Opinie

  1. Artur Groszkowski ★★★★★

    Sklepik fajny czysty miła obsługa . Polecam

  2. Mateusz ★★★★★

    Mieszkam tu od niedawna, i ten sklepik mnie zauroczył, Panie są bardzo przyjazne, miło nastawione. Wybór jest świetny, praktycznie wszystko co potrzebujesz, albo na co Cię naleci ochota to jest. Dni i godziny otwarcia są kolejną zaletą. Jedyny minusik który nie wpływa na moją ocenę jest brak cen przy towarach, lecz domyślam się, że przy takim wszelakim wyborze produktów jest to ciężkie do ogarnięcia.

  3. Anastasia Blinkova ★★★★★

    Sklep ma wszystko, co chcesz. Uprzejmy personel. Dogodne godziny pracy. Jedyną rzeczą jest brak metek i nie jest to wygodne

  1. Kuba Tomaszewski ★★★★★

    Bardzo miłe panie w sklepie

  2. Bartek Kieszek ★★★★★

    spoko obsluga i zawsze mozna kogos znajomego spotkac

  3. Izabela Kuc ★★★★★

    Rewelacja, zawsze otwarte kiedy wszystko zamknięte plus asortyment naprawdę zaskakujący

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklepik spożywczo-warzywny?

Sklepik spożywczo-warzywny znajduje się przy Wiktorska 84a, 02-582 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Sklepik spożywczo-warzywny?

Do Sklepik spożywczo-warzywny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements