Opinie

  1. Tymoteusz Bartyzel ★☆☆☆☆

    Dziś żabka byla zamknięta o godzinie 19stej. Godziny sie zmieniają jak w kalejdoskopie, kompletnie niespójne.

  2. Martyna Tront ★☆☆☆☆

    Obsługa niemiła odmówiła przygrzania jedzenia na ciepło mimo że posiadają do tego piec tekst pani z Ukrainy zabierz sobie do domu

  3. xyz ★☆☆☆☆

    Nowy człowiek z obsługi włącza na cały sklep jakąś wulgarną "muzykę", wcześniej normalna żabka do której czasem chodziłem, na szczęście w okolicy jest wiele innych żabek.

  1. Krystian ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa, wczoraj Pani pracująca z Ukrainy miała problem żeby podejść do kasy oraz obsłużyć klienta. Poprosiłem o podejście do kasy zawróciła się magazyn, po chwili idąc do kasy rzuciła kartonem w moją stronę,widocznie chciała mnie nim trafić. Widać że Pani w ciemnych włosach pracuje za kare. Nie ma szacunku do innych osób ani do stanowiska pracy. Chciałbym z wielkim szacunkiem pozdrowić właściciela żabki

  2. Klient Klient ★☆☆☆☆

    Nie Polecam... Obsługa Fatana... Brak znajomości regulaminu zwrotu opakowań szklanych na podstawie paragonu. Mimo to że , miejsce składowania pustych opakowań szklanych była w połowie zapełniona... Pani "Kierownik" odmówiła przyjęcia zwrotnego opakowania szklanego twierdząc że... cyt." sklep to nie jest skup butelek i tylko butelka może być przyjęta jako na wymianę. Nawet wykonują połączeniedo tzw. opiekuna /partnera handlowego/." koniec cytatu. Wszyscy wiemy że , to jest wierutna bzdura. Brak odpowiedniego przeszkolenia powoduje obniżenie Standartu Obsługa Klienta. Poprzednia ekipa sklepu Żabka przy ulicy Witebska 6 była Profesjonalna. Po co było zmieniać?. Chyba tylko na pogorszenie SOK.

  3. Krzysztof Rodo ★☆☆☆☆

    Najgorsza Żabka w okolicy. Kadra to Ukrainki które robią co chcą. Zamykają sklep na naście minut. Nie miła obsługa. Nie wydają reszty bo wolą by płacić kartą. Totalna masakra. Szefa znam ale on to toleruje i olewa. W okolicy jest dużo Żabek tam już nie chodzę.

  1. Agnieszka Wasilewska ★★☆☆☆

    Po raz kolejny próbowano oszukać nas na pieniądze raz 2 zł, raz 5 zł, teraz ponad 10 zł. Pani tłumaczy się że jej rabat nie wszedł na kasie po czym mówi że na samoobsługowej wchodzą a na zwykłej nie, tłumaczy się że we 2 tylko pracują na zmiany. Ja już tam przestaje chodzić wolę przejść się kawałek dalej i mieć normalna obsługę, mieć normalnie wydane pieniądze i nie być witana naburmuszona miną za karę. Sama pracuje w sklepie i wiem jaka to ciężka praca ale to już przesada. Wszyscy w okolicy mówią że właściciel nie płaci ludziom za pracę w końcu trafi na pracownika który zrobi z tym porządek i może wtedy zmieni się podejście. Nie polecam.

  2. Daniel Sporysz ★☆☆☆☆

    Dwa razy sklep był zamknięty w godzinach otwarcia, a przecież nie chodzę tam często. Raz była kartka "wracam za 15 minut", ale się nie doczekałem. Drugi raz nie było nawet kartki, ale co się dziwić jak widzę po komentarzach, że właściciel nie płaci pracownikom. Uwaga na różnice w cenach przy półkach i w kasie.

  3. Michał Ćwiek ★☆☆☆☆

    Szef bardzo negatywnie nastawiony, pracowników traktuje jak niewolników, nie polecam robic zakupów w tej żabce

  1. Iwona A. ★★★★★

    Robię zakupy w tej Żabce średnio dwa razy w tygodniu . Jestem miło zaskoczona bo sklep czyściutki , porządek na półkach i do tej pory nie trafiłam na przeterminowany produkt . Serdecznie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Witebska 6/lok. U1, 03-507 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements