Opinie

  1. Marcin ★☆☆☆☆

    Zakupy robione 14.12 (niedziela). Zdecydowałem się na kupienie 2 opakowań borówek ze względu na atrakcyjną cenę. Teraz rozumiem skąd ona taka atrakcyjna. Sprzedają Państwo spleśniały towar który zamiast wyrzucić, wciskacie klientom.

  2. Martyna Lubkowska ★☆☆☆☆

    Brak produktów jest na porządku dziennym nawet jeśli są to podstawowe produkty i aplikacja pokazuje, że są one dostępne w tym sklepie. Ponadto, na asystenta kas trzeba czekać niesamowicie długo, pracownicy są powolni (niektórzy w dodatku niemili i nierozumiejący co się do nich mówi). Warto byłoby również przeszkolić pracowników w zakresie tego jakie dokumenty powinni akceptować przy zakupie produktów z ograniczeniem wiekowym ;)

  3. Przemo ★★☆☆☆

    Brak produktów to codzienność, nawet jak nie ma promocji. Niektórych produktów, które można kupić w innych sklepach tej marki nie ma nawet cenówek. Ten sklep istnieje, bo nie ma w okolicy żadnego innego.

  1. Konrad Skywalker ★★☆☆☆

    Drugi dzień promocji na mleko i wszędzie epatujące reklamy tej promocji. Wchodzę na otwarcie sklepu a tam ani jednego mleka, dosłownie ani jednego, tylko puste walające się pudełka. Pracowników jak na lekarstwo, na sklepie nie było ani jednego, musiałem zapytać się pracownika na kasie (jedynego widocznego w sklepie). Usłyszałem, że towar może zostanie wystawiony do sprzedaży za godzinę, trochę to niepoważne.

  2. Wi Ki (Wiki) ★☆☆☆☆

    Najgorsza biedronka jaka jest na Bielanach. Prowadząca znane ruda Kaśka najbardziej nie miłą osobą jaką spotkałam. Nie kulturalna i nie dbająca o klienta. Promocje się nie zgadzały chciałam zwrócić towar i nie wiedząc co to nabiał. Nie polecam tej biedronki i moja noga również tam nie stanie już. Stracicie bo robiłam tylko tam zakupy. Jeszcze raz nie POLECAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!

  3. Barbara Chudobiecka ★★★★☆

    Sklep robi raczej dobre wrażenie, ale moim zdaniem brakuje bardzo urządzenia do krajania chleba, które ma np. Biedronka w Gal. Młociny no i może przydałoby się więcej kas samoobsługowych

  1. Katarzyna Hernik ★★☆☆☆

    Do obsługi czy asortymentu sklepu nie mam zastrzeżeń, niestety parking jest kompletną porażką. Nawet o 14 w dni powszednie potrafi się zrobić zator, miejsc nie jest wcale aż tak mało, ale przejazdy są bardzo wąskie i nie widać czy w dalszej części parkingu są miejsca czy nie, co skutkuje tym, że wiele samochodów jedzie tam, a potem zawraca, tworząc jeszcze większy korek złożony z kilku samochodów jednocześnie próbujących zawrócić. Nie ma też żadnego parkingu rowerowego, mimo że jest na niego dobre miejsce koło wózków sklepowych. W innych Biedronkach parking rowerowy to norma. Poza tym nie można tu wyrzucać baterii czy drobnych urządzeń elektronicznych, a właściwie w każdej innej Biedronce, w której zdarzalo mi się wcześniej robić zakupy, zawsze takie kosze były dostępne. Wydaje mi się, że to rzeczy, które są łatwe do poprawy, a zdecydowanie poprawiłyby komfort konsumentów.

  2. Elvira ★☆☆☆☆

    Jedna pracownica: starsza, czarny krótkie włosy, w okularach, chuda jest nie adekwatną. Jedzie na ludziej swoim odkurzaczem jak specialnie. Zachowywanie pracowników ( nie wszystkich ), ochroniarz jest masakra. Proszę zwrócić uwagę kierownika na to.

  3. Jerzyk ★☆☆☆☆

    Kiedyś ok. Teraz pełno na sprowadzało się wieśniaków co rodzice sprzedali dla nich schedę . Nie umieją się zachować totalne dno . Myślą ,że są fajni a to dno. Biedronka właśnie jest okupowana przez nich. Porażka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Heroldów 6, 01-991 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements