Opinie

  1. Ulka Skupińska ★★★★★

    Jestem super zadowolona .profesjonalne podejscie do klienta. Realna pomóc.Bylam zaopiekowana i wysłuchana. Dziękuję

  2. Mateusz Mieloch ★☆☆☆☆

    Odradzam brania pozyczki Jeden dzien spoznienia przekazuja sprawe do firmy Deltawise ktorzy sa nachalni dzwonia po kilkadziesiat razy dziennie, nie mozna sie z nimi dogadac o pare dni spoznienia, sa nieprzyjemni i agresywni przez telefon Nie polecam ostatni raz wzialem pozyczke z tej firmy

  3. Michal Jakimczuk ★★★★★

    Super jestem zadowolony z usług jakie oferuje firma. Świetna sprawa tez z podejściem i informacją na temat tego ile jest w stanie firma udzielić pożyczki a nie ograniczać się tylko do tego ile klient chce i albo odmówić albo przyznać. Ta firma nawet zaproponowała mi różnego rodzaju pożyczki. Dziekuje

  1. Patrycja ★☆☆☆☆

    Odradzam brania chwilówki w tej firmie no chyba że chcecie mieć problemy z sądem. Nie wysyłają żadnych informacji o dacie końcowej zadłużenia po czy sprzedają cie innej firmie i zgłaszają do sądu.A i w między czasie blokują ci konto przez co nie ma możliwości zobaczenia czy ma sie pożyczke czy nie po prostu oszuści i krętacze. Bardzo serdecznie odradzam jeżeli nie chcecie mieć problemów. Nie jest to reklama ale juz bardziej polecam vivigo miła obsługa smsy na bieżąco są wysyłane i nie ma takich problemów jak z tymi oszustami.

  2. Marcin szopa ★☆☆☆☆

    Bardzo zle oceniam ta pozyczke pierwsza pozyczka 500 zl minus jakis pakiet korzysci OSZUSTWO splacilem szybko bo potrzebowalem do zakupu samochodu a oni mi z propozycja 200 zl kolejnej pozyczki a w ten oto sposob jeszcze wiecej mi brakuje do zakupu samochodu nigdy wiecej nie skorzystam i jeszcze z pozyczki 200 zl wplynelo 179 totalne oszustwo nie bierzcie

  3. Krzysztof Przybylski ★★★★★

    Pierwsze pozyczka byla bodajze na promocyjnych warunkach ( ale nie jestem juz pewny ), pozniej korzystalem jeszcze kilka razy i nie mialem nigdy klopotu. Pieniadze na koncie bankowym byly expresowo, splacam zawsze w terminie i nigdy nie mialem zadnych problemow ze splata .

  1. Mona Lisa ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam pieniążki o refinansowanie zapłacone a firma twierdzi że nie ma i każą składać i dopłacać a wszystko jest robione tak jak zawsze nie wspomnę już o tym że firma windykacyjna dzwoni co chwilę a ja z niczym nie zalegam.

  2. Kasia J ★★★★★

    Bardzo szybka weryfikacja. Już kilka razy skorzystałam że smart pożyczki. Spłacam regularnie i nie mam z tą firmą żadnych problemów. Polecam bardzo.

  3. Krzysztof Biczuk ★★★★★

    Firma sama do mnie zadzwoniła z ofertą pożyczki i mi jej udzieliła po weryfikacji. Jestem bardzo szczęśliwy, że mi pomogła w potrzebie bo by mi nie starczyło pieniędzy do renty. Bardzo dziękuję

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SMART POŻYCZKA?

SMART POŻYCZKA znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2B, Przydworcowe, 15-888 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SMART POŻYCZKA?

Można skontaktować się z SMART POŻYCZKA pod numerem +48 858 710 049

Jak można dotrzeć do SMART POŻYCZKA?

Do SMART POŻYCZKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements