Opinie

  1. Dorota Siemiątkowska ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa, sklep dobrze zaopatrzony, dobra jakość

  2. Oskar Nowy ★☆☆☆☆

    Sklep całkiem niezły, ale obsługa to dramat.. pomimo asortymentu już nigdy nie odwiedzę tego sklepu.

  3. Małgorzata ★☆☆☆☆

    Witam ,kupowałam dziś 4 bilety -20-minutowe z czego okazało się że 3 są zużyte dnia 04.05.2025 w tym 2 są z godziny 17.39 a 1 z godziny 17.38 .Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi i kto zwróci mi pieniądze

  1. Milejka ★☆☆☆☆

    Jeszcze nigdy nie udało mi się kupić zimnego picia. Niby lodówki chodzą, ale efektów brak. Ustawcie w końcu odpowiednie temperatury na lodówkach. Piwo czy cola w temp pokojowej może się zdarzyć przy dużym ruchu, ale regularnie od ponad roku?

  2. Norbert Woźniak ★★★★★

    Cudowny sklep. Wszystkie produkty świeże, w rozsądnej cenie. W zasadzie nie ma potrzeby jechac do marketu, żeby zrobić porządne zakupy. Na dodatkowa uwagę zasługuje obsługa - uprzejma, pomocna i doskonale zorganizowana. Uwielbiam tu przychodzić!

  3. Bo Cho ★☆☆☆☆

    Sklep zaopatrzony nawet Ok, ale z powodu jednej pani z obsługi omijam szerokim łukiem, gdyż jest tak nieprzyjemna, że jak na dzisiejsze czasy to szok. Taka starsza trochę jakby blondyna i wiecznie skwaszona i obrażona że ktoś o coś pyta, a jednej klientce w ogóle odmówiła obsługi przy kasie kiedy sama coś układała na wędlinach bo cyt: nie widzi pani ze jestem zajęta?! Normalnie tragedia.

  1. Marzena Sołdrzyńska ★★★★★

    Bardzo różnorodne, wysokiej jakości produkty z różnych stron świata. Zakupy na co dzień i na specjalne okazje. Sklep wybitny.

  2. Małgorzata Binkowska ★★★☆☆

    Sklep zaopatrzeniem super, ale obsługa niestety dramatyczna z tendencją zniżkową (a kupujemy w tym sklepie od początku istnienia, więc porównanie mamy). W godzinach popołudniowych, kiedy wszyscy wstępują po drodze do domu po szybkie (sic!) zakupy, kasę obsługuje raptem jedna osoba, która też odbiera telefony, pakuje ciasta, przyjmuje zamówienia. Efekt jest taki, że kolejka zawija przy pieczywie i "szybkie" zakupy zajmują pół godziny... ceny też bardzo wysokie, szynka Zielińskiego 10zł droższa niż na pobliskim bazarku :(

  3. Agata J ★★★☆☆

    Świetnie zaopatrzony sklep, ceny wysokie, ale tak bywa w osiedlowych sklepach, wybór wędlin i ciast spory. Niestety za każdym razem jest mnóstwo osób do obsługi, a kolejka nie maleje, a jak nie daj Boże chcesz kupić ciasto, to wybór, pakowanie i cała procedura trwa wieki, a czasami obsługa (wszyscy są bardzo mili) w międzyczasie odbiera telefon...i już zapomina, że właśnie kroiła sernik... szkoda, bo oferta fajna, a człowiek podirytowany wychodzi...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres W Dobrym Smaku?

W Dobrym Smaku znajduje się przy lok. 6, Skarbka z Gór 65, 03-287 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do W Dobrym Smaku?

Można skontaktować się z W Dobrym Smaku pod numerem +48 224 160 001

Jak można dotrzeć do W Dobrym Smaku?

Do W Dobrym Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements