Bardzo dobra lokalizacja sklepu, blisko przystanku autobusowego. Obsługa miła i sympatyczna. Chętnie doradzi, pomoże i zwróci uwagę na produkty sprzedawane w promocyjnej cenie. Nigdy nie znalazłem artykułów z przekroczoną datą przydatności do spożycia. A na tym punkcie jestem bardzo wrażliwy.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Choina ★★★★★
-
MAn ★☆☆☆☆
Top Market przypomina sklep rodem z PRL-u, jak z filmów Stanisława Barei. Obsługa zachowuje się, jakby pracowała tam za karę, co tworzy atmosferę pełną absurdu i niechęci. Całe doświadczenie zakupowe jest koszmarne i dalekie od satysfakcjonującego.
-
Tomasz ★☆☆☆☆
Naciąganie klienta na drobne kwoty. Poszedłem do tego sklepiku po dwie rzeczy. Obie przy kasie okazały się droższe niż cena na półce (w jednym przypadku różnica 20 gr, w drugim 40 gr). Zorientowałem się tylko dlatego, że ceny wyświetliły się na kasie. Więcej tam nie zajrzę, bo brzydko pachnie brakiem szacunku do klienta. Wstyd!
-
Cassi e ★☆☆☆☆
Pani w czarnych włosach i okularach niemiła, obłudna. Wchodziliśmy do sklepu, za nami szła kolejna osoba więc nie zamykaliśmy drzwi, ta osoba się rozmyśliła, więc drzwi zostały otwarte a owa Pani zaczęła na nas krzyczeć, tak krzyczeć na klientów. Można mieć zły dzień, ale to już przegięcie
-
daw bar ★☆☆☆☆
Obsługa tragedia. Dawno nie spotkałem się z takim podejściem do klienta. Sklep zatrzymał się we wczesnych latach 90. Panie ewidentnie pracują tam za karę.
-
Michał Błaszczak ★☆☆☆☆
Sklep tragedia zero poszanowania klienta, ceny na polce inne niż przy kasie, kasjerka kłamie ze czegoś nie ma a później jest, oszukują staruszków i ceny niektórych rzeczy 2 razy większe niż w innych sklepach
-
Matrix ★☆☆☆☆
Sklep rodem z PRL-u. Ceny z kosmosu. A obsługa ma gdzieś swoją prace i czy zachowuje się dobrze w stosunku do kupujących ogólnie COŚ OKROPNEGO
-
filmmaker aaa ★☆☆☆☆
Ostrzegajcie wszystkie starsze osoby przed tym sklepem bo potracą swoje emerytury gorzej niż na wnuczka! TEN SKLEP TO OSZUSTY! CENA PRZY KASIE JEST DUZO DUUUŻO !!!!WYZSZA!!!! NIŻ NA PÓŁKACH a pani przy kasie jest tam tylko po to aby uprzykrzyć klientom życie. Była w stanie się ze mną wykłócać i wmawiać mi że cena jest inna gdy na półce jest zupełnie co innego. Proszę, młodzi ludzie ogarną że zostają naciągani ale emeryci? Aż mi ich szkoda
-
Anna Pikora ★☆☆☆☆
Będę omijać ten sklep szerokim łukiem. Robiłam tam zakupy kilka razy, za każdym razem to samo- Kasjerki wykonują swoje obowiązki z wielką łaską, są opryskliwe, chamskie, zero kultury. Na zwroty grzecznościowe nie ma co liczyć, za to rzucanie (a nie podawanie) klientowi reszty jest na porządku dziennym. Kupienie ciasta, warzyw czy wędliny w tym sklepie jest ogromnym wyzwaniem, ponieważ Panie Ekspedientki nie mają najmniejszej ochoty, żeby obsłużyć czekającego klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sam Plus (Top Market)?
Sam Plus (Top Market) znajduje się przy Czarnomorska 7A, 02-759 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sam Plus (Top Market)?
Można skontaktować się z Sam Plus (Top Market) pod numerem +48 226 426 865
Jak można dotrzeć do Sam Plus (Top Market)?
Do Sam Plus (Top Market) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku