O rany jak niemiło. Poczułem się jak intruz w ogóle wchodząc. Nie będę powtarzał tego błędu.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Bielawski ★☆☆☆☆
-
Екатерина Монит ★★☆☆☆
Sklep dobry, fajne pieczywo i mięso, lecz obsługa….Panie nigdy nie uśmiechną się, takie ponure, przestałam chodzić
-
Katarzyna Rumińska ★★★★☆
Bardzo dobre produkty ale ceny wysokie
-
Yana Ilmovska ★★★★★
Bardzo dobry sklep ze świeżym pieczywem i półproduktami
-
Radoslaw Witkowicki ★★★☆☆
Pamiętam początki tego sklepu. Było bardzo fajnie. Aczkolwiek obsługa to kompletna masakra. W sumie przez to zaprzestałem wizyt w tym miejscu. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dobrze wyposażony sklep osiedlowy. Edit 2022-12-12: Chyba kobiecie za ladą pomyliły się epoki... PRL już był, a ta dalej tkwi w innym miejscu. Nie cholery, więcej moja noga tam nie stanie.
-
Piotr Grzebalski ★★★☆☆
Dobre pieczywo oraz wędliny. Reszta standardowe towary. Przydałoby się trochę uśmiechu ze strony Pań obsługujących. Albo są ciągle zmęczone albo jest tam taka atmosfera. Wg mnie to 2. a szkoda.
-
Patryk ★★★★★
Sklep dobrze wyposażony , posiadający jak dla mnie dobre herbaty .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Wilanów?
Delikatesy Wilanów znajduje się przy Franciszka Klimczaka 17, 02-797 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Wilanów?
Do Delikatesy Wilanów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku