że sytuacja była co najmniej dyskusyjna. Koleżanka próbowała kulturalnie i spokojnie porozmawiać z ochroniarzem, prosząc go, żeby odpuścił. W odpowiedzi została na nią wykrzyczana.Stojąc obok, skomentowałam jedynie, że to nie są czasy, żeby ochroniarz w taki sposób traktował gości. Wtedy ochroniarz napiął się na mnie, podszedł za blisko, naruszył moją strefę osobistą i zaczął na mnie krzyczeć, mówiąc, że „jak mi się nie podoba, to mam wy…” i że mnie również nie wpuści. Co najgorsze — nie chciał mnie wpuścić nawet po kurtkę, mimo że jasno powiedziałam, że chcę ją tylko zabrać i opuścić to miejsce. A Pani w czarnych włosach nie wiem czy to właścicielka czy pracownica która wydaje opaski olała sprawę gdy prosiłam żeby uspokoiła swojego pseudo ochroniarza dziwnie wykrzywiała tylko buzię na to co mówię i poprostu sprawę olała . Ja opuściłam szybko to miejsce ale jeden ze znajomych który tam byl dowiedzialam Sie że został przez tego „ochroniarza „ popchnięty przewrócił się i uderzył głową o chodnik . Do tego dostali gazem po oczach To jest niedopuszczalne. Takie zachowanie jest skrajnie nieprofesjonalne, agresywne i poniżające, szczególnie wobec kobiet i osób, które zachowują się spokojnie. Klub, który pozwala swojej ochronie na wulgaryzmy, krzyk i zastraszanie gości, nie zasługuje na polecenie.Na pewno tam nie wrócę i odradzam to miejsce każdemu, kto liczy na minimum kultury i bezpieczeństwa.

  2. Natalia Świetlik ★★☆☆☆

    Bardzo słabe zachowanie, kupiłyśmy bilety na koncert Madraryny po czym okazało się że koncertu nie ma tego dnia tylko następnego i jedyne co zaoferowali to wejście następnego dnia za darmo. Ale niestety ludzie dorośli mają swoje zobowiązania i nie chodzą codziennie do klubów. Plus 3 razy była zanawiama piosenka gdzie usłyszeliśmy że puszczą ,a nie pościli panowie djie. A dla komizmu była to piosenka every night. Pozdrawiam

  3. Marzena Jandura ★★★★★

    Fajny klimat do zabawy w grupie, komfortowe loże, przestronny parkiet z oświetleniem przy którym widać towarzystwo. Wystrój glamour, kwestia gustu, ale w zabawie nie przeszkadza :) Nie trafiony jest natomiast wg mnie sztuczny kwiat na środku parkietu czepiający się we włosy oraz oświetlenie w wc pulsujące kolorami niemal jak stroboskop - średnio przyjemna atrakcja uniemożliwiająca skorzystanie z lustra. Ale całokształt na 5*

  1. Łukasz Rakowski ★★★★☆

    Świetny klub z fajną atmosferą i muzyką. Elegancki wystrój, sprawna ochrona, sympatyczna obsługa, można poczuć się bezpiecznie. Na wejściu delikatna selekcja. W toaletach czysto, obsługa na barze szybko ogarnia jednak nieco drogo co ma swój plus, bo odsiewa pewnego rodzaju klientelę :) Udany dobór DJ, tematyczne imprezy, wstęp płatny, możliwość rezerwacji stolika, widziałem też prywatne pokoje więc pewnie można wynająć. Na miejscu niewielki parking, przy klubie można stanąć na ulicy w niewielkiej odległości. Polecam :)

  2. krzysztofkrm1983 ★★★★★

    Byłem ostatnio po przerwie i muszę przyznać, że ten DJ w czapeczce to ma technike i wyczucie parkietu bdb. Myślałem, że będzie inny DJ ale było cool, bo widać duże doświadczenie w miksowaniu, a jestem częsciowo z tej samej branży. Podszedłem z prośbą o utwór i bardzo kulturalny bez rzucania się, że nie jest szafą grającą itd. nie miał utworu, ale zaproponował coś podobnego z dedykacją i to się bardzo szanuje, a nie jak inni DJe - z pretensjami. Laska podobna do Chylińskiej co śpiewała też klasa! Na pewno wrócimy! Polecam!

  3. Katarzyna Sosnowska ★★★★★

    Ostatnio robiłam tam imprezę urodzinową, jestem bardzo zadowolona z obsługi. Polecam sale VIP, można w niej pogadać bo muzyka jest tam dużo ciszej. A co do muzyki - była rewelacyjna, lata 80,90, 2000 każdy mógł znaleźć coś dla siebie, moi goście szaleli na parkiecie. Świetny kontakt jest też z Panią Asią menadżer klubu, pomogła i doradziła w wielu kwestiach. Polecam.

  1. LitlDik ★★★★★

    Jestem tam ostatnio stałym bywalcem. Jeden z lepszych tego typu lokali, w jakich w ogóle byłem. Czysto, ładnie, nowocześnie, dobra muzyka. Dobre drinki, ceny też nie jakieś z kosmosu. Od początku listopada byłem 8 albo 9 razy, nigdy nie miałem problemów z ochroną, o którą tu w komentarzach jest tyle krzyku. Jak ktoś się nie potrafi bawić, to i z piaskownicy go wygonią. Zdecydowanie polecam i odwiedzę jeszcze wiele razy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Club Planeta?

Club Planeta znajduje się przy Młynarska 54, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Club Planeta?

Można skontaktować się z Club Planeta pod numerem +48 789 289 519

Jak można dotrzeć do Club Planeta?

Do Club Planeta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements