Opinie

  1. Oliwia Kowalska ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam obsługi, w zeszły piątek o godzinie 20 chciałam nadać paczkę. Pan powiedział że nie przyjmie bo nie ma wystarczająco miejsca na magazynie, powiedziałam że dobrze i dziękuję. Niestety na tym się nie skończyło, pan na odchodne powiedział mi „że trochę późno się obudziła z wysłaniem paczki”. Uważam, że mówienie do obcej osoby w 3 formie jest co najmniej nie na miejscu a to kiedy chcę nadać paczkę jest tylko i wyłącznie moją decyzją. Skoro jest Pan nieszczęśliwy w danym miejscu proszę zmienić pracę a nie wyżywać się na klientach :)

  2. Xyz Mac ★☆☆☆☆

    Obsługa tragiczna, ani dzień dobry ani do widzenia, ciągle pretensjonalna i naburmuszona z wielką łaską wykonuje swoją pracą, jeśli nie pali pod sklepem albo siedzi na telefonie. Jednym słowem MASAKRA dawno nie widziałem tak okropnego i smutnego człowieka, nadaje się jedynie na zamiatanie ulic, bo do pracy z drugim człowiekiem się nie nadaje. Odradzam zakupów tam, zawsze czuję się tam jak intruz, jedynie można zepsuć sobie humor na resztę dnia ;) lepiej przejść się dalej do żabki czy jakiegokolwiek innego sklepu.

  3. Zaraz Zaczynamy ★☆☆☆☆

    "Starsza pani w blond włosach" jak to ją wszyscy nazywają w opiniach, z odrostami, dodam od siebie, nie nadaje się kompletnie do pracy w sklepie, ani w ogóle do pracy z ludźmi. Jest bardzo źle wychowana, nie wiem, skąd tu przyjechała, ale gdziekolwiek się wychowała, nie potrafili jej nauczyć MINIMUM kultury. Takiej, jak odpowiadanie "dzień dobry" lub "do widzenia" klientowi. Ja więcej do tego nędznego sklepu nie mam zamiaru wchodzić, bo nie pozwala mi na to mój szacunek do samego siebie.

  1. Adrian Kępa ★☆☆☆☆

    Starsza Pani w blond włosach odmówiła sprzedaży alkoholu po okazaniu dowodu w aplikacji mObywatel, będącej aplikacją rządową, co jest złamaniem prawa. Oczywiście nie powinno mieć to miejsca i jest mi bardzo przykro z powodu niewyedukowania Pani ekspedientki. Mam nadzieję, że sytuacja w przyszłości się poprawi, niemniej jednak polecam unikać tego miejsca

  2. Tamwaj ★★★☆☆

    Osiedlowy mały sklepik, z mała ilością produktów. Idealny jednak, żeby szybko po drodze wpaść i kupić jakieś przekąski. Najważniejsze, są tam lody Nogger. Jedyny minus, jest taki, że pani sprzedająca w blond włosach jest opryskliwa i kręci się tam dużo meneli i innych dresików.

  3. Zosia Piotrowska ★☆☆☆☆

    Okropnie niemiła kasjerka, mały asortyment. Nie polecam, gdyby było można to dałabym zero gwiazdek

  1. Wiktoria Dave ★★☆☆☆

    * Kiepski asortyment * Produkty po terminie * Panie wychodzą sobie kiedy chcą, zamykając sklep i nie informując klienta . - ( brak tabliczki zaraz wracam)

  2. Layda Adi ★★★★★

    Fajny osiedlowy sklepik z obecnie mila obsługa, która się zmieniła od podejścia strasznie nie miłej i antypatycznej dużej pani, która odstraszala swoim widokiem jak i podejściem do klienta. Troszkę powinien się zmienić asortyment ,a największe rozczarowanie jest to że w niedzielę będzie nieczynne.pytanie czy już tak pozostanie ????

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GLOBI?

GLOBI znajduje się przy aleja Lotników 16, 02-668 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do GLOBI?

Można skontaktować się z GLOBI pod numerem +48 801 200 000

Jak można dotrzeć do GLOBI?

Do GLOBI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements