Opinie

  1. Krzysztof Bielawski ★☆☆☆☆

    O rany jak niemiło. Poczułem się jak intruz w ogóle wchodząc. Nie będę powtarzał tego błędu.

  2. Екатерина Монит ★★☆☆☆

    Sklep dobry, fajne pieczywo i mięso, lecz obsługa….Panie nigdy nie uśmiechną się, takie ponure, przestałam chodzić

  3. Katarzyna Rumińska ★★★★☆

    Bardzo dobre produkty ale ceny wysokie

  1. Yana Ilmovska ★★★★★

    Bardzo dobry sklep ze świeżym pieczywem i półproduktami

  2. Radoslaw Witkowicki ★★★☆☆

    Pamiętam początki tego sklepu. Było bardzo fajnie. Aczkolwiek obsługa to kompletna masakra. W sumie przez to zaprzestałem wizyt w tym miejscu. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dobrze wyposażony sklep osiedlowy. Edit 2022-12-12: Chyba kobiecie za ladą pomyliły się epoki... PRL już był, a ta dalej tkwi w innym miejscu. Nie cholery, więcej moja noga tam nie stanie.

  3. Piotr Grzebalski ★★★☆☆

    Dobre pieczywo oraz wędliny. Reszta standardowe towary. Przydałoby się trochę uśmiechu ze strony Pań obsługujących. Albo są ciągle zmęczone albo jest tam taka atmosfera. Wg mnie to 2. a szkoda.

  1. Patryk ★★★★★

    Sklep dobrze wyposażony , posiadający jak dla mnie dobre herbaty .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Wilanów?

Delikatesy Wilanów znajduje się przy Franciszka Klimczaka 17, 02-797 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Delikatesy Wilanów?

Do Delikatesy Wilanów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements